|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 15:49:18   
neanja duo
Oj!

Kako je potekala vaša 3. nosečnost in 3. porod v primerjavi od prej?

lp

nd
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 16:13:47   
neanja duo
Ali je katera kolebala med 3. otročkom in splavom in se nazadnje odločila za otročka?

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 16:51:16   
metka_zone
Tukaj pa res nimaš kaj ''kolebat'' user posted image , mislim, da se malo zamisli vendar kaj pišeš user posted image . Najbolje, da vržeš kovanec, pa bo zadeva rešena...Otrok je vsak čudovito bitje in ima pravico živeti. Sploh ne veš kako bi marsikatera zamenjala s tabo, ker ji je sreča hrbet obrnila...

Jaz sem za splav samo v primeru posilstva, ali pa kakšne hude okvare ploda...Pa še to bi premislila dobro...Če pa nisi opazila, si na forumu za nosečnost,kjer večina od nas že veselo pričakuje otroka in verjemi, da so se tudi nam malce spremenili načrti, ampak smo srečne in ponosne na svoje bodoče otročke...

LP

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 16:56:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Tukaj pa res nimaš kaj ''kolebat'' user posted image , mislim, da se malo zamisli vendar kaj pišeš user posted image . Najbolje, da vržeš kovanec, pa bo zadeva rešena...Otrok je vsak čudovito bitje in ima pravico živeti. Sploh ne veš kako bi marsikatera zamenjala s tabo, ker ji je sreča hrbet obrnila...

Jaz sem za splav samo v primeru posilstva, ali pa kakšne hude okvare ploda...Pa še to bi premislila dobro...Če pa nisi opazila, si na forumu za nosečnost,kjer večina od nas že veselo pričakuje otroka in verjemi, da so se tudi nam malce spremenili načrti, ampak smo srečne in ponosne na svoje bodoče otročke...

LP



super si povedalauser posted image

(odgovor članu metka_zone)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 17:04:27   
neanja duo
Joj,ne takoj napadat.Z eno kolegico sva se pogovarjali o tem,pa sem še tukaj vprašala,a ne?
Kako ljudje mislijo o tem?Sama bi ga verjetno obdržala,ni pa sigurno.Vse je odvisno,če je služba,če je ostalo urejeno,....a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 18:38:51   
melanija
Mi smo se odločili tudi za 4. otroka, ne glede na situacijo, ki trenutno vlada, na splav pa nisem niti pomislila. Če bi gledala samo na materialne dobrine, potem se ne bi odločila niti za tretjega kaj šele sedaj za četrtega. Vse se da, je pa res da nam zelo pomaga ker imamo veliko stvari doma in nam ni treba vsega kupit. Pa tudi nismo tako v pomankanju da da ne bi mogli normalno živeti. Še bi lahko pisala za in proti, pa naj odgovorim na tvoje vprašanje.

Tretja nosečnost je potekala podobno kot druga, na bolniški od začetka. Porod se je začel podobno kot prva dva poroda samo rodila sem bistveno prej kot pri prvih dveh.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 18:42:33   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: neanja duo
Vse je odvisno,če je služba,če je ostalo urejeno,....a ne?


Ne, tole pač ne drži. Vsaj za mene osebno. Sami trapasti izgovori...


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 19:02:36   
pokec3609
To pa sploh ne razumem.....če je služba in vse ostalo urejeno............Kaj misliš, da če imaš npr.v času zanositve službo in ljubečega partnerja in da se z vsemi razumeš da potem se pa lahk odločiš za otroka ali kaj??
Kaj pa če se ti potem, ko je otrok recimo star par mesecev ali par let vse obrne na glavo.....partner spozna drugo in te zapusti, za povrh vsega pa gre še firma kjer delaš v stečaj ter ostaneš brez službe. Kaj pa potem, kaj otroka vržeš stran al kaj, ker ni urejenih pogojev???

