|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D-dravlje
3.10.2008 20:41:59   
temtem
Živjo vsem!
Sem zelo radovedna januarčica...user posted image user posted image user posted image
A je bila katera na 3D-ju v ZD Dravlje?Kakšna razlika je med 3D in 4D posnetki? Kakšne so vaše izkušnje? Sicer se mi zdi da je 100 eurčkov malo preveč, pa vseeno grem...A dobiš tudi posnetke na cd-ju ki so 3D? A je treba imeti cd za snemanje zraven? Ah, koliko vprašanj...
Hvala za odgovore, pa-uživajte!!!

_____________________________

temtem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D-dravlje
3.10.2008 20:55:54   
kaya2007
jaz sem bila pa ni bilo ne vem kaj posebnega, tamala se je itak ves čas skrivala...je bilo na nuhalni full lepše vidt. 4D je fora v tem, da je v bistvu film-posnamejo tudi gibe. CD dobiš tam.

(odgovor članu temtem)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D-dravlje
3.10.2008 22:14:15   
jajula
jst sm bla par mesecev nazaj pa ni blo 100euser posted image a tolk se je podražilo??
no mi smo šli pogledat otročička 3D in mi je blo zlo všeč, tud zato ker user posted image  ni mogu bit zraven ko sem imela pri G UZ tko da sva šla tud zarad tega. je pa ful odvisno kako user posted image  leži in se premika, loh da ful ne vidiš dobro. no naša se je na začetku lepo kazala, pol je šla pa v tak položaj, da se je ni dobr vidl.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D-dravlje
4.10.2008 9:10:23   
Hope2
Jaz sem tudi bila v Dravljah, naročila na 3D, dobila nekaj slikic v 3D in 4 kratke filmčke 4D. Bila pred dobrim mesecem (v 27 tednu) in je stalo 100evrov, prinest jih moraš s sabo, ker nimajo post terminala oz možnosti plačevanja s kartico. Naju z možem je zelo navdušilo in pomirilo, šla sva pa bolj iz tehtnih razlogov in ne iz firbcanja. Kar tako najbrž ne bi šla. Videl se je ves čas zelo lepo, najbrž ker je spal in se ni premikal na velikouser posted image
CD dobiš tam.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 4.10.2008 9:12:12 >

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D-dravlje
4.10.2008 9:37:24   
jajula
no naj še dodam da G naredi tudi vse meritve user posted image  in dobiš tudi poročilo zraven

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D-dravlje
4.10.2008 18:13:34   
temtem
Hvala vsem za odgovore!!!user posted image

_____________________________

temtem

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?