|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D UZ
10.3.2008 9:07:38   
anitaz
Kje najhitreje priti do 3D UZ? V Postojni naj bi se čakalo do maja, ampak sodelavec rabi prej.

Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D UZ
10.3.2008 9:09:23   
Anonimen
Če nimaš vez, je žal tako.user posted image  Groznaaaa gužva je v Postojni že od februarja naprej.

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D UZ
10.3.2008 9:11:36   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Če nimaš vez, je žal tako.user posted image  Groznaaaa gužva je v Postojni že od februarja naprej.


Vez nima, žal. Bi pa res prosila, če katera ve, kje se da takoj priti na vrsto. Pa cena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D UZ
10.3.2008 9:22:01   
Jo@n
Poskusi, če je v Dravljah še kaj fraj. Tam dela Pušenjak, pa tudi drugi G s 3D UZ.
Tel: + 386 1 510 68 00
Fax: + 386 1 510 68 04
Email:
info@neplodnost.com


(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D UZ
10.3.2008 9:26:27   
špelin@
Joj, škoda, da nisi prej rekla!!! Sem imela datum za 3D UZ v Postojni za ta teden še do prejšnjega tedna rezerviran (pa sploh vedela nisem, da so me kar "zapisali" user posted image ), bi komot odstopila... user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D UZ
10.3.2008 9:26:47   
Maja T.
hallo,

če mu ni predaleč, na Ptuju pri dr. Lukmanu. Zelo dober G., strokovnjak, ki se 100% posveti pregledu. Dela preglede med 20 in 24 t., takrat je najbolj idealno in se najboljše vidi.

Naročena sem bila cca v 14 dneh od telefonskega klica za naročilo na 3D. Cena pa je 60 EUR.

http://www.ginekologija-lukman.si/


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D UZ
10.3.2008 9:28:28   
špelin@
Lahko pa poskusi tule: KALLISTE

Jaz sem dobila datum že v roku slabih dveh tednov user posted image

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D UZ
10.3.2008 9:50:06   
janin79
Kranj 50 EUR
http://www.bolnisnica-kranj.si/index.php/novice/16

v enem tednu si tam. Celoten pregled je posnet na DVD 30min + 10 slikc dobiš zravn. Meni je blo fajn, ker je bilo sproščeno in nikamor se ni mudilo. Tudi smeha ni manjkalo - otrok je obe roki držal čez obrazek, z nogicami pa je skrival spol:) Kljub štokanju po mojem trebuhu je vztrajal pri svojem.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D UZ
10.3.2008 10:31:40   
MARTINŠČICA
Tudi jaz sem se naročila v Kranj in prišla na vrsto v 5-ih dneh. Tako da, kar v Kranj, kjer imajo poleg kratkega čakalnega roka še najsodobnejši 3D/4D UZ.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu janin79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D UZ
10.3.2008 10:33:20   
Srčekgirll
http://www.bolnisnica-po.si/index.php?id=110



Jst sm se prjavla na UZ 3D po mejlu in sm bla tkoj na vrsti in dobila sm CD s filmčkoma in slikce, SUPER.user posted image Priporočam.



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu janin79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3D UZ
10.3.2008 10:52:59   
lindy
špelin@ a si že bila tam na 3d uz, če si kako je bilo?

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3D UZ
10.3.2008 11:25:05   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: lindy
špelin@ a si že bila tam na 3d uz, če si kako je bilo?


Ja, bila sem tam user posted image  Dr. Šelihova si je res vzela čas, naredila kompletno morfologijo, natančno pregledala in pokazala vse organe, žile,... Vse je 3x premerila. Videli smo tudi spol, vmes pa je preklapljala na 3D in je bilo zelo zanimivo user posted image  Imam nekje med 40 in 45 minut posnetka na DVD, slikico obrazka in obrazec z vsemi merami. Ker se je mali med pregledom obračal stran in tiščal glavico dol, me je vmes poslala na 15-minutni sprehod, da se je kepica toliko premaknila, da je lahko natančno pregledala možgančke user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3D UZ
10.3.2008 11:52:54   
lindy
Aha super, hvala ti, sem naročena pri njej 28.3. in že komi čakam.

