|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 majhna otroka-kam?
9.1.2010 13:46:35   
inja2
Zanima me, če ima kdo kakšen dober kontakt, kam iti na dopust z dvema majhnima otrokoma (2 in 1 leto).

Radi bi šli v apartma z 2 ločenima spalnicama, klimo, po možnosti bi želeli apartma v pritličju (ni nujno). Apartma mora biti čim bližje plaže, pa da se seveda v tem kraju kaj dogaja...

kakoršnakoli izkušnja in ideja dobrodošla

lp,

inja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 majhna otroka-kam?
9.1.2010 13:47:49   
K_a_t_i
Lopar (Rab). Mi smo se meli lani božansko!

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 majhna otroka-kam?
9.1.2010 14:50:53   
tinx
http://www.apartmani-otok-vir.com/
bili smo tukaj 2x,apartmaji so zrihtani u nulo,preglej slikce.plaža 50m stran,do mesteca 20 minut hoje,če greš z avtom je prevelka gužva,ker je to manjše mestece,zvečer se kr dogaja,maš štande ,kjer prodajajo vse sorte,gostilne,slaščičarne.edina pomankljivost je bla to ,da na plaži ni sence,tko da moraš imeti s seboj senčnik,je pa tko bliz apartmaja,da ko se naveličaš greš na svojo teraso .Mi smo takrat rekli ,da želimo apartma v pritličju in smo ga tud dobili.3 leta nazaj smo plačali 50e na dan,ampak apartma je res spedenan,da se reče.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 majhna otroka-kam?
9.1.2010 14:53:28   
tinx
mi smo bili v apartmaju 1N,glej pod obiteljska kuča.

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 majhna otroka-kam?
9.1.2010 15:06:42   
silvy
http://kustic.metajna.com/slo/

Tu smo bili mi lani. Letos gremo najbrž spet z 2 otrokoma.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 majhna otroka-kam?
9.1.2010 15:08:38   
silvy
http://sladjana.metajna.com/slo/

To so pa njihovi sosedi, ki nudijo še polpenzion. Letos me mika ta hiša, ker se mi ne da kuhat od 2 frocih.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 majhna otroka-kam?
14.1.2010 15:07:43   
netki
IZVIRNO SPOROČILO: tinx

mi smo bili v apartmaju 1N,glej pod obiteljska kuča.


kolk so veliki ti apartmaji v pritličju?
in blizu katerega mesta je to?


(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 majhna otroka-kam?
14.1.2010 20:47:38   
inja2
kaj pa kje kjer je na plaži mivka npr. Nin, al pa kej podobnega....

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 majhna otroka-kam?
16.1.2010 18:58:33   
tinx
netki
apartama je bil velik kot 1,5 sobno stanovanje, kuhinja,spalnica in manjša soba s pogradom,..pa velika terasa .prostora je blo čez glavo.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2 majhna otroka-kam?
16.1.2010 19:01:55   
tinx
vir je manjši otok in to je mesto.je pa veliko vikend hišk in apartmajev, to ni mesto z hoteli.Povezano je z mostom,odaljen je od zadra mogoče 30-45 min vožnje.Zadar je pa prelep in pravo obmorsko mesto.

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2 majhna otroka-kam?
19.1.2010 5:51:08   
matj
jaz   sem rezerviral apartma v turanj 2 soben z veliko teraso v senci-pritličje in 20 m od plaže. sama plaža pa nima kakšne posebne sence. gremo prvič pa bomo videli. so pa dobri app. ob plaži že zasedeni za julij. od 8 priporočenih sem lahko izbiral samo še med dvema. cena 50eur na dan.

(odgovor članu tinx)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2 majhna otroka-kam?
19.1.2010 6:47:39   
inja2
Matj ali lahko prilepiš kontakt prosim...

(odgovor članu matj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2 majhna otroka-kam?
27.1.2010 19:10:01   
Neža7
Tudi mi2 iščeva 2 sobno apartma vendar na Slovensko obalo (oz. Izola) Imava 2 otroka, ko bosta takrat 25mes in 9mes stara.

Bi rada dobila apartma z vrtom...

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?