|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   28. teden in gibi
20.9.2010 18:01:46   
lampek
Pozdravljene nosečke!

Sem v 28.tednu in se še vedno zgodi da kak dan skor ne čutim gibov našega malčka...user posted image

Kakšne so vaše izkušnje?

Lep dan še naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 28. teden in gibi
20.9.2010 22:51:10   
miya84
včasih se otroček zmatra,sploh če si kdaj kak dan bolj aktivna,in tako potem tudi on malo počiva :)

jst sm mela problem,ko ga 3 dni nisem čutila,in sm se res prestrašila,šla h G.na prelged,in pol smo ugovovil da sm preveč letala v mansardo ki jo delava,skos gor pa dol po stopnicah,in sm se jst preveč zmatrala,baby pa sploh,in je spal..kar seveda ni blo preveč dobr,k sreči ni blo nič narobe,samo nkol ne veš..

tko da,moje mnenje je,če si kak dan preveč aktivna,potem tudi mali počiva kak dan :)

drugače pa kar pokliči svojo G in ti bo sama povedala al pridi na pregled oz.kaj pa kako ;)

upam da je vse ok.

(odgovor članu lampek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 28. teden in gibi
21.9.2010 9:45:38   
Dadi
Naše dete veselo brca, non stop, še ponoči, tako da se zbujam zaradi tega. Sem pa v 29. tednu. Je zelo živahen otroček, pa brce čutim zelo v spodnjem delu. Pri prejšnjih nosečnostih sem jih čutila vse zgoraj...pod rebrauser posted image .

Štej gibe (vsaj 10) in če se ti bo zdelo da ni vse ok, pojdi h ginekologu. Pa čeprav samo da se pomiriš.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu miya84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 28. teden in gibi
21.9.2010 10:57:20   
Arwenko
Pušenjak je napisal enkrat, da štetje pred 30. tednom nima nobenega pomena, da do 30. če ne celo 32. tedna ni nobene panike, tudi če ga kak dan ne čutiš, ali pa čutiš zelo malo. Je pa vse odvisno od lege otroka, pa tvoje postave, itd. Jaz tudi mojega čutim zelo malo, ampak je vse ok, pa sem na začetku tudi preverjala z angel soundom ali je res vse ok, pa ni razloga za skrb dejansko ne user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 28. teden in gibi
25.9.2010 15:05:04   
jona klara
tudi jaz mojga čutim zerlo malo in rahlo, pa pravijo, da je vse ok to je zato ker imam posteljico spredaj ion že brca samo ne čutim,ni pa fajn filing

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 28. teden in gibi
27.9.2010 11:59:27   
honey
Uf, sem vesela, ker sem našla tole temo user posted image Sem šla prav s tem namenom brskat po RR, da vidim, če je že kje odprta debata na temo brcanja. Sem namreč v 26. tednu in zadnje 3 dni malega ful poredko čutim. Kakšne 3 tedne nazaj sem ga orng čutila, mi je spuščal rafale, potem se je pa kar naenkrat umiril in zdaj ga bolj poredko čutim. Danes ponoči sem že paniko zganjala sama pri sebi, ker ga nisem nič čutila, pa sem božala trebuh, pa tresla, pa hodila okrog in nisem spala sigurno 2 uri. No, potem je pa le enkrat gospod blagovolil brcnit, da sem se pomirila user posted image Ja, saj vem, da sem panična, samo me je strah, ker sem že v prvi nosečnosti imela neke probleme, pa ponoči še vse toliko bolj črno vidiš in premišljuješ user posted image Pa na eni drugi temi sem brala, kako punce ne spijo ponoči, ker jih tako brcajo user posted image (v istih tednih kot sem jaz), pa sem se malo zasekirala user posted image

Aja, pa še to - vem, da sem v 1. nosečnosti štela gibe recimo od 9h zjutraj, ko sem vstala in do 15h popoldan sem jih morala našteti 10. Ampak sem pozabila, od katerega tedna naprej je bilo to. Pa vidim, da od 32. nekje. Super, sem pomirjena user posted image

< Sporočilo je popravil honey -- 27.9.2010 12:00:37 >


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 28. teden in gibi
1.10.2010 7:47:13   
Osala
Jaz pa si zdaj v drugi nosečnosti prav želim manj brcanja. Prvi je norel non-stop, 10 gibov sem naštela zjutraj, preden sem oči odprla ... tak je tudi zdaj, ko je že dobro leto zunaj user posted image  - kot bi bil navit! G mi je rekla, da se že po obnašanju v maternici lahko sklepa, kakšen bo potem otrok ... pri nas je to držalo!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 28. teden in gibi
1.10.2010 17:09:51   
lampek
Pozdravljene nosečke,

Evo, 2 tedna kasneje, pa je zgodba čisto drugačna... Ta teden je začel  prav noret, čutim ga že zjutraj, sploh zjutraj ko sm v službi in dolgo sedim... G sm tud vprašala in njegov odgovor je bil - "tud vi niste vsak dan polni energije, tak da nič bat, je vse ok"... user posted image

Lep dan še naprej in obilo užitkov ob brcikah... user posted image

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 28. teden in gibi
7.10.2010 17:21:07   
jona klara
IZVIRNO SPOROČILO: lampek

Pozdravljene nosečke,

Evo, 2 tedna kasneje, pa je zgodba čisto drugačna... Ta teden je začel  prav noret, čutim ga že zjutraj, sploh zjutraj ko sm v službi in dolgo sedim... G sm tud vprašala in njegov odgovor je bil - "tud vi niste vsak dan polni energije, tak da nič bat, je vse ok"... user posted image

Lep dan še naprej in obilo užitkov ob brcikah... user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu lampek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?