....ne vem no, jst nisem nikoli gledala na to,
Jst sem sprobala vse, od tega da sem imela pri prvi nosečnosti dobro službo, pa nam je šlo dobro, do tega, da sva bila oba s partnerjem ob drugi nosečnosti brez službe in smo živeli le s socialno pomočjo( pa verjemi, se preživi, nisem prav ničesar pogrešala), do tega da sem imela tudi zdej pri 3 nosečnosti službo za določen čas, ki pa sem jo zaradi same rizičnosti nosečnosti sama prej prekinila. Pa niti za trenutek nisem pomislila kaj ima tu prednost, ali služba, napredovanje .....ali bebica.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 20:44:48   
metka_zone
Jaz sem sedaj, ko sem drugič zanosila, bila pred zaključkom šole, le praksa mi je manjkala,ki pa je zaradi zdravja otroka glede cepljenja nisem šla delat in sem sedaj prekinila šolanje za 1,5 leta in ni mi žal. Pri prvem otroku, ki je bil načrtovan, sva imela eno sobico,ostalo nič urejeno, ker živiva pri njegovi mami, sedaj je situacija malo boljša, ampak še vedno ne rožnata in sva presrečna, ker bo še en otročiček, ne glede na to, da bova morala malce urediti svoje prostore drugače se pa čez dan pri tašči držimo in nam ni dolgčas...
Verjemi, da bi z mojo končalo šolo imela res dobro finančno postlano,ampak samo iz tega vidika, da bi šla na splav. Ni govora! Rajši malo na cene pogledam in ne razmetavam, pa vrt imam in se tudi malo prihrani, pa še tašča velikokrat kaj primakne za tamalga, tako da kar gre.
Da bi pa midva kdaj o splavu razpravljala, pa ne vem vzroka, pa nisva imela imenitno vse urejeno, kaj šele druge stvari...Žalostno, da nekatere tako razmišljate,pa čeprav s kolegico, ampak saj zato pa ste kolegice, kajne? Ker če bi mene katera vprašala o splavu, bi jo kar user posted image ....takši ljudje so nečloveški!
Ampak to je samo moje mnenje...žal!

Lp

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 21:09:15   
Anonimen
No, pa da se oglasi še ena nesvetnica. JA, jst sm pri tretji zanositvi razmišljala o splavu. Zakaj? Zato, ker nosečnost prvo kot prvo ni bla načrtovana(zanosila ob kontracepciji). In ko sva se s partnerjem odločala o tem al bova otroka obdržala al ne, je pri tem igral veliko vlogo finančni položaj naše družine, pa možnost varstva, pa usklajevanje službe in še miljon drugih reči. Midva sva se sicer odločila, da ga obdrživa, vendar če bi vladale razmere v kateri ne bi mogla otroku nudit vse potrebno, ga pač ne bi. Pa ne mi zdej nakladat o tem, da otrok rab sam ljubezen, ker so to navadne kozlarije in vsi smrtniki vemo, da otroci rabjo veliko več. A mogoče v Afriki živijo od ljubezni? Ne, tam se rojevajo  otroci v nemogočih razmerah, zbolevajo, stradajo in mukotrpno dolgo umirajo.

neanja duo - s kolegico ne razmišljata napačno, ampak se pač pogovarjata čist življenske stvari, zato če je katerakoli od vaju v kaki taki dilemi, bo kakršnakoli odločitev glede na dano situacijo pravilna.

< Sporočilo je popravil jaknik1 -- 2.4.2009 21:10:37 >

(odgovor članu metka_zone)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 21:39:19   
metka_zone
Avtorica te teme je napisala vprašanje v smislu, da se gre za neko brezvezno stvar, kot naprimer kupovanje v trgovini ( joj, ne vem ali bi vzela to ali ono...) in ni bilo govora dobesedno o finančnih težavah z njene strani, zato ne posplošuj zadeve in ostalih sedaj kritizirat, ker ni nobena rekla, da se živi od ljubezni! Saj nismo hipiji tukaj gor in otroci cvetja user posted image ...Verjetno, da moraš otroku stvari kupit, tudi midva mu kupima in naj ti povem, da ima naš tamal na tone igrač, oblačimo ga v same firme in ne vem kaj še vse...In kako si to privoščimo, glede na to, da smo povprečno 5 krat letno še na morju? Moj dragi dela še dodatno delo cele dneve poleg redne službe, jaz pa doma varčujem in ne kupujem nepotrenih malenkosti, ampak le nujne za naju!!!!!In če bi si nekateri lenuhi malo zmigali svoje riti, potem me danes ne bi brale teh stvari.
Rekla sem samo, da svojih prostorov nisva imela popolnoma nič urejenih,razen ene sobe.Sedaj bo tamal dobil svojo sobico, midva dnevno in spalnico,kuhinjo,...ampak ne čez noč,ker nama je pomembno, da se razumeva in se imamo lepo, kot pa da stalno razmišljava kaj vse je še treba.Če bi tako razmišljala, verjetno še dolgo ne bi imela otrok, če bi jih sploh...

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 21:57:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Verjetno, da moraš otroku stvari kupit, tudi midva mu kupima in naj ti povem, da ima naš tamal na tone igrač, oblačimo ga v same firme in ne vem kaj še vse...In kako si to privoščimo, glede na to, da smo povprečno 5 krat letno še na morju? Moj dragi dela še dodatno delo cele dneve poleg redne službe, jaz pa doma varčujem in ne kupujem nepotrenih malenkosti, ampak le nujne za naju!!!!!In če bi si nekateri lenuhi malo zmigali svoje riti, potem me danes ne bi brale teh stvari.

Res čudno, ima na tone igrač, oblečen v same firme, 5x letno na morju, poleg tega pa ne nakupujete nepotrebnih malenkosti, ampak le nujne za  vaju. Dej no mal ber kaj pišeš.
Pa kar se službe tiče, sva midva tut vesela, da jo mava in to taki, precej zihr službi s precej dobrimi dohodki (pa ne rabva delat cele dneve HB), pa zarad tega ne žalim ljudi, ki jim ti praviš lenuhi, ker veš, nekateri preprosto nimajo možnosti zaslužiti toliko kot si želijo.
In ne boš verjela, da poznam en kup ljudi, ki bi se zihr odločil za še kakega otroka, da jim finančni položaj to dopušča. V primeru nezaželene nosečnosti bi se pa pač odločili za prekinitev.

Rekla sem samo, da svojih prostorov nisva imela popolnoma nič urejenih,razen ene sobe.Sedaj bo tamal dobil svojo sobico, midva dnevno in spalnico,kuhinjo,...ampak ne čez noč,ker nama je pomembno, da se razumeva in se imamo lepo, kot pa da stalno razmišljava kaj vse je še treba.Če bi tako razmišljala, verjetno še dolgo ne bi imela otrok, če bi jih sploh...

Če pa stanovanjska stiska nima nič s številom željenih otrok, zakaj se pa pol sploh trudita in urejata? Sej če se imate radi in če se razumete vas pa lahko tut 15 spi v eni sobi, a neuser posted image .
Lp

(odgovor članu metka_zone)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 21:59:10   
Anonimen
Aha, pa še to, nikogar nism kritizirala, sam ne vem zakaj tako težko sprejmete, da ima o teh  stvareh pač nekdo tut drugačno mnenje od vas in to takoj vzamete za napad. Nestrpnost?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 22:03:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: metka_zone

Avtorica te teme je napisala vprašanje v smislu, da se gre za neko brezvezno stvar, kot naprimer kupovanje v trgovini ( joj, ne vem ali bi vzela to ali ono...) in ni bilo govora dobesedno o finančnih težavah z njene strani, zato ne posplošuj zadeve in ostalih sedaj kritizirat, ker ni nobena rekla, da se živi od ljubezni! Saj nismo hipiji tukaj gor in otroci cvetja user posted image ...


Ja, pa avtorica je vprašala,, Ali je katera kolebala med 3. otročkom in splavom in se nazadnje odločila za otročka?,,
In na točno to vprašanje sem ji odgovorila in tudi razloge zakaj. 

(odgovor članu metka_zone)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 23:41:43   
Najaa
Uh, kakšna grda beseda - kolebala. Ne, nisem kolebala med otrokom in splavom, ker sem/sva si otroka želela.
Moja 3.nos. je potekala zelo podobno drugi (rizična) in tudi končala se je kot druga (prezgodnji porod).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
2.4.2009 23:45:50   
metka_zone
Dobro vem kaj sem napisala in za tem stojim!Vsak ima svoje življenje tako postlano, kot hoče, tudi midva in vidva.Vsaj vem, da mi ne bo težko rečit otroku, da je bil zaželjen, kot pa da bi mu rekla, da nisem vedela, če bi ga splavila ali ne, ker so me skrbele finance!Sem pa odločno proti splavu in to mi ni težko povedat in obsojam vse, ki se zaradi takšnih stvari odločajo zanj.So druge bolj resne zadeve v primeru splava in ne finance, lepo te prosim!
Ja, pravim jim lenuhi, pa ne velja za vse moške, ampak tiste, ki delajo ali ne in ko pridejo domov se zleknejo na kavč in adijo, v drugem kotu pa ženske premišljujejo, ali bodo imele otroka ali ne,pa vse delo doma same opravijo. Tukaj sva se narobe razumeli.Lepo je, da imata zaposlitev in če bi bila nuja, bi tvoj dragi tudi poprijel za kakšno dodatno delo ali pa ti,mislim pa da tudi ti ne bi šla na splav zaradi nekaj fičnikov mesečno...
Res je, da obstajajo različna mnenja, zato pa smo tukaj gor, da se malo sprostimo...
Pa ne mislit, da sem te napadala in podobno...
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
3.4.2009 0:00:29   
metka_zone
IZVIRNO SPOROČILO: jaknik1



Res čudno, ima na tone igrač, oblečen v same firme, 5x letno na morju, poleg tega pa ne nakupujete nepotrebnih malenkosti, ampak le nujne za  vaju. Dej no mal ber kaj pišeš.
 
Meni pa ni čudno, če ima toliko igrač, saj nisva vse sama kupila,ampak ko kdo vpraša, kaj kupiti, mu pa naročimo, kaj je pri tamalem trenutno zanimivo.Glede oblačil, ja ima firme, ampak moraš vedeti, da ima normalno količino oblačil in tukaj res kupujem manj, ampak kvaliteto,pa tudi sorodniki kaj prinesejo.Kar se pa morja tiče, pa bi vsakemu ugajalo iti na morje, če daš samo za bencin, cesto in hrano, saj konec koncev bivanje imava zastonj...Kar se daril tiče,dajo meni večina kar denar, jaz pa potem nakupim in mu sami dajo.Tako res ne moreš zgrešiti in se kar nabere...
Moram drugič bolj jasno napisati, kaj hočem povedati,ker me potem narobe razumete.
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
3.4.2009 14:35:15   
Anonimen
Ko vas berem me kar stisne pri srcu in pomislim kako nekatere razmišljajo o splavu.Pa trdim da nisem nasprotnik splava ampak ravno nasprotno trdim da je to odločitev vsake posameznice.Rada pa bi samo povedala svojo izkušnjo tako da bo pri odločitvi mogočaj lažje.
Sama sem takrat bila mamica 2 letnega sinka in nenačrtovano zanosla.Moj partner je bil takrat proti temu da bi imela še enega bauceka in neglede na moje prošnje naj premisli in vse je bil odločen da zaradi financ in službe si ne morema privoščit še enega sončka.Seveda sem takrat šla na splav in naj vsem tistim ki niste 100% v svojo odločitev rečem da še enkrat vse premislite.Ko so me peljali po hodniku so mi solze tekle kot iz škafa in ko sem se zbudila po narkozi sem še vedno jokala od tega je sedaj 8 let splav sem imela točno na 14.2 torej valentinovo pri nas ne obstaja.Z mojim nisem govorila 2 meseca.
Vsaka nosečka me je spravla v jok.No pa naj vam povem še to da sem po tistem spet zanosila in o splavu sploh nisem razmišljala tudi moj je rekel da ga boma obdržala ker je sam doživljal moje travme in solze in mi ni privoščil novega trplenja.Pa še to sedaj pričakujemo tretjega otročička in sma na žalost oba ostala brez službe pred 1.5 mesecem pa se ne sekiram in vem da bodo vsi trije deležni vsega in za nič ne bodo prikrajšani.Saj delo se vedno najde.
Je pa res da vsakega valentinovega pa še posebaj pomislim na mojega otročička ki ga nisem obdržala.
Tako sedaj sem mogočaj malo preveč na dolgo opisala ampak moj namen je ta da če se 100% odločiš za splav naj bo res 100% da ne boš kdaj tako obžalovala tako kot sedaj jaz.Odločitev je pa samo tvoja in to je dobro razčistit z partnerjem ne pa z kolegico saj ti ne bo ona pomagala ampak partner

(odgovor članu metka_zone)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
3.4.2009 14:41:21   
pinkiponki
Jst bi pa kakšen odgovor na zastavljeno vprašanje avtorice te teme - ste mal zašle - najbolje da odprete svojo temo!!

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
3.4.2009 14:48:58   
Pikicapokica6
IZVIRNO SPOROČILO: pinkiponki

Jst bi pa kakšen odgovor na zastavljeno vprašanje avtorice te teme - ste mal zašle - najbolje da odprete svojo temo!!


Mogoče bi bilo pa potem boljš, da odpre tako temo na kakšnem drugem forumu, ne pa tukaj na nosečnosti, kjer se vse punce veselijo novega življenje ali pa se trudijo novo življenje ustvariti. Saj je jasno, da je tema o splavu zelo občutljiva. Tako da ne se čudit takemu odzivu.

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
25.4.2009 9:39:02   
krempelček
kar ne morem verjeti, da nekdo razmišlja o otroku DA ali NE!? Pa kaj res mislijo, da je to križanka al kaj....Če se ti da jo rešiš, drugače pa ne. Ko bi vedel svet moj, kako sem se jaz borila za drugega otročka po razvezi, bi se vse mlade mame zamislile....oče je hotu otroka zase in me izpisati iz otrokovega življenja- a si morate misliti? 2 leti in pol sem se  morala na sodišču boriti, za svoje pravice in otročka. Pa prvič sem bila stara 18 let, ko sem zanosila, brez stanovanja, brez rednega dohodka, a sem se vseeno znašla in delala v gostilni, tak da sem imela nek dohodek. Pa oče moje hčerke je spizdu in šel z mojo najboljšo prijateljico in še njej naštimal otroka....pa se nisem nič sekirala, ko enkrat ženska zanosi, ji je to usojeno......ni kaj, če pa katera ne ve al je šola narejena al na šihti vse štima, je pa to bedarija prve vrste....ženske smo že tisočletja ustvarjene za rojevanja otrok, a kteri to ni jasn....zdaj sem noseča v tretje, imam moža najboljšega na svetu, hišo-svojo, dva otročka ob sebi, vse okej in vsi čakamo na 18. maj 2009, da bomo dobili novega člana...

_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
25.4.2009 9:46:59   
TRIŠ
Sem čisto proti splavu in bi se odločila za otročka,ki ni nič kriv da je zrastel v trebuščku.Nikoli ne boš obžalovala.Mi pričakujemo četrtega .Trije so bili načrtovani,četrtega pa smo načrtovali čez kakšne 4 leta pa je prišel prej v trebušček in smo prav veseli,čeprav bo pestrouser posted image .

OTROCI SO ČUDEŽIuser posted image IN NAJLEPŠI DAR NARAVE

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
25.4.2009 11:21:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pinkiponki

Jst bi pa kakšen odgovor na zastavljeno vprašanje avtorice te teme - ste mal zašle - najbolje da odprete svojo temo!!


Se popolnoma strinjam s pinkiponki.

Včasih iz ene teme res naredite pravo " sceno ".
Včasih ste prav napadalne na teh forumih. Vsak posameznik se za sebe odloča ali bo imel otroka ali ne.
In vsi ne gledamo enako na določene življenske situacije. Načeloma sem tudi proti splavu, oz. se sama za njega ne bi zanj odločila, razen če bi bila v življenski nevarnosti. Drugim pa ne mislim soliti pameti - vsak odloča za sebe.

Prosim če napišete kaj o 3. nosečnosti in 3. porodu.

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 3.nosečnost in 3. porod
29.4.2009 20:13:35   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pinkiponki

Jst bi pa kakšen odgovor na zastavljeno vprašanje avtorice te teme - ste mal zašle - najbolje da odprete svojo temo!!


Se popolnoma strinjam s pinkiponki.

Včasih iz ene teme res naredite pravo " sceno ".
Včasih ste prav napadalne na teh forumih. Vsak posameznik se za sebe odloča ali bo imel otroka ali ne.
In vsi ne gledamo enako na določene življenske situacije. Načeloma sem tudi proti splavu, oz. se sama za njega ne bi zanj odločila, razen če bi bila v življenski nevarnosti. Drugim pa ne mislim soliti pameti - vsak odloča za sebe.

Prosim če napišete kaj o 3. nosečnosti in 3. porodu.


Punce pravzaprav sploh niso zašle s teme, kolikor vidim, ker je avtorica teme na začetku objavila 2 posta - v prvem je vprašala o 3. nosečnosti in 3. porodu, v drugem pa, ali je katera pri 3. nosečnosti razmišljala o splavu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?