|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4. letnik in kino
17.6.2009 15:17:34   
Onasiss
Upam, da sem na pravi strani....

V naše kinematografe prihaja Ledena doba 3. del, sinhronizirani seveda in me zanima če je katera peljala svojega 4. letnika oz. kako se je obneslo. Rada bi ga peljala samo ne vem, če bo zdržal pri miru. Zanima me pri katerih letih ste začele obiskovat kino predstave.
Hvala.

_____________________________

So what....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 15:22:11   
Čebel@
jaz sem peljala nečakinjo v kino ko je imela 4 leta in jo risanka(ena sinhronizirana)ni skoraj nič zanimala-se je skos vrtela in čvekala,tko da sem bila huda potem je bil pa mir
nečak me je pa pri 6. letih sam prosilče gre lahko z mano v kino in je bil full priden in gledal risanko

moj nasvet:pelji ga,mogoče bo pa priden

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 15:26:44   
Naja31
Jaz sem prvič poskusila lanasko leto ko jebil star 3 leta. Začelse je dret in ven je pobegnil še preden se je risanka (Kung Fu panda) sploh začela. Potem nisem poskušala več.
Mogoče bom zdaj z Ice Age-om.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 15:29:01   
Anonimen
mi hodimo v kino v skupinah- več vrtčevskih prijateljev skupaj, pa lažje zdržijo user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 15:49:34   
pety78
Naš skoraj 4 letnik je Bolta gledal kakšno uro, dlje pa ne zdrži. Je pa tisto uro ko je not res priden. Je bil pa že 3x v kinu.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 15:55:52   
hrabra miška
Naš 4 letnik pa lepo zdrži kinu. Prvič smo bili v kinu ko je bil star 3 leta, pa je lepo zdržal do konca. Probajte, otroc so si različni.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 16:14:34   
Onasiss
Bom poizkusila. Samo naš non stop nekaj sprašuje, pa saj verjetno vsi ostali otroci tudi, kajne???

Ali je govorjenje za ostale moteče?

Kje pa je najbolje sedeti?

_____________________________

So what....

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 16:17:07   
rija
moj je bil prvič pri 3, madagascar2, pa je zdržal cel film, drugič, ne vem kaj sta šla gledat, pa je bilo že drugače: je kar lazil po kinodvorani....tak, da do nadalnjega ni kino predstav.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 20:18:51   
buči
Naš je bil star 3,5 in je samo tulil, naj mu kdo da  daljinski upravljalec, da bo dal zadevo bolj potihem, potem je jokal in se po 10 minutah stiskanja k meni udobno namestil ter prespal celo risanko. Od takrat še nismo bili v kinu, pa bo star 5, ker si ne želi.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4. letnik in kino
17.6.2009 21:22:47   
hubi
Naš je bil v kinu prvič star 3,5 in je gledal brez problema. In od takrat še nekajkrat.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4. letnik in kino
18.6.2009 7:24:10   
Zala01
Naš je bil 3, pa smo šli gledat Kung fu pando, pa smo šli na polovici ven. Pol pa še Ledeno dobo 2, pa je zdržal do konca (ne užival, ampak zdržaluser posted image ). Me je pa glih prejšnji teden nekaj prosjačil, kdaj ga spet v kino peljem.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4. letnik in kino
18.6.2009 7:28:00   
Maxica
Zadnjič smo peljali našega 4,5 letnika ter 2,5 letnika v kino gledat Pošasti in nezemljani. Sicer sem se za mlajšega mal bala, če se bo kaj naveličal, za starejšega se ne bojim, ker rad gleda risanke in se jih ne bi naveličal tako hitro. Pa tudi mlajši je lepo sedel, gledal, jedel kokice, se malo ukvarjal s 3D očaliuser posted image , pa je bilo.
Tako da bomo tudi Ledeno dobo 3 šli gledat.
Sicer pa ti najbolj poznaš svojega otroka. Probajte.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?