|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2/3 AB
11.2.2013 20:02:35   
arabela*
Mi zna katera povedat, koliko je to 2/3 žličke sirupa (antibiotika), mi namreč ni znala v lekarni povedat, brizgalke pa nimam.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2/3 AB
11.2.2013 20:11:40   
Paštetka
Žlička je 5ml. Torej je 2/3 žličke 3,35 ml.

Jaz ne bi komplicirala. Dala bi skoraj polno žličko ali malo več kot pol. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 11.2.2013 20:14:04 >

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2/3 AB
11.2.2013 20:12:00   
LuLu
To je nekje 3 mg tekočine. Od oka pol zamaška za plastenke, onega navadnega od radenske, ne širokega od Fruca. Naj me katera popravi, ampak tako sem izmerla... če nimaš nobene doze, se ravnaj po tem.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2/3 AB
11.2.2013 20:12:14   
Doll
Ti rajši povedaj koliko je otrok težek ,pa ti takoj povem koliko AB potrebuje.
ker se dozira na kilažo

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2/3 AB
11.2.2013 21:14:10   
Penny
A ne pride v škatlici zraven zdravila tudi plastična žlička? Tam imaš oznake gor, kolikor vem.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2/3 AB
11.2.2013 22:34:08   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: Penny

A ne pride v škatlici zraven zdravila tudi plastična žlička? Tam imaš oznake gor, kolikor vem.


Ja samo običajno so te oznake samo za 1,25ml, 2.5ml in pa 5ml.

arabela meni je bilo vedno najlažje z brizgo odmerit . je zelo poceni in jo kupiš v vsaki lekarni. za silo pa bi jaz danes dala kar na uč pač 2/3 žličke.

_____________________________



(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2/3 AB
12.2.2013 7:33:18   
HHH
IZVIRNO SPOROČILO: arabela*

mi namreč ni znala v lekarni povedat, 


A ni zato tam?user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2/3 AB
13.2.2013 11:03:01   
Najaa
Čudno, ponavadi že zdravnica na recept napiše, koliko ml za toliko in toliko težkega otroka se mora dat. Škoda, da nisi v lekarni vzela brizgo, pol je vse skupaj veliko lažje.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2/3 AB
13.2.2013 20:36:47   
m_o_i
sprica je obvezni del opreme oz. domace lekarneuser posted image
nikoli ne bom pozabila pogleda one v lekarni, ko sem sla direkt iz porodnisnice po sirup Ceclor v lekarno in sem si zazelela eno sprico; tisto najmanjso (dozirat sem mogla 1 ml).
so mi dali namig v centru za nedonosenckeuser posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2/3 AB
13.2.2013 21:06:39   
Paštetka
Haha, mene tudi čudno pogledajo, ko prosim šprico. Jaz pa rabim za šmrklje.user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2/3 AB
13.2.2013 22:01:42   
Penny
Kako čudno so šele mene gledali, ko sem jim rekla, da rabim šprico za olje dozirat v ponev, ker se mi ga med peko palačink ne da stalno vlivat iz plastenke user posted image .

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?