|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D UZ
4.1.2009 11:38:25   
daisyb
živjo,

zanima me v katerem tednu lahko grem na 3D in koliko kaj stane ta pregled?

lp,
daisyb
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D UZ
4.1.2009 13:56:46   
KOKICA32
Priporočajo ga od 25-30 tedna..lahko tudi prej...jaz sem bila, ko sem bila noseča 26t4d in sem plačala 70,00 EUR - na Ptuju---vredno vsakega evra!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D UZ
4.1.2009 15:34:12   
Hope2
Dala 100 evrov pri Pušenjaku

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D UZ
4.1.2009 15:49:55   
pipi
V Postojni stane 60 evrov.

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D UZ
4.1.2009 16:27:24   
piamaria
Kaj pa pri dr. Premru - Dravlje, je bila katera?
Cena je bila do nedavnega še 70 EUR.
user posted image 100 je pa kar veliko no.....

_____________________________

Imejmo se radi- živimo za jutri :)

(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D UZ
4.1.2009 19:03:23   
*Junona*
Meni je rekel Pušenjak, da je najbolje med 24. in 26. tednom, ker je takrat najmanj možnosti za neugoden položaj otročka.
A cena je pa 100 EUR?


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D UZ
4.1.2009 19:38:37   
N072009I
Dr. Strahova, ki dela v ZD Domžale sedaj opravlja 4D UZ in stane 110 EUR.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D UZ
4.1.2009 19:56:46   
naia
povsod sem brala, da je najbolj primerno od 25.-30.tedna, zato sem šla v 27. oz. 28.tednu pa mi je (ko sem se naročala) rekla, da je najbolje okoli 25.tedna in da ne garantira, da se bo dobro videlo...na srečo se je...šla pa sem v septum v ljubljani, mislim, da je bilo 80 eur...

(odgovor članu N072009I)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D UZ
4.1.2009 20:36:11   
LERO
A imajo v Brežicah tudi?

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D UZ
16.1.2009 15:47:17   
Belen
kot je meni znano je v postojni 80 eur .... cene so različne.... sej ni dosti.... user posted image

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3D UZ
16.1.2009 16:00:13   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

kot je meni znano je v postojni 80 eur .... cene so različne.... sej ni dosti.... user posted image


Meni pa se te cene zdijo zelo visoke in ne razumem od kod takšna odstopanja.
Res je, da imamo eure in rečeš saj je samo 40eur dražje, vendar to je v tolarjih 10.000 sit dražje in to za isto storitev ?
Se mi včasih zdi, da smo bodoči starši tudi pripravljeni plačati smešne vsote, zgolj zato ker smo takrat v takšnem stanju, ko nas lahko vsi okoli obirajo.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3D UZ
16.1.2009 16:02:20   
Anonimen
Imam eno vprašanje in sicer ne bi rada vedela spola do rojstva in parvijo da če greš na 3d tud če ti dr. ne pove, da lahko sam dobro vidiš za kateri spol gre.
kakšne so vaše izkušnje? 

lpuser posted image

(odgovor članu Belen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3D UZ
16.1.2009 16:37:13   
donna22
to glede spola tudi mene zanima ... ker mojemu pravim, da ne bi rada vedla, ampak da boma šla na 3d ultrazvok in mi bo najbrž sami jasno, katerega spola je user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3D UZ
16.1.2009 16:40:12   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Priporočajo ga od 25-30 tedna..lahko tudi prej...jaz sem bila, ko sem bila noseča 26t4d in sem plačala 70,00 EUR - na Ptuju---vredno vsakega evra!!! user posted image user posted image user posted image


Jaz sem bila tudi na Ptuju, dr. Lukman, pa niti ne vem, ali bi res lahko rekla, da je vredno vsakega evra.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3D UZ
16.1.2009 16:41:11   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam eno vprašanje in sicer ne bi rada vedela spola do rojstva in parvijo da če greš na 3d tud če ti dr. ne pove, da lahko sam dobro vidiš za kateri spol gre.
kakšne so vaše izkušnje? 

