|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok
7.6.2007 15:11:57   
škorpionka
lep pozdrav vse user posted image
sem v 24tednu nosečnosti in bi rada naredila 3D ultrazvok v termah dobrna,pa me zanima če ima katera kakšne izkušnje od tam

hvala za vsak odgovor

lep pozdrav vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ultrazvok
7.6.2007 16:04:18   
dudi2006
A nisi bila na nuhalni? Tam je ultrazvok 3D...razen če je ta v termah kej drugačenuser posted image

(odgovor članu škorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   3D ultrazvok
7.6.2007 18:08:10   
piči
Pozdrav
Na to temo je bilo že kar nekaj napisano. Bi morala malo prebrskati po forumih. Drugače pa je na strani Term Dobrna vse lepo napisano.
Jaz sem bila tam in sem zelo zadovoljna. Cena je 51 €. CD dobiš tam, edino naročiti se moraš prej. Telefonska št. 03 7808 141/140.
Lepo user posted image

(odgovor članu dudi2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ultrazvok
7.6.2007 18:44:20   
pikica86
živjo

jaz sem bila ravno včeraj na 3D UZ v Dobrni, sem sicer user posted image  28t6d, lepo se je vidlo, dobiš cd pa slikico, edino naroči se prej

jaz sem čakala en teden

uživaj in lepo user posted image

(odgovor članu piči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D ultrazvok
7.6.2007 18:47:45   
škorpionka
ja hvala za odgovore še eno vprašanje imam ali delajo tudi v sobotah

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D ultrazvok
7.6.2007 19:05:30   
pikica86
tega pa ne vem, pomoje da ne

najbolje da pokličeš

(odgovor članu škorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D ultrazvok
8.6.2007 13:08:57   
škorpionka
lp vsemuser posted image

sem klicala v terme dobrna pregled imam že v sredo super komaj čakam


user posted image user posted image user posted image   lp vsem

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D ultrazvok
9.6.2007 8:13:25   
Ulla
Ojla,

mene pa zanima, če se naročim za pregled 3D pri Pušenjaku, ali je ta pregled ravno tako podroben kot morfologija ali moram kako posebej rečt, da vse lepo pregleda? Ali je bolje reč za morfologijo, pa da potem še 3D naredi al kako? Povejte mi vaše izkušnje prosim.
Hvala,lep vikend vsem nosečkam.

(odgovor članu škorpionka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D ultrazvok
9.6.2007 9:48:41   
jana77
Ulla, jaz sem bila pri Pušenjaku na 3D v 27 tednu in najprej premeri otročka tako kot na morfologiji, če želiš ti vse meritve vpiše tudi v materinsko, drugače pa v vsakem primeru dobiš vse sprintano na papirju. Potem, ko vse pregleda, pa dela 3D.

(odgovor članu Ulla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?