|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok
27.5.2007 13:45:33   
SU
Hej!
Noseči smo 24t. in pred 14dnevi je šla sodelavka na 3D UZ... Tako navdučeno je razlagala o tem, da je še mene prijelo, da bi šla...
Zdaj me pa nekaj zanima: kaj mislite, se res splača?? Se beba fajn vidi??
Nekak mi ne gre v glavo, da je ona v Velenju plačala 54EUR al nekaj takega, nekje pa sem zasledila (ne vem točno kje...v Lj. menda)...da je čez 100EUR..user posted image . Zakaj taka razlika v ceni?? Moraš CD sa prinesti ali ti vse zrihtajo tam?
Je kakšna omejitev glede tednov nosečnosti??...da ne bo miška prevelika za 3D ogled?!user posted image  Že vnaprej hvala za odgovore.....sem res neučakana...user posted image  LP, Saša

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ultrazvok
27.5.2007 14:24:29   
madela
Hitro pokliči in se naroči.Sedaj je ravno ta čas,ko se najlepše vidi. CD-ja ne rabiš prinest s sabo,ker vse oni uredijo,vidi pa se res zelo lepo,meni ni bilo žal za to izkušnjo. Glede cene,jaz sem bila v Ljubljani,pa sem plačala bivših 15. tisoč sit,tako da po moje ni razlike. Sicer pa ko se naročaš,povprašaj za ceno.
Lepo nosečnost in srečno.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D ultrazvok
27.5.2007 15:48:53   
sandra85
pozdravljena...mi2 sva bila pred dvemi tedni v Domžalah pri Dr.Strah.. ker sva pri njej imela nuhalno, sva se tudi odločla, da bova imela pri njej 3D UZ, ker sva z njo res zadovoljna...
user posted image bila sem v 24. tednu in se je res lepo vidlo...ona najprej pregleda do podrobnosti, če je vse bp, posebej pa srček! pol ti pove spol, če te zanima in ti na lepo razloži, kaj je kaj, kje je kje....cd moraš prinesti sabo (takoj ko prideš not, ji reci da imaš cd!)...skratka naredi ti morfologijo-natančno vse zmeri, vse ti razloži, odgovori ti na čisto vsako vprašanje, naredi ti okrog 20 slikiv in kak filmček...mi2 sva bila res zelo zadovoljna in nama ni bilo težko dati 110€
ti priporočam njo...tel.št. 01-7245221    če boš klicala bodi vstrajna, ker imajo gužvo, pa nevem kdaj delajo zjutraj in kdaj popoldan
lep pozdrav...pa javi mi, če se boš za njo odločla...
aja in ta uz se dela v najkasneje do 32. tedna-ampak zaj je najboljši čas (od 22.-26.)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ultrazvok
27.5.2007 16:17:16   
Ajvy
sem bila mnenja, da se ne splača, dokler nisem šla.. je enkratno doživetje in lep spomin...in neko manjše zagotovilo, da je zaenkrat vse v redu... Tak da pejt, mene je ful osrečilo, upam da bo tebe tudi

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D ultrazvok
27.5.2007 16:19:31   
digi
Mi smo bili in lahko samo priporočam. Moj še zdaj reče, da je naš točno tak, kot je bil videt tam... Za razlikov   ceni pa ne bi vedela. Jaz sem takrat plačala na Ptuju 12 jurjev...... Torej - ABSOLUTNO ZA!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D ultrazvok
27.5.2007 16:40:01   
Anonimen
Jaz grem v ponedeljek k dr.Strahovi v Domžale. Me je SANDRA85 prepričala naj grem. Saj si prebrala njen post, mene je prepričal. Res, da je 110€, ampak če bo res vse tako kot Sandra pravi, potem se res splača.
Mojo izkušnjo ti lahko povem v ponedeljek.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D ultrazvok
28.5.2007 10:03:55   
potepinka
Hello!

