|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   30-letnice z željo po ....
5.12.2007 17:16:03   
vianne
....    dojenčku!

Odpiram kar novo temo za nas, ki se nam morda že delajo prve "smejalne" gubice pa kakšen šarmanten siv lasek,... za vse nas ki smo že trideset ali čez in še nismo mamice. Upam, da nisem edina "fosilka" ki še ni mama user posted image in vas vabim, da rečemo kakšno o naših strahovih, upanju, željah.... da si izmenjamo kakšne nasvete, bodrimo ena drugo ...

Da kar začnem. Imam 30, za seboj imam že abrazijo v 9 tednu zaradi odmrtja ploda in v nove boje se podajam čez dobra dva meseca.

Tako, vsem skupaj za začetek in srečo pošiljam en velik user posted image ter user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 17:51:30   
*sanela*
No jaz nisem stara 30 mam pa že kakšen siv las user posted image ! Res je tudi da sem že mamica ampak si zelo želim še enega user posted image .  Verjetno pa bom tudi jaz krepko čez 30 preden ga dočakam.
Upam, da me boste sprejele v svoj klub user posted image !

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 18:33:48   
Anonimen
Čeprav nisem stara 30, se mi zdi, da so ta leta najbolj primerna za dojenčka, in da se jih vedno več odloča v tistem času, da postanejo starši. Tko, da nisi nič stara.

user posted image user posted image user posted image  za odločitev user posted image user posted image user posted image

Upam, da vam čimprej uspe.user posted image

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 19:06:00   
Ayo
...jaz siccer ne pasem v tole temo, ker smo ze v 39t, lahko pa povem, da je to moja 1. user posted image  in imam 32 let! user posted image user posted image  Se mi zdi ravno prav!

Pa srecno vsem!!

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 20:05:39   
vianne
Pozdravljene,
seveda ste vse dobrodošle. Čim več nas je lepše bo user posted image .

Ayo želim ti zdravo in brezskrbno nosečnost še naprej in upam, da se ti kmalu pridružim.

aspirinčica.... jaz se res sedaj pri rosnih 30 tih počutim pripravljena, čeprav mi je žal, da nisem imela istega mišljenja že prej. Imam občutek kot da lovim zadnji vlak. Pa ne narobe razumeti, počutim se kot dvajsetletnica, vendar kar se tiče zanositve pa je skrajni čas.

sanela držim pesti da kmalu ugledaš user posted image in postaneš srečka user posted image . Jaz komaj čakam februar da grem v nove boje in da zagledam magični user posted image . Evo ena user posted image za naju!

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 20:19:56   
pika74
Evo mene - v kristusovih letih user posted image ... trenutno v 7. tednu... in eno veliko željo (da bo z user posted image  do konca 9. meseca vse ok... sem tih kot miška, ker je zadnje čase tok enih splavov v prvih 3 mescih... Upam, da me ta smola obide).

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 20:46:08   
astrea
Da se še jaz prifočkam, v naslednjih dneh jih bom 30, kak siv lasek tudi že krasi moje naglavje user posted image .
V naslednjih dneh pa tudi user posted image  ne pričakujem, tako da če je ne bo, bo to najlepše možno darilo user posted image .

Objemčki vsemuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 21:19:39   
neela
Evo ene, ki po vseh merilih spadam v to kategorijo...rosna 30 in z veliko željo po user posted image .

Sicer sem si srčno želela za svoj 30. rojstni dan pestvovati, pa mi zvezde tega niso naklonile. Žal je že skoraj leto naokol, tako da tudi na svojo 31-letnico tega ne bom doživela....

Ampak, ker upanje umre zadnje....vztrajava!!!!


(odgovor članu astrea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 21:29:06   
vianne
pika74 čestitam user posted image želim ti srečno in zdravo nosečnost  user posted image

astrea... upam, da boš dobila najlepše darilo. Držim pestke user posted image

neela tudi meni zvezde leton niso bile naklonjene. Poleg abrazije sem imela še druge zdravstvene težave tako, da upam, da bo leto 2008 kar se zdravja tiče boljše. Želim ti, da bi čim prej ugledala user posted imageuser posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 21:29:53   
stunfek
jaz sem stara 34 :) in delamo na 2. otročku. Vedno sem rekla, da bom imela enega pred 30im letom, drugega pa pred 35im :) No, v prvo se je uresničilo v drugo pa se zagotovo ne bo. Najbrž ne bi toliko časa čakala med obema, če bi vedela da ne rata glih vedno takoj user posted image  ampak šele sedaj, ko je mala stara 5 let se čutim "pripravljeno" na novo avanturo user posted image .

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 21:34:52   
neela
he, he, he,....sem ravno danes brala svoj horoskop za drugo leto...pa pravi, da bo za nas, bikice ful uspešno (tako poslovno kot zasebno) - posebno še v mesecu maju in septembru.... Ker smo maj že zamudile, je defenitivno v igri september!!!
Vianne - kakorkoli, bomo 30. letnice v 2008 'naredile red', ne???user posted image user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 21:36:23   
vianne
Pozdravljena Stunfek,
mislim pa da se midve poznavi že iz nekega drugega foruma... ne vem no morda se motim. Sva pa bile obe borki pod maj 2008 vendar sem imela drugo uporabniško ime. Tu sem si ga morala spremeniti ker je bilo nataly že zasedeno. Kot vidiš (če si prava) se tudi pri meni ni najboljše izšlo.
Če se motim glede povezave mi prosim oprosti nisem mislila nič slabega. Drugače pa ti želim, da bi čimprej zagledala user posted image

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 21:39:41   
vianne
Seveda neela ni dvoma leto 2008 je naše in se ne damo!!!!!!
A bikica si po horoskopu, jaz sem pa rakovica. Oh si moram tudi sama kaj prebrati kaj me čaka v novem letu... ah ma ni dvoma vse naj, naj.
Jaz pa cilam na oktober, takrat ima tudi moj dragi rojstni dan... aaa je že nekaj na tem  user posted image

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 21:59:16   
neela
Vianne - veš da sem takoj skočla pogledat, kaj pravi horoskop še zate...user posted image user posted image ...pravi, da bodite rakice pripravljene v letu 2008 na spremembe in izzive....opaaaa....mogoče kakšen user posted image  na vidiku????

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 22:12:51   
vianne
neela ... ja, ja user posted image user posted image bebica bi bila velika sprememba da o izzivu sploh ne govorimo. Joj veš, da prav čutim, da bo to leto prineslo user posted image ..... upam. In zate tudi upam. Veš moramo misliti pozitivno to je že velik korak do cilja.

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 22:24:33   
citrončica
no, jaz pa čist pašem sem, 33, pa še nič, razen želje,sevedauser posted image

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 30-letnice z željo po ....
5.12.2007 22:40:14   
lučka 25
No, jaz sem stara 31 let in se na user posted image  trudiva že 2,5 leti. Sem mislila, da bom že pestvala najinega user posted image  pred 30 letom pa mi ni bilo dano. Upam, da nama bo sedaj pa le uspelo.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 5:01:28   
stunfek
vianne, ja seveda sem tista s foruma maj2008 :) žal mi je, da je tudi tebe doletel ss user posted image . pika 74, všeč mi je tvoj opis, da upaš da te ta "smola" zaobide :) dejansko ni smotrno premlevati o tem zakaj in kako, saj je v večini primerov res dejansko smola.
oj citrončica, ej po 2.5 letih sem se "rešila" terena!!! :) danes zjutraj začnem v pisarni kot KAM. kako kaj greješ user posted image user posted image ? Kot se spomnim imaš test 8.12? Držim pesti sto na uro!!! user posted image

Dobro jutro prav vsem! Madonca sem zgodnja danes...sem čist naspidirana, ker sem včeraj izvedela za napredovanje, danes pa že kar nastopim v pisarni :) Ful mi je noro, da v službi vedo za  moje baby plane, pa sem vseeno prišla v izbor...pa rečte če nimam super kul delodajalca user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 7:52:05   
čačka
He...naj se tudi jaz na hitro pofočkam. 30 preč, velika želja po user posted image  in podobno kot pri Neeli, želja da bi pestvala bebico za 30 rd ni bila uslišana. Upam, da bo vsaj 31 srečen rd!

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 8:03:40   
orhideja75
jaz pa ne vem, če bi se pofočkala. sem tudi že zakorakala čez trideseta, imamo že dva korenjaka in nekje v podzavesti je pa še vedno želja po še enem. mogoče se pa le opogumimo in se vam kasneje pridružim.
za vse pa držim pesti in pošiljam user posted image pa, da čimprej postaneteuser posted image , ker to je nekaj najlepšega, kar se ti lahko zgodi v življenju, da dobiš v naročje svojegauser posted image .


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 8:39:51   
JanaB
Tudi jaz s svojimi 32. leti pašem v tole kategorijo. Na 1.  user posted image  bomo sicer delali šele drugo leto ma če rata prej pač rata user posted image  Glede na leta upam, da bo takrat dosti hitro uspelo, da bo kasneje mogoče še kak sledil.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 8:46:48   
*Pikyca*
Še ena tridesetletnica, ki čaka na izostanek user posted image .....
Želja tli že nekaj časa, upam, da bo kmalu tudi uresničena.

Torej, včlanjujem se v Klub30 user posted image

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 11:07:43   
vianne
Oooo koliko se nas je že nabralo.... in iz tega sledi, da bo v letu 2008 velilo user posted image  user posted image ....
Bi morale narediti kakšen seznam. Kaj pravite?

Veste kaj, ko sem odprla tole temo sem si predstavljala kako bo polna veselja in veliko user posted image .

Dobre misli in upanje umrejo zadnji......zato vsem pošiljam enega srečkota user posted image

Se še kaj javim ko pridem domov, saj se javljam kar nahitro iz službe user posted image .

(odgovor članu *Pikyca*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 12:04:55   
Stefka
Jaz sicer ne pašem med vas, se pa zna zgoditi, da recimo bom čez kaki dve leti.

Držim pa pesti, da bi vam vsem uspelo in boste mamice preden se izteče 2008.


(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 30-letnice z željo po ....
6.12.2007 12:38:55   
tosja
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image po 5 letih čakanja in želje po user posted image
...se je zgodilo pri 31 letih user posted image  user posted image  user posted image
                       ...smo že čez polovico 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu vianne)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?