|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D TELEVIZORJI
24.6.2011 22:15:24   
tofsi
Kupujem nov LCD. Moja najstnika sta navdušena za 3D tehnologijo, konkretno za ta sprejemnik - Led LCD SAMSUNG UE40D6530WSXXH. Zanimajo me vaše izkušnje z televizorji 3D in konkretno z Samsungi.

_____________________________

MAJDA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D TELEVIZORJI
25.6.2011 5:00:44   
Hope2
Mi mamo panasonicovega. Mož je navdušen, meni je pa ravno do marsa in nazaj. Prav veliko filmov in risank še ni (po pravici povedano v 5 mesecih smo si ogledali samo avatarjauser posted image ), ampak vsi govorijo o neki hudi kvaliteti slike. Čeprav jaz sem kar nekaj časa rabila, da sem se navadila na to kvaliteto. Se ne spoznam na tehnologijo, tak da ti kaj več ne znam povedat, razen če vprašam moža

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D TELEVIZORJI
25.6.2011 7:37:35   
ZARA
No, dej, vprašaj moža. Za božjo voljo, ženska, mi rabimo infote! user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D TELEVIZORJI
25.6.2011 7:39:21   
m_o_i
pri nas je sonyjev z LED tehnologijo.
jaz se nekak ne spoznam full v detajle, je pa menda razlika v tem, da lahko te TVje gledas tudi s strani(in ni zasencena slika)...

po kvaliteti si pa sledijo nekak takole: sony, philips, panasonic,LG, samsung
(oooo ja, smo bli tri ure v big bang-uuser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D TELEVIZORJI
25.6.2011 7:43:40   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
po kvaliteti si pa sledijo nekak takole: sony, philips, panasonic,LG, samsung
(oooo ja, smo bli tri ure v big bang-uuser posted image )

user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D TELEVIZORJI
25.6.2011 11:39:22   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

pri nas je sonyjev z LED tehnologijo.
jaz se nekak ne spoznam full v detajle, je pa menda razlika v tem, da lahko te TVje gledas tudi s strani(in ni zasencena slika)...

po kvaliteti si pa sledijo nekak takole: sony, philips, panasonic,LG, samsung
(oooo ja, smo bli tri ure v big bang-uuser posted image )

Panasonic je prakticno edini, ki se naprej razvija plazma TVje, kar pomeni boljsi kontrast, hitrejso odzivnost in kup nagrad na podrocju 3D tehnologije, kjer je pomembna sinhronizacija med levo in desno stranjo oz. odvisno od nacina snemanja, polarizacijo. Je pa res, da verjetno v tem trenutku ni pomembno od katere firme je tv, zadnje tehnologije so vse dobre in gre bolj za naklonjenost firmi ali pa ceni, ki je v tistem trenutku v akciji. Se pa opazi razlika, ce se primerja TVje s starejso tehnologijo, imajo vse ampak slika je izrazito bolj nejasna...

To so besede mojga moža. Še pred pol leta ni bil ta vrstni red, daleč od tegauser posted image . Zaronja, bo dovolj napisano? Ali rabiš kaj konkretnega?



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.6.2011 11:41:17 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D TELEVIZORJI
25.6.2011 11:57:54   
*miska.mcc*
Panasonic je bil moj prvi "cell phone"....še zdj ga pogrešam! user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D TELEVIZORJI
27.6.2011 8:15:22   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
razlika, ce se primerja TVje s starejso tehnologijo, imajo vse ampak slika je izrazito bolj nejasna...

To so besede mojga moža. Še pred pol leta ni bil ta vrstni red, daleč od tegauser posted image . Zaronja, bo dovolj napisano? Ali rabiš kaj konkretnega?

Ne ne, super. Itak ne vem kaj tvoj mož govori, ampak super se je potrudil. user posted image Hvala.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D TELEVIZORJI
27.6.2011 9:48:17   
Colt
Hope2: A je farbast? 

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D TELEVIZORJI
27.6.2011 10:39:17   
hrchy
A to pol z unimi ocali gledas...?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?