lpuser posted image


Nam je rekel, no, to je pa lulika, pa midva oba - kje? Pa on - a vama povečam? Pa poveča, pa sva še zmeraj gledala kot osla v ekran, lulike pa vidla nisva, tako da... Mogoče je z lulčiji drugače, kaj vem. user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3D UZ
16.1.2009 17:01:38   
Akil
Jaz sem bila 26tednov4dni. V Zagorju, dala sva (ne me za jezik prijet, bom mojga pol še enkrat vprašala ko pride in bom potrdila) 50€.
Lulek se je prav luštno videl!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3D UZ
16.1.2009 17:09:41   
naia
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam eno vprašanje in sicer ne bi rada vedela spola do rojstva in parvijo da če greš na 3d tud če ti dr. ne pove, da lahko sam dobro vidiš za kateri spol gre.
kakšne so vaše izkušnje? 

lpuser posted image


no, meni je tudi kazala, pravi, ja to so sramne ustnice, pa še slikico mam, sam men ni nč jasn oz. nč prepoznavno, večino časa pri ultrazvoku pa smo gledali obrazček pa nosek pa usta...tko da itak nč ne bi sama vedla oz. ugotovila spol...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 3D UZ
16.1.2009 21:03:24   
tosja
Sem bila v 30t - prepozno user posted image Sem pa vseeno imela lep UZ in dr. Rosič je za pohvalit!!! user posted image  user posted image  user posted image

Pa nisem šla zaradi spola... user posted image je pištolco kazal čist na vsakem UZ-ju... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3D UZ
16.1.2009 21:05:24   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


Jaz sem bila tudi na Ptuju, dr. Lukman, pa niti ne vem, ali bi res lahko rekla, da je vredno vsakega evra.

[/quote]

Na Ptuju ga dela tudi dr. Rosič!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3D UZ
16.1.2009 21:07:06   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imam eno vprašanje in sicer ne bi rada vedela spola do rojstva in parvijo da če greš na 3d tud če ti dr. ne pove, da lahko sam dobro vidiš za kateri spol gre.
kakšne so vaše izkušnje? 

lpuser posted image


Če ne želiš izvedeti spola pač to poveš...preden pokažeš trebušček user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3D UZ
20.1.2009 9:31:09   
Shirley
Jaz sem naročena naslednji teden pri dr. Strah in bom v 23. tednu. A morfologija avtomatsko spada zraven, ali je potrebno pri naročanju to posebej povedat?
Pri dr. Strahovi stane 110 EUR

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3D UZ
20.1.2009 10:37:35   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


Jaz sem bila tudi na Ptuju, dr. Lukman, pa niti ne vem, ali bi res lahko rekla, da je vredno vsakega evra.





Meni pa je super naredil 3D UZ tale dr. Lukman..in ja....JE BILO VREDNO VSAKEGA EUR-a!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 3D UZ
20.1.2009 10:43:28   
metuljčica1
Lep pozdrav,redno vas prebira zdaj pa sem se tudi sama odločila sodelovati.
Meni ga je pred letom in pol, v 25 tednu delala doktor Levakova v Velenju, stal je 52 evrov, poleg tega mi je celoten uz posnela na cd.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 3D UZ
20.1.2009 11:01:13   
borabara
jaz sem tudi bila v velenju pri dr. Levakovi , pred 20 dnevi, pri njej stane 62 €. Dobiš pa slikice in dc za 25min filma


lp
nin@

(odgovor članu metuljčica1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 3D UZ
20.1.2009 11:19:46   
girly
Jaz sem bila ravno včeraj (v 25.tednu) v Septumu v Lj. Cena je 85€. Če je otrok lepo obrnjen se krasno vidi, če ima pa bolj neugodno lego, potem pa slabše...je vse odvisno. Gleda se pa v bistvu obrazek. Naš tolovaj je skoz spal, tako da nismo kaj nosti videli, ker je skoz roke čez obrazek držal, ampak je bilo vseeno vredno!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu borabara)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?