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3D UZ
10.3.2008 15:18:18   
špelin@
lindy, vso srečo user posted image user posted image  In uživaj ob ogledu user posted image

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
10.3.2008 15:44:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3D UZ
10.3.2008 15:49:21   
lindy
Ja jest sem bla zadnjič na morfologiji v 20t2d in, ko je preklopila na 3D se je full slabo vidl, je reklad da je otroček še premajhen, pomoje je bolš, če greš po 24 tednu, vsaj tako je meni rekla g.!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3D UZ
12.3.2008 9:51:42   
Nastya
Janin79, zasledila sem da si bila na 3D UZ v Kranju in Martinščica tudi, sedaj pa me zanima, v katerem tednu nosečnosti so vama delali ta UZ ?

Ker jaz sem ravno klicala v ponedeljek v porodnišnico Kranj, že drugič in mi je ta sestra s katero sem govorila v ponedeljek, čisto drugače povedala, kot sestra s katero sem govorila pred 14 dnevi..ta mi je rekla da se bo zelo lepo videlo v 24 T in naj bi prišla 18.3. na UZ, ta v ponedeljek mi je pa rekla da pa po 27 T in naj šele po 18.3. ponovno pokličem za datum ???

HHHaaalllooo ??!! Tukaj pa prebiram kako so vam 3D UZ delali okrog 25 T in da se zelo lepo vidi otročiček, ker potem je že kar malo prevelik in se ga ne da tako fino obračati in pregledovati ?!

Mi lahko katera kaj več pove o tem ? Sem pa ravno zdajle poslala mail v Dravlje za dr. Pušenjaka, pa da vidim kaj mi bodo rekli tam (upam da je ta dr. zelo v redu)..

Hvala !

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3D UZ
12.3.2008 13:13:58   
eole
jaz sem bila na 3D v Kranju v 28. tednu.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3D UZ
12.3.2008 14:46:17   
janin79
Pomoje ni panike med 25-30t. Jest sm ša v 28t na 3D.
Žal mi je edin da nisem prosila za kak odmor, ko je otrok imel ves čas roke čez obrazek in je z nogami skrival spol, zdej ko berem da so se nekatere med pregledom ravno zaradi tega lahko malo sprehodile....

(odgovor članu eole)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3D UZ
12.3.2008 19:02:31   
Erin
MARTINČICA, janin79, eole...hvala za inf.user posted image user posted image user posted image Sploh nisem vedela da imam 3d UZ tako blizu in poceni...
Hvala vam!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janin79)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3D UZ
13.3.2008 9:17:53   
slovenka
Tako kot Maja, sem bila tudi jaz pri Lukmanu na Ptuju in nisem imela občutka, da je kaka čakalna doba. Samo po zadnji menstruaciji me je sestra naročila.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3D UZ
13.3.2008 15:54:17   
MARTINŠČICA
Jaz sem imela 3D UZ ravno, ko sem dopolnila 24 tednov. Vse se je videlo, le eden od dvojčkov je nekaj časa skrival obraz, pa ga je kasneje ob pomoči ginekologinje le pokazal.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 3D UZ
13.3.2008 20:28:06   
Anitka
Jaz sem bila na Ptuju pri dr. Rosiču na vrsti takoj - klicala v sredo, na vrsti že naslednji torek. Plačala pa sem 30 evrov skupaj s CD-jem.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 3D UZ
17.3.2008 10:40:54   
kary
meni je sestra kar sama zračunala, kdaj bi bilo najboljše prit na 3d ko sem poklicala in se naročila, dala me je ko bom v  27-28 tednu....

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 3D UZ
20.3.2008 20:17:19   
Erin
V Kranju so podražil 3D UZ ravno te dni in sicer s 50€ na 80€user posted image user posted image user posted image (pa na netu na njihovi strani ni nobenega obvestila, sem jih opozorila na to - dobro da sem vprašala...in tako so postali namesto najcenejšega eden najdražjih "izvajalcev" 3D UZ)user posted image

Sem se raje kar v Domžale naročila...user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 20.3.2008 20:18:33 >

(odgovor članu kary)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?