|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 15:16:15   
taška30
Hojla!
Zanima me ali imate vsi, ki imate dva avta, tudi dva avtosedeža. Pri nas bo očitno nujno, ker jo bo ati vozil zjutraj v varstvo, jaz pa po službi iz varstva.
Ampak kaj naj kupim kar dva nova - enaka? Al kako imate to pri vas? To bo pa kar zalogaj (denarni).

A je sploh katera kupila rabljen avtosedež?

Hvala, lp, Taška

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 15:17:56   
kofetek2010
ja, za oba imam 2 user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 15:32:34   
dana
Ravno danes je v Baby centru v akciji sedež od Safety baby,  pa razmišljam, da bi ga kupili še za v drug avto. V prvem imamo sedež od Bebe Confort, tale je pa mal cenejši, ampak vseeno dober za kdaj pa kdaj.

Je najbrž fino če imaš v obeh avtomobilih sedež, drugače pa se moraš vedno samo z enim voziti. Pri nas moramo še najprej enega odmakniti da pridemo z drugim ven, tako pa zdaj ne bo važno.

lp dana

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 15:42:31   
anitaz
Midva mava dva avta in nujno rabiva 2 sedeža, ker jo bo on zjutraj vozil v varstvo, jaz jo bom pa hodila iskat. V mojem je monrina Romer (9-18), v njegovem pa Bebe Confort (9-36). Samo 1 sedež pri nama ne pride v poštev.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
7.3.2006 16:10:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 18:45:18   
lin
Ja,imava 2 avta in 2 avtosedeža

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 20:05:06   
bskrle
Ne, ker bi potem potrebovali 4 avtosedeže, kar je prevelik strošek.
Sicer smo dobili enega tako, da imamo sedaj 3.
Midva puščava avtosedeže kar v vrtcu, tudi moj brat podobno rešuje ta problem.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 20:21:57   
lelaval
Tako, kot brskle, sva tudi midva reševala problem z avtosedeži. Tisti, ko je zjutraj peljal otroka v vrtec, je pustil sedeže v vrtcu (smo se z vzgojiteljico tako dogovorili), sicer bi potrebovala 4 avtosedeže za 2 otroka, kar pa je res velik finančni zalogaj.
Sva se tako znašla in otroke vozila varno.user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 21:28:28   
Seven*
Hmm. A potem nesete do avta avtosedez in ga vedno znova pripenjate v avto? Meni se to zdi izredno komplicirano. Nas avtosedez je prvic tezek, drugic porabis ful casa, da ga pripnes v avto.. Ne vem no.. Mi bomo imeli kar 4 avtosedeze, za vsak avto dva.. Glede na to da so do 18 kg, pa ce delim na cas, se mi niti ne zdi tako zelo drago..

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
7.3.2006 23:31:16   
KODA
Tudi pri nas imamo 2 avta in za vsak avto po 2 avtosedeža.
Za v družinski avto,imamo malo boljše,za v avto,ki ga ima mož za v službo in domov,pa rabljene(od kolegice).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
8.3.2006 10:57:14   
corfu
Dva avta, dva avtosedeža (concorda in roemerja) oba nova, smo pa veliko na poti, tako, da mi ni bilo škoda denarja.

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
8.3.2006 11:01:46   
viv_
Mi imamo 2 avta in 3 avtosedeže user posted image user posted image user posted image

Mami, ki hodi običajno po tamalo v vrtec ima v svojem avtu neko poceni varianto Nania, ki je od 9 do 36 kg, ampak od vrtca do doma ima 5 minut, pa še to mestne vožnje, kjer ni brzin, tako da je ta sedež povsem OK.

Jaz imam v svojem Römerja.

V družinskem imamo pa integrirca - avtosedež, ki je že notr v sedežu in se potem nekaj sestavi in razstavi.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 avta/2 avtosedeža
8.3.2006 20:40:47   
Mina1
Mi imamo dva avta, v obeh je po en Maxi Cosi Rodi za 4-letnika, pa potem v enoprostorcu Maxi Cosi Priori za 1-letnika. Lupinico smo prodali, tako so nam od štirih ostali še trije, če odmislim tegale jahača v babinem avtu.

Ker pa je včasih 4-lenik pri babici iz sobote na nedeljo, pa sem za tja kupila jahača, ki bo dober za 5x na leto peljati se.  

Gre za to, da je zoprno avto sedež sem in tja fjakat. Ko imaš lupinico, to ni problem, ampak pri večjih sedežih pa zna biti.



_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?