|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok
27.7.2007 23:11:38   
15.7.
Pozdravljene, kje 3D najbolje opravijo, kolikšna je cena in če bi se ponovno odločile?

aja, pa v katerem tednu je najbolje it na 3D UZ. Jaz sem sedaj v 20. tednu.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 30.7.2007 21:01:56 >


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ULTRAZVOK
28.7.2007 11:17:36   
Anonimen
Tukaj imaš link do teme, kjer piše več o 3D ultrazvoku...

3D UZ

LP

(odgovor članu 15.7.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3D ULTRAZVOK
28.7.2007 15:38:29   
123a
jaz sem bila na 3D na Ptuju in sem bila full zadovoljna. Mislim,da je najobljše da greš na 3D med 18 in 25 tedom nosečnosti.Stane pa 60€

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ULTRAZVOK
28.7.2007 17:32:13   
Anonimen
Jaz sem bila pri dr. Dariji Strah v Domžalah in sem bila full zadovoljna. Cena:110€. Poleg 3D UZ mi je naredila še morfologijo - zelo podrobno! V ordinaciji sem bila full časa (več kot 45min), naredila mi je full slikc in filmčkov. V glavnem - sem zadovoljna.

(odgovor članu 123a)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
29.7.2007 9:32:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D ULTRAZVOK
29.7.2007 10:46:55   
baja*
Jaz sem bila na Ptuju v 18. tednu. Če bi šla še enkrat, bi šla malo pozneje. Je pa vse odvisno od tega, kako otroček takrat leži. Naš je bil bolj nagajiv in se je skoz neke skrivalnice igraluser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D ULTRAZVOK
29.7.2007 17:18:35   
naraščaj
Ojla, tud jaz sem bila v 23. tednu pri Lukmanu na Ptuju, vendar mi zaradi lege otroka ni mogel kaj dost pogledat, zato imam v sredo ponovno. Prvič pa mi ni računal.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D ULTRAZVOK
29.7.2007 21:34:08   
ak
Pozdravljene,
Jaz sem bila dobra 2 tedna nazaj v Domžalah pri dr. Strahovi in posname slikice in filmcek na CD. Pa tudi 3D UZ, ki ga ima je nek super dober in zmogljiv, eden najboljših v SLO. Sva se pogovarjali, ker se je glih vrnila iz enih delavnic za UZ v tujini in je povedala, da vse kar se je tam videlo, dela tudi ona s tem svojim UZjem lahko. Res oblvada svoje delo.
Pa zelo je prijazna in vzame si čas, da vse lepo razloži. Jo toplo priporočam.
ak

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D ULTRAZVOK
30.7.2007 9:28:36   
ajtak
AK, to si me pa zdej full potolazla! Midva sva danes narocena v Domzalah, pa mi je bilo vedno malo hecno, zakaj je tam se enkrat drazje kot drugod...

No pa sva se vseeno odlocila, ker vem, da ona to dela najdlje in gotovo obvlada! Kar za ostale, ki to delajo sele par mesecev nebi mogla lih rect...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu ak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D ULTRAZVOK
30.7.2007 9:35:14   
prymorka
jaz sem bila v Postojni,... v 27T, pravijo da je najboljše okoli 25T,... meni se je super vidlo,...
in šla bi še enkrat, če se me vpraša ;)) super je ... 50eur

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3D ULTRAZVOK
30.7.2007 9:41:13   
BAMBINA_
Tudi sama sem bila pri dr. Strahovi, ki pa je mene osebno totalno razočarala. Motili so me že tisti njeni škratki, piškotki in podobna nestrokovna, osladna navlaka. Pri mojem otroku je potrdila razcep ustnice. Čez par mesecev po tem pregledu, sem rodila povsem zdravega otroka, brez napak. Torej je že res da s tistimi svojimi napravami veliko vidi, včasih očitno še preveč user posted image

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3D ULTRAZVOK
30.7.2007 14:22:26   
Anonimen
jaz pa osebno mislim,da je to vse skp kr neki..sj, če zaupaš svojemu G. kaj bi potem hodu še na neke dodatne UZ..res ne vem..a ni morfologija dovolj podroben in lep pregled, pred tem pa še NS?

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3D ULTRAZVOK
31.7.2007 10:59:11   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz pa osebno mislim,da je to vse skp kr neki..sj, če zaupaš svojemu G. kaj bi potem hodu še na neke dodatne UZ..res ne vem..a ni morfologija dovolj podroben in lep pregled, pred tem pa še NS?



Ti delaj kar ti paše in če te otrokov razvoj ne zanima toliko, tvoj problem...

Morfologija meni osebno ni bila dovolj, ker to kar morajo zdravniki naredit obvezno, si ne vzamejo dovolj časa in ti vse razložijo, še manj ti slike zapečejo. Tiste nosečke, ki hočejo svojo pikico v trebuhu spremljat res čimveč kolikor se da, naj gredo na 3D tudi 5 x če želijo. Tukaj ne gre toliko za zaupanje ginekologu, ampak enostavno za spremljanje otrokovega razvoja. (moje mnenje)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?