|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 11:30:47   
živa
Hoj!

Naš skoraj 4-letnik se ponoči toliko obrača, da je večkrat na noč čisto odkrit. Ker imamo pod 20 stopinj, ga potem seveda zebe in že spet nam teče iz nosu in posledično izkašljuje sluz. Zdaj sem ga dala celo v spalno vrečo za taborjenje, pa ne pomaga, ker zvečer sitnari, da bi si zračil noge (in potem se pregovarjava) in ker se ponoči nekako izmuzne ven in je spet isto. Razmišljala sem, da bi kupila tako spalno vrečo, kot jo imajo za dojenčke, ampak ne vem, če jo sploh imajo kje za več kot meter velike otroke - pa itak spet ne bi hotel biti noter (no ja, čeprav ne bi imel ravno pravice glasovanja user posted image ).

Ali imate kako idejo, kako ga tako pokriti, da se ne bi uspel razbrcati?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 11:33:00   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Ali imate kako idejo, kako ga tako pokriti, da se ne bi uspel razbrcati?



kupi vrečo za spanje...poglej imajo tudi za večje otroke...če ne pa jo daj šivat...boljši da je v vreči, kot pa stalno odkrit, posledično non-stop prehlajen in vsi več ali manj budni

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 11:34:47   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: živa

Ali imate kako idejo, kako ga tako pokriti, da se ne bi uspel razbrcati?



kupi vrečo za spanje...poglej imajo tudi za večje otroke...če ne pa jo daj šivat...boljši da je v vreči, kot pa stalno odkrit, posledično non-stop prehlajen in vsi več ali manj budni

Se strinjam.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 11:35:36   
ledenaa
če mu bo bilo mrzlo se bo tudi sam pokril!!
Mi imamo tudi pod 20 stopinj pa mojemu nič ne teče,tako da to ni od tega
če bi mu bilo mrzlo potem tudi ne bi mogel spati!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 11:36:36   
Urko15
Naredi vrečo, ali p akot so delale naše babice, priveži vse štiri konce pokrivala na posteljo.

_____________________________

Naj živi...

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 11:55:03   
Najaa
Poglej v BC, imajo večje spalne vreče. Naša je mislim da 110cm.
Drugače pa daj šivat. Jaz bom ziher dala, ko ji bo ta premajhna. Ker res brezveze, da otroka zebe. Pokriva se pa še ne sama.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 11:56:32   
*alja*
Jaz sem letos dala šivat spalno vrečo za zimo, ker je vedno odkrita. Pokrivalo ji gre prav na živce sploh spat ne more če je pokrita. No upajmo da bo prerasla, če ne bo še dolgo v vrečiuser posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Urko15)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 12:18:13   
bučkabb
a če je v vreči pa spi?
ker naša noče bit pokrita in če jo dam v vrečo je še slabše, ker se ne more tak premetvat in se pol še bolj zbuja in sitnari

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 12:22:40   
honey
Jaz sem dala vrečo šivat in je super. Našemu se pa zdaj, ko je velik, zdi prav fino, da spi v vreči - ko je bil majhen, je živčnega fasal. Zdaj pa z veseljem spi v vreči.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 12:27:00   
tt79
Naša skoraj 4-letnica je tudi cele noči odkrita, pravzaprav že zaspi odkrita, ker skoz jamra, da ji je ful vroče. Potem jo pa js pokrijem, ko zaspi, pa se čez pet minut spet otkrije. Očitno ji je vroče, ne glede na to, da imamo termostat na 18 stopinj.
Tudi če ponoči kdaj pride k nama na sredino spat, sje čez neki minut odkrita in jamra da ji je  vroče.
Imamo pač vročekrvne otrokeuser posted image

Z nosa ji pa nikol ne tečeuser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 13:04:06   
Sofi
Moj štiriletnik se je tudi ponoči nonstop odkrival... sem mu pred kakšnim mesecem dala veliko odejo, ki mu kar dol s postelje visi in zdaj spi pokrit do jutra user posted image ...

Kakšna pogruntavščinauser posted image

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
4.11.2009 14:37:41   
živa
Ma ne, pri nas je ponoči čisto zvit v klobčič in tišči roke med kolena in je leden, tako da ga zihr zebe, in vsako jutro mu teče iz nosu - to pa tudi meni, kadar me ponoči zebe, sploh v noge. V vreči mi noče biti in itak sem ga že včeraj hecala, da bo sam izbral blago, pa jo bom zašila, mogoč bo to palilo. Rabim pa rešitev za vmesni čas. Če mu odejo zabašem za jogi, ne deluje, ker je kot David Copperfield, zmuva se iz vsega user posted image .

Lp,

živa

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
5.11.2009 12:40:04   
ČebelicaMaja
moja ta velika je stara 3,5l in je non stop odkrita- brez vreče ni variante da ostane zdrava, pa če jo na smrt zebeuser posted image  se sama ne bo pokrila... ker mora imeti ful daljši nožni del (moti jo, če so nogice prekratke, velika pa je 103cm) sem ji poleti kupila vrečo za 12 let v Odeji Škofja Loka- samo je bila ful znižana iz 57€- ko sem videla, kako ji paše, da je vreča tako velika- sem sedaj za zimo, pri podjetju Puhek naročila kar dve zimski vreči z rokavi- sem rekla da potrebujem kot za 6 let in dolžine 150cm in so mi tako sešili- ena je stala 22€ (torej sem za dve dala 44€), čez dva dni sem ju šla iskat v Dobrovo pri Lj. in moram rečt da sta super- res vredno tega denarja, tudi ta mala ima njihovo vrečo zelo rada.  Pošljejo pa tudi po pošti.
Evo spletno stran: http://www.posteljnine.si/si/ 

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
5.11.2009 12:46:36   
Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

če mu bo bilo mrzlo se bo tudi sam pokril!!
Mi imamo tudi pod 20 stopinj pa mojemu nič ne teče,tako da to ni od tega
če bi mu bilo mrzlo potem tudi ne bi mogel spati!




To pač ni res. Naša se prav tako odkrije, v sobi je mrzlo, ona je ledena in zvita v klopčič, ampak spi kot top. HB, zaenkrat zaradi tega še ne smrkamo, predvsem zahvaljujoč temu, da jo grem vmes običajno pogledat in pokrit. Tja do 1. oz. 2. ure zjutraj spi čisto pri miru, potem pa se začne njeno nemirno obdobje, proti jutru pa je spet čisto pri miru. Kritične so torej zgolj le kake 3 urice, ampak čisto dovolj, da se čisto zmrzne. Pri nