|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3.splav
2.9.2009 11:07:25   
veveričica
kolegica še ni rodila,v preteklosti je naredila že 2 splava.sedaj je zopet noseča in neve ,če lahko dela splav brez posledic,v primeru da si v bodoče želi otročka.hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3.splav
2.9.2009 11:26:04   
RinkyDinkyDoo
Kaj pa zaščita?? user posted image user posted image

_____________________________

Friendship is like peeing in your pants -
everyone can see it, but only you can feel
the true warmth......

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3.splav
2.9.2009 11:27:17   
Anonimen
jao veveričica, kam spet drezašuser posted image

(odgovor članu RinkyDinkyDoo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3.splav
2.9.2009 11:31:18   
lukec
Tole zna še trajat!


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3.splav
2.9.2009 12:01:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Tole zna še trajat!



Aha, ampak se očitno še vsi vzdržujejo komentarja, vključno z mano. 

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3.splav
2.9.2009 12:15:38   
Arwenko
Pustimo debato o odgovornosti recimo na strani, čeprav me ma, da bi kaj napisala user posted image .

Ampak, če gremo samo po zdravi pameti in ob dejstvu da vsak umeten splav lahko pusti fiziološke posledice in da vedno obstaja riziko da ponovna zanositev ne bo možna, bi rekla, da je z vsakim nadaljnim umetnim splavom ta riziko še večji in da je pri tretjem splavu riziko, da ne bo mogla sploh imet otrok že ogromen in da kdorkoli ji bo rekel, da bo brez posledic ji bo lagal, ker so posledice po moje verjetnejše kot to da jih ne bo.

Aja, pa načeloma sem zagovornik umetnega splava, ampak tole pa je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3.splav
2.9.2009 12:18:14   
Naja31
Arwenko je lepo napisala.
Vsak tak poseg sigurno pusti posledice.

Ne rečem, da se ti zgodi 1x, ampak3x. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3.splav
2.9.2009 12:23:29   
LIDIJA_SANJA
poznam punco, ki je imela 3 splaveuser posted image pa je vseeno v 4 rodila lepega zdravega fanta...
je pa odvisno od veliko dejavnikov, sigurno je eden od njih tudi umetni splav...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3.splav
2.9.2009 12:25:15   
janapan
Naj ga rodi in da v posvojitev če ga že noče imet, 8 mescev al kolikor še ima bo pa že zdržala...in mislim da bi bil marsikateri par tako vesel tega otročička....

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
2.9.2009 12:28:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu veveričica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3.splav
2.9.2009 16:02:00   
limonita
Sem zagovornica splava, ampak kar je preveč je pa preveč. In to ob vsej možni kontracepciji ki obstaja. Ajaj, zemlja kaj nosiš... 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3.splav
2.9.2009 16:06:03   
silvya
Mislim ej, to pa tudi meni ni več jasno, da se punca v današnjem času ne zaščiti! user posted image

To je tako kot če bi te že dvakrat avto povozil, ker si prečkal cesto tam kjer ni prehoda in bi še kljub temu šel tretjič čez! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3.splav
2.9.2009 17:24:31   
Anonimen
Oprosti, ampak jaz pa ne bom tiho ... o tej ženski si mislim vse najslabše in kakšne neumnosti sprašuješ ... kako si upaš .... grrrr user posted image
Koliko je žensk, ki si želijo otroka, pa ga ne morejo imeti ena, ki jo ne bom poimenovala kaj že, ti gre pa 2x delat splav, pa še 3 bi ga šla. Popravici povedano, jst bi ji vse spodaj potrgala...

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3.splav
2.9.2009 17:49:25   
kaya2007
uuu, ti si pa upaš povedati svoje mnenje user posted image  ampak zakaj si anonimna? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3.splav
2.9.2009 18:06:46   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oprosti, ampak jaz pa ne bom tiho ... o tej ženski si mislim vse najslabše in kakšne neumnosti sprašuješ ... kako si upaš .... grrrr user posted image
Koliko je žensk, ki si želijo otroka, pa ga ne morejo imeti ena, ki jo ne bom poimenovala kaj že, ti gre pa 2x delat splav, pa še 3 bi ga šla. Popravici povedano, jst bi ji vse spodaj potrgala...



Jaz se bom pa s svojim nickom podpisala pod tole. 

Tako žensko s pametjo na stopnji razvoja sobnega kaktusa, ki najbrž še nikoli ni slišala za zaščitouser posted image bi gladko poslala na sterilizacijo. Kaj več pa res ne bi rada napisala, ker bom preveč nesramna.l

< Sporočilo je popravil benika -- 2.9.2009 18:07:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3.splav
2.9.2009 18:11:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Oprosti, ampak jaz pa ne bom tiho ... o tej ženski si mislim vse najslabše in kakšne neumnosti sprašuješ ... kako si upaš .... grrrr user posted image
Koliko je žensk, ki si želijo otroka, pa ga ne morejo imeti ena, ki jo ne bom poimenovala kaj že, ti gre pa 2x delat splav, pa še 3 bi ga šla. Popravici povedano, jst bi ji vse spodaj potrgala...



Jaz se bom pa s svojim nickom podpisala pod tole. 

Tako žensko s pametjo na stopnji razvoja sobnega kaktusa, ki najbrž še nikoli ni slišala za zaščitouser posted image bi gladko poslala na sterilizacijo. Kaj več pa res ne bi rada napisala, ker bom preveč nesramna.l



user posted image user posted image user posted image user posted image se strinjam


(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3.splav
2.9.2009 19:04:29   
divans1
Neodgovorna ženska, brez pameti v glavi, takim bi tud jst vse dol porezala, k ni vredno, da sploh kej majo dol.... Uhhhhh, za ubittttt!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3.splav
2.9.2009 20:48:10   
Anonimen
svašta majka rodi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3.splav
2.9.2009 20:50:05   
water lily
Ne bo imela posledic. Taki izrodki človeštva jih nikoli nimajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3.splav
2.9.2009 21:14:09   
ZmajTolovaj
 user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3.splav
2.9.2009 22:01:47   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

svašta majka rodi user posted image user posted image user posted image


Sej glih to...šta majka ne rodi.
mislim halo......ma jes bi ji že dala, če bi vedla za to ženščino.user posted image user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3.splav
3.9.2009 6:59:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

uuu, ti si pa upaš povedati svoje mnenje user posted image  ampak zakaj si anonimna? user posted image


Hvala za opozorila user posted image . Pozabila sem odklukat Anonimen. Najprej sem res hotela bit anonimna, ker sm hotela še kaj več napisat, pol sm pa bolj na kratko napisala user posted image

V glavnem, tako žensko bi dala jst tud mal na mučenje. Sama sem doživela dva spontana splava in men se srce trga, ko slišim kaj takega, da kdo hoče delat splave. Jst bi tako žensko oklofutala in če bi bila dohtar, bi jo mučila, da nikoli več nebi pomislila na sex, ker bi jo tolk bolelo spodaj. user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 3.splav
3.9.2009 8:20:41   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: gantar


V glavnem, tako žensko bi dala jst tud mal na mučenje. Sama sem doživela dva spontana splava in men se srce trga, ko slišim kaj takega, da kdo hoče delat splave. Jst bi tako žensko oklofutala in če bi bila dohtar, bi jo mučila, da nikoli več nebi pomislila na sex, ker bi jo tolk bolelo spodaj. user posted image



Pa dobr no, dajmo se malo umirit, sej je res adijo pamet, kaj nekateri delajo, ampak tole?? Take izjave niso nič boljše kot njeno početje, sori. Jaz sem tudi imela dva spontana splava, btw.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 3.splav
3.9.2009 9:02:31   
benika
Jaz sem tudi imela dva spontana splava, btw.


Glej, bistvena razlika je, ali imaš spontan splav ali splaviš 3x načrtno, se ti ne zdi?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 3.splav
3.9.2009 9:18:16   
grahek85
Sem zagovornica možnosti, da ženske same odločajo o tem, kdaj in kako bodo imele otroke, magari s skrajnimi posegi kot je UPN. Se zgodi. Včasih je zaradi različnih okoliščin bolje da se otrok pač ne rodi.

Vsaka UPN predstavlja določeno tveganje za možnosti nadaljnje zanositve. Odvisno je od tega, kako dobro je narejena, na kak način in v katerem tednu nosečnosti. Poznam žensko, ki je imela 1 splav in potem nikoli več ni mogla zanositi zaradi vnetja maternice (zdaj je 45 let stara), sem pa že slišala za ženske, ki so opravile precej več splavov, pa je bilo potem vse ok.

Bi samo še dodala komentar za ta konkreten primer - vprašanje, kako dober starš je lahko nekdo, ki ni sposoben videti dlje od svoje pi... in enega ku... in se zato trikrat spravi v tako situacijo. Smo v 21. stoletju kjer je toliko različnih oblik kontracepcije, da se nima kaj sprenevedat. So ženske z resnimi zdr. težavami, ki so zato blazno omejene pri izboru kontracepcije, pa jim rata. Vedno sem in vedno bom (sploh ob takih zgodbah) podpirala možnost, da bi bil en splav še krit iz zdravstvene blagajne, potem pa lepo samoplačniško in to za pošten denar.  


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?