|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 porodniški in dopust
25.4.2010 19:07:09   
krokar
Pozdravljene!!
Konec maja mi poteče porodniški dopust, v sredini septembra pa nastopim že novo porodniško. V juniju bom tako koristila lanski dopust (to sem že dogovorjena z delodajalcem). Mi pa ni jasno kako je z letošnjim dopustom in regresom. Vsak mi pametuje po svoje. Eni trdijo, da mi ne pripada nič, drugi, da samo tolikšen del kolikor bom aktivna v  tekočem letu. Se pravi juni, juli, avgust ( vsaj tako si to razlagam).  Zaposlena sem za nedoločen čas in po moji logiki mo pripada vseuser posted image user posted image user posted image . V začetku maja se grem pogovorit v službo kako in kaj in bi bila rada podkovana, da me ne bojo na suho nategovaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da mi kdo ve svetovat!!! Hvala in LP

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 25.4.2010 22:23:41 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 PORODNIŠKI IN DOPUST
25.4.2010 19:12:10   
zvesta
vse ti pripada...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu krokar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 porodniški in dopust
25.4.2010 22:43:35   
melanija
Jaz sem trenutno na porodniški, delat grem pa julija, pa sem ravno prejšnji teden dobila cel regres. Ravno tako lansko leto ko sem šla iz ene porodniške v drugo,  s tem da sem med obema koristila nekaj dni dopusta.

(odgovor članu krokar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 PORODNIŠKI IN DOPUST
25.4.2010 23:10:16   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
vse ti pripada...


Tako je - zagotovo. Ni važno, koliko si aktivna, ampak da si prijavljena kot zaposlena, četudi dejansko ne delaš.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 porodniški in dopust
27.4.2010 22:54:37   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: krokar

Pozdravljene!!
Konec maja mi poteče porodniški dopust, v sredini septembra pa nastopim že novo porodniško. V juniju bom tako koristila lanski dopust (to sem že dogovorjena z delodajalcem). Mi pa ni jasno kako je z letošnjim dopustom in regresom. Vsak mi pametuje po svoje. Eni trdijo, da mi ne pripada nič, drugi, da samo tolikšen del kolikor bom aktivna v  tekočem letu. Se pravi juni, juli, avgust ( vsaj tako si to razlagam).  Zaposlena sem za nedoločen čas in po moji logiki mo pripada vseuser posted image user posted image user posted image . V začetku maja se grem pogovorit v službo kako in kaj in bi bila rada podkovana, da me ne bojo na suho nategovaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da mi kdo ve svetovat!!! Hvala in LP

Dopust ti itak pripada, le da moraš letos koristiti tudi letošnjega, ker ga drugo leto ne boš uspela porabit do 30.6. Drugo leto pa spet dobiš vsega.

Sorazmerni deleži se računajo le pri službah za določen čas in menjavah delodajalcev.


< Sporočilo je popravil nananaja -- 27.4.2010 22:55:53 >

(odgovor članu krokar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?