|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2x barvanje
4.7.2010 21:03:02   
saraja
Pozdravljeni!!!

Situacija ni nič kaj rožnata. Danes sem si doma pobarvala lase z  barvo čokolade (Subrina Saten), moji naravni lasje so pa srednje do temno rjavi. Tam kjer sem imela narastek imam zdaj rdečkasto.....user posted image user posted image
Ali si lahko spet kar jutri pobarvam lase z temnejšo barvo?? Ali se to ne sme?

Prosim za nasvete......

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2x barvanje
4.7.2010 21:08:25   
ajataja
nobena barva se ti ne bo primla takoj na barvane lase boš mogla počakat vsaj 14 dni.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2x barvanje
4.7.2010 21:09:37   
saraja
Jaoooo? 14 dni....... mislim, da bom že prej nekaj dala gor.....

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2x barvanje
4.7.2010 22:11:18   
ajataja
barva na svežo barvo lahko dobi tudi drug odtenek tako da pazi da ne poslabšaš vse skup.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2x barvanje
4.7.2010 22:46:50   
saraja
Hvala!!!! Bom upoštevala nasvet!!!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 0:44:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu saraja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2x barvanje
5.7.2010 21:04:53   
jasnika
Hehehe, jaz sem se barvala že 2x v enem dnevu, ker sem bila po prvem barvanju oranžna no in po 2 barvanju sem pa bila lepo rjava, ..tako da pomoje kar pogumno, ampak jaz bi se ponovno barvala le v primeru da je res katastrofalno,..


_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?