|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
11.2.2009 7:29:32   
Mami26
Pozdravljene,

sem v 23t in je čas da se naročim na 3D UZ.
Sem iz okolice Celja, tako, da se odločam  ali naj  grem Strahovi ali Ocvirkovi, ki ima ambulanto v Termah Dobrna.
Ali je katera bila pri Ocvirkovi - ali dobiš slikice in CD ( na cd film ali slike)? Prosim, če mi poveste svoje mnenje?
Na NS sem bila pri Strahovi, ni bilo slabo, vendar nisem dobila slike na CD, kot mi je obljubila, zato me zanimajo vaše izkušnje za 3d pri Ocvirkovi in Strahovi.

Hvala

Želim vam lep dan

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
11.2.2009 8:44:52   
Goldy
Midva se tudi odločava, da bi šla k dr. Ocvirkovi na 3D. Skoraj sigurno pa dobiš pri njej CD, vsaj tako nama je rekla, ko vsa bila enkrat pri njej na samoplačniškem UZ. Če ne pa vpršaj, ko se naročiš.



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
11.2.2009 9:46:16   
Chebellca
Pri Strahovi vedno dobiš slikice na cd-ju, samo imeti ga moraš zraven. Jaz grem definitivno Strahovi, saj me je že na nuhalni očarala s svojim pristopom in prijaznostjo! user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
11.2.2009 9:54:43   
Mami26
Meni je tudi Strahova rekla, da bom dobila CD, ko sem pa prišla na pregled za NS pa je rekla, da ne bo šlo, res sem dobila 6 slikic, ki mi jih je printala.
Sedelavka je šla 2tedna kasneje pa ji je Strahova dala le eno sliko.
S Strahovo pa sem bila zelo zadovoljna - prijazna, sam ni bilo obljubljenega - CD.
Zato me zanima, če je bila (oz bo šla) katera pri Ocvirkovi na 3D in je dobila filmček na CD - ne slik?

Lp  

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
11.2.2009 12:39:58   
zoja5
Kaj pa dr. Levakova v Velenju? Dobiš filmček in slikice na CD-ju + 2 sliki sprintani. Je tudi zelo prijazna in ti vse razloži.

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
11.2.2009 14:23:12   
Mami26
Kdaj se je potrebno naročit - v katerem tednu?

Lp

(odgovor članu zoja5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
13.2.2009 13:09:59   
vesny26
koliko pa stane pri Strahovi?

(odgovor članu Mami26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
13.2.2009 13:53:44   
barbi__ka
Sem v 18. tednu in tudi sama bi šla na 3D/4D. Sem pa iz Maribora in nevem če se je treba prej naročit in kdo v Mariboru to izvaja.
Kdaj pa mam morfologijo? Ni to med 20-24 tednom. Naslednji pregled mam 7.3 in te bom ravno 21 teden. Ali naredi to moja ginekologinja?

Hvala

(odgovor članu vesny26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
13.2.2009 21:44:41   
Toja22
Jaz sem bila pri dr. Ocvirkovi in je super. Dobila sem CD z video posnetki+slikicami. Ker je prvič naša pupa skrival obraz sem lahko še enkrat prišla naslednji teden, da sva dobile prave posnetke.user posted image   Tak da pr njej ne boš ostal brezuser posted image

(odgovor članu barbi__ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
10.6.2010 20:18:13   
eureka
Včeraj sem bila pri dr. Strah, dobila sem slikice in video izseke po 2-5 sekundne na CDju. Pregled je trajal 10-15 min, cena pa 110€.


(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3D/4D dr. Ocvirk ali dr. Strah
11.6.2010 7:20:53   
BA2008
vsekakor dr.Strah.pa ne zaradi slikic in cd-jev,ampak zato,ker je za odkrivanje napak med ta najboljšimi v sloveniji.

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu eureka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?