SU-Ali mi mogoče lahko poveš kdo v Velenju  opravlja 3D.Namreč sem iz okolice pa bi rada šla tja!
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D ultrazvok
28.5.2007 14:17:51   
Mateja82
Kolikor vem v Velenju še ni G ki bi delal 3D.  Razen če je zdaj kdo na novo. Ga pa delajo na Dobrni.
Jaz sem bila teden dni nazaj in se je naš user posted image  zelo lepo videl. V ceni so res razlike. Jaz sem plačala na Dobrni 52 evrov dobila sem dve slikici ostale + par filmčkov pa pečenih na CD.

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D ultrazvok
28.5.2007 17:46:24   
dorotea
Jaz sem naročena v Postojni in je za plačat 50 evrov, ne vem zakaj taka razlika v ceni...je bila pa sestra tud tam in je prnesla domov CD s slikcami in filmčkom in je res full lepo videt...jaz ziher grem, vidiš prav profil obrazka, nosek, vse...full lepe slikce res. 

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D ultrazvok
28.5.2007 18:08:39   
lorch
No, SU mene tudi zanima kdo v velenju opravlja ta pregled, ker bi jz tudi šla ko bo čas za to.

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   3D ultrazvok
28.5.2007 18:10:42   
piči
Oj Pozdrav
Su jaz sem bila na Dobrni (Terme Dobrna, dr. Ocvirk Marija), cena je 51 € in je fenomenalno. Sem bila v 29 tednu in se je vse lepo videlo. Meni ni žal niti centa da sem šla. S seboj ne potrebuješ ničesar, razen trebuščka. Se vse lepo vidi, kot bi gledala ga že zunaj maternice. No vsaj pri meni se je.
Najprej ti naredi podrobni pregled, tako kot g. na morfologiji, nato pa se začne akcija in iskanje pozic. Meni je ujela, ko je otročiček odprl usta, jih zaprl in nato nekaj špuknil ven. V glavenm FENOMENALNO!!!!user posted image user posted image user posted image

  


(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3D ultrazvok
28.5.2007 18:42:26   
pikica86
zivjo
mi2 noceva vedet spola, zato predvidevam da 3d ultrazvok za naju ne pride v poštev.user posted image kolikor sem razbrala iz vaših sporočil, se vse tak podrobno vidi, da bi spol težko prikrila.ali se motim?

(odgovor članu piči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3D ultrazvok
28.5.2007 21:36:29   
lorch
tudi midva ne želiva vedet spola, ampak sej lahko to naredi tudi tako da tega ne vidiš.
Bi pa blo verjetno fajn pol enkrat pokazat otroku filmček, da vidi kakšen je bil ko je bil še v trebuhu.



_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3D ultrazvok
28.5.2007 21:40:30   
Maxica
Mi smo šli v Postojno, lani junija. Cena je bila 12000 sit, cd ti dajo oni. Mi nismo želeli vedeti spola, tako da se je doktor pač izogibal tistemu predelu in nismo nič videli. Jaz priporočam, je res fino videti tudi na tak način svojega otročička.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3D ultrazvok
29.5.2007 20:25:21   
SU
Hej! FUL hvala za toooliiikooo informacij. Sigurno bomo šli (ste samo okrepile mojo željouser posted image ), samo da se še odločiva kam... Glede Velenja--3D UZ se dela v zdravstvenem domu. Je ena privat zdravnica-dr. LEVAK-ova. Številke, žal, trenutno nimam pri sebi. Je pa sigurno, ker je šla sodelavka! Ko opravimo, se pa sigurno javim!! To bo veselje!user posted image LP, Saša

_____________________________



(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3D ultrazvok
30.5.2007 18:31:31   
gaja*
Midva sva bila decembra na ptuju; cena 54€. In mala je ista, kot sva dobila takrat slike. Isti nosek, ista ustauser posted image Iste poteze. Slike so res neverjetne. Mi smo pregledali vse. Hrbtenico, rebra, kolke, roke, noge, le obraz se ni videl v celoti, ker je bila mala stran obrnjena. Zvedela sva spol. Sicer jaz tam ven nisem videla nič, je pa že on takrat rekel, da bo sigurno punčka.
Ko bom naslednjič noseča (upam, da bomuser posted image ), gremo 100% spet. 

_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?