|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 11:44:21   
mojamura
Ajmo malo navijat za našo pesem, Majo in spremljevalne vokalistke.

GO GO GO Slovenia!!!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 11:47:37   
Rožica I
Maja gre dalje sigurno- smo se že dogovorili user posted image user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 12:34:43   
Blueeyes
Mi ni do navijanja, k je bedna pesem... Itak pa ta evrosong vsako leto slabši.. kmal bo ratalo vse skup ena rave parada...

včasih so bli vsi lepi, zdej pa v množici 30 komadov ne vem če bi lahko enga zbrala da je vsaj tko prijeten da bi uživala če bi ga 2x slišala


< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 12.5.2011 12:35:41 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 13:08:18   
madona77
Maji privoščim dobro uvrstitev, čeprav mi pesem ni všeč. Pa tudi njeno petje mi zveni nekako ponarejeno,oz.ni naravno.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 13:10:25   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Maji privoščim dobro uvrstitev, čeprav mi pesem ni všeč. Pa tudi njeno petje mi zveni nekako ponarejeno,oz.ni naravno.

se podpišem pod tole.... men se tud niti podrazno ne dopade..  tud men gre njeno petje na živce, zlagano, neko cviljenje.. še vedno ji pa želim veliko sreče in uživancije predvsem...

< Sporočilo je popravil Blueeyes -- 12.5.2011 13:11:13 >

(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 13:14:44   
Najaa
Men tud pesem ni preveč všeč in to zato, ker zelo nerazumljivo poje. Baje pa da bo pela danes v angleščini? No glas mi je suuuper tak da navijam za njo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 13:33:02   
kristinaj
sucks ......

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 13:36:16   
malibauc
Meni pa zdi, da je končno ena pametna pesem in ena super vokalistka!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 13:37:39   
Medea10
GO Maja! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 16:56:21   
ribica.
vokal dober, pesem bedna, njena zmaga na emi pa mi je delovala posiljeno. Omar je bil ful boljši.....................to je pa že druga zgodba.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 17:13:46   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

vokal dober, pesem bedna, njena zmaga na emi pa mi je delovala posiljeno. Omar je bil ful boljši.....................to je pa že druga zgodba.


Sori, Omarjeva pesem je bla taka, kot bi jo prepisal iz konca kake risanke, ko so vsi na koncu veseli in srečni in skupi zapojejo...

Meni je Maja všeč in držim pesti. mogoče pa bo user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 17:31:12   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Men tud pesem ni preveč všeč in to zato, ker zelo nerazumljivo poje. Baje pa da bo pela danes v angleščini? No glas mi je suuuper tak da navijam za njo! user posted image user posted image user posted image


Ja, danes bo pela v anglescini... in pesem slovenska tudi meni ni vsec... angleska je pa veliko bolj spevna, lepo se slisi kaj poje... in dejansko mi je tudi samo besedilo bolj vsec, kot mi je bilo slovensko...:)

Tako da, navijamo za Majo;) In finale seveda:)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 17:56:22   
Felicita
zdej mal po youtubi surfam, dejansko pomoje prvič vidim da random folk hvali našo pesem... in pevko user posted image (čeprov vsem je bla tut norveška všeč, pa so vseen obtičal v polfinalu)

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 18:57:26   
naja17
Meni je pa po "malijon" letih končno dober vokal, ki zastopa Slovenijo, pa tud če pesem ni tuk dobra. Tko da danes po dolgem času tud jest spremljam evrosong in navijam za Majo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

Aja, pa peglat moram, tko da me tud to drži pokonci user posted image ....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 19:04:17   
mamamajča
Omar in Anžej sta bla pa res dobra, ja, lepo vas prosim.

Ni bla tema odprta, da dajmo malo navijat?

Maja in vse 4 backvokalistke pojejo fenomenalno, pesem v kompletu naredijo super. Kdor lahko, pač sliši. Če bi se ocenjevala kvaliteta izvedbe, bi imeli tukaj velike možnosti. Ja, jaz sem 100% prepričana, da gre v finale.

Na YT je posnetek vaje za eurosong, ogledalo si ga je že več kot 87,000 ljudi z vse Europe, tako da podporo ima.

Go, go, go, Maja!!!user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=0Qp6jZwDiiA

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 19:20:20   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Maji privoščim dobro uvrstitev, čeprav mi pesem ni všeč. Pa tudi njeno petje mi zveni nekako ponarejeno,oz.ni naravno.

se podpišem pod tole.... men se tud niti podrazno ne dopade..  tud men gre njeno petje na živce, zlagano, neko cviljenje.. še vedno ji pa želim veliko sreče in uživancije predvsem...


Podpis.
Še nekaj časa nazaj sem bila navdušena nad njenim glasom, ampak čez nekaj časa ko ga poslušaš ali pa se malo bolj poglobiš, pa kar nekaj nerazumljivo poje.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 20:05:14   
end1
držim pesti za Majouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 20:40:31   
marta82
Meni je Maja super...zelo lepo poje, dobro izgleda. Pesem mi pa ni všeč. In seveda danes navijam za uvrstitev v finale.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 20:43:38   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Ja, danes bo pela v anglescini... in pesem slovenska tudi meni ni vsec... angleska je pa veliko bolj spevna, lepo se slisi kaj poje... in dejansko mi je tudi samo besedilo bolj vsec, kot mi je bilo slovensko...:)

Tako da, navijamo za Majo;) In finale seveda:)

Meni je pa pesem v slovenščini kar v redu, v angleščini pa super - je dosti boljše izpadla kot v slovenščini. Pa če primerjam z lansko zmagovalko evrosonga, mi je tale Majina pesem v angleški verziji 10x bolj všeč. Vokal ima pa itak super. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 20:49:21   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Ja, danes bo pela v anglescini... in pesem slovenska tudi meni ni vsec... angleska je pa veliko bolj spevna, lepo se slisi kaj poje... in dejansko mi je tudi samo besedilo bolj vsec, kot mi je bilo slovensko...:)

Tako da, navijamo za Majo;) In finale seveda:)

Meni je pa pesem v slovenščini kar v redu, v angleščini pa super - je dosti boljše izpadla kot v slovenščini. Pa če primerjam z lansko zmagovalko evrosonga, mi je tale Majina pesem v angleški verziji 10x bolj všeč. Vokal ima pa itak super. user posted image


Sicer v osnovi tudi meni slovenska pesem ni slaba, ampak dokler nisem prebrala dejanskega besedila nisem razumela o cem poje:S In to me je zmotilo... iz tega vidika mi je angleska veliiiko boljsa:)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 21:17:13   
valči
user posted image tudi jaz navijam za Majo in njen glas mi je resnično krasen.In agleška verzina pesmi mi je veliko bolj všeč,kot slovenska.Res navijam zanjo.

Po dolgem času se strinjam z Eminim izborom.user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 23:00:43   
naja17
JEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOO MAJAAAAAAAAAAAAAAAA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 23:03:41   
mojamura
MAAAAAAAAAAAAAAAAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CARICA SI!!!!!!!! JAZ SEM ČISTO OOOOOUUUTT!!!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 23:03:47   
TaMaSa
koncnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 2nd semi final Maja Keuc - Eurovision 2011
12.5.2011 23:10:30   
katipi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TaMaSa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?