|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   38 tednov??
3.8.2005 16:09:07   
mujcek
Prosim pomagajte!

Ali je res, da pri dvojčkih sprožijo porod pri 38 tednih ali moraš vseeno 40t nosit, če seveda :duda::duda: ne silijo ven?

Kdaj ste imele preglede bolj pogosto kot na 4 tedne, če niste imele nobenih težav v nosečnosti? :zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   38 tednov??
3.8.2005 16:14:11   
lex
Po 32 tednih sem imela preglede na 14 dni, potem pa v zadnjem mesecu vsak teden CTG.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   38 tednov??
3.8.2005 16:15:55   
lex
Aja nosla sem pa samo enega:ups:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   38 tednov??
3.8.2005 16:22:43   
marta2

Sprožijo porod takrat, ko na ultrazvoku ocenijo, da sta dojenčka dovolj velika in da bi lahko mamica imela težave, če bi bila še večja. Je pa to običajno 14 dni pred rokom, meni so sprožili porod 19 dni pred rokom.

LP Marta

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   38 tednov??
3.8.2005 17:03:45   
Anonimen
Moja kolegica je rodila tri dni pred rokom.Težka sta bila 3100g in 3250g (kje jih je imela ne vem).Ker se ni odpirala so ji naredili CR.

(odgovor članu mujcek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   38 tednov??
3.8.2005 17:40:19   
pi
Jaz sem noseča 28 tednov in imam nasednji pregled komaj čez 4 tedne, torej bom takrat noseča 32 tednov. Jaz sem bila prepričana da imaš preglede bolj pogosto če nosič dvojčke ampak na žalost ni tako, vsaj v mojem primeru ne.
Meni je bilo povedano da ko bosta dovolj zrela, velika da mi bodo naredili CR.
Upam, da zdržim še vsaj 8 tednov.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   38 tednov??
3.8.2005 17:43:13   
mirka
Moji sestri so naredili CR 3tedne pred rokom.Zakaj pa- nevemo.
Meni je tudi rekel da bom prej ampak nevem koliko.Mojo sosedo , ki ima rok 12.9. je naročil za danes za rodit, pa tudi nevem točno zakaj. Baje da so na CTG ju bili že rahli popadki in da sta težka okol 2,5kg. Amapk če se ženska dobro počuti, nevem zakaj bi rodila toliko prej. Ji je pa rekel : "ja bom pa jaz že bolj vedel zakaj." Jaz samo upam in čakam da, mi še ne bo treba v bolnico ker vem da me bo tudi kar poslal za rodit.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   38 tednov??
3.8.2005 17:53:10   
mujcek
Madonca so ti G včasih res čudni :grrr:

Jaz sem pričakovala, da so pregledi bolj pogosto, sicer pri mojih tednih še verjetno res ni potrebe, ampak po 30t pa bi mi bilo dosti lažje, če bi se šla pokazat bolj pogosto :zmeden2:


(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   38 tednov??
3.8.2005 17:56:08   
pi
Mujcek se strinjam s tabo. Jaz sem moji g rekla, da če to ni malo predolgo, pa mi je rekla da če bo kaj narobe bom tako ali tako prišla noter, drugače pa nima smisla da toliko hodim tja.
Pa tako sem si želela da bi imela UZ, zadnjega sem imela v 23 tednu.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   38 tednov??
4.8.2005 21:17:40   
SISI25
Jaz sem rodila točno na 38 tednov ampak naravno. Drugače mi še ne bi sprožili, čeprav so po UZ rekli, da imata okoli 3 kg. So še en dan prej rekli, da bi še malo počakali, če se samo ne bo nič zgodilo, no pa se je drugi dan res.

So pa enbi drugi v bolnici sprožili natančno na 38 tednov, ker eden notri naj nebi tako napredoval in ni bilo smisla še čakati.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   38 tednov??
4.8.2005 21:19:01   
SISI25
ŠE to. JAz sem imela preglede vsake 14 dni, zadnji mesec pa vsak teden. Sem pa imela enojajčne in to naj bi še bolj kontrolirali.

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   38 tednov??
4.8.2005 21:23:11   
pi
Vsak dan sem bolj jezna na mojo G. Ne vem zakaj me naroča na 4 tedne, pa nobenega UZ mi ne naredi pa nič.
Zakaj imate oz. ste imele preglede na 14 dni samo jaz ne ???

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   38 tednov??
5.8.2005 19:42:36   
mujcek
Jaz imam še vedno preglede na 4 tedne; prvi UZ sem imela v 8t, drugega v 16t in od takrat sem ga sedaj imela vsakič (2x); pregleda pa prejšnji teden sploh več nisem imela, samo UZ. :zmeden2:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   38 tednov??
10.8.2005 11:50:38   
mirka
:metulj:Evo jaz sem še v enem kosu. Zdaj sem v 36-37 teden. 16.8 imam CTg če seveda ne bom prej rodila. Tako da sem kar zadovoljna da smo vsi trije:nosecka::duda::duda: zdržali do sedaj.
UZ včerej je pokazal da sta težka okol 2.990 in 2.780g ampak to so pomoje zelo okvirne cifre.:zmeden2:
Drugače se kar v redu počutim, edino malo so mi začeli gležnji otekati.:zmeden:
Zanima me ali imate vse veliko izcedka, ker jaz ga imam nenormalno veliko pa nič mi do sedaj ni pomgalao da bi ga bilo manj:grrr:. Zoprno mi je ker se mi obeta vaginalni porod in da ne bi otročka dobila kaj od mene.
Pa še to ali je katera jemala Primotren tablete v nosečnosti?
Adijo!:metulj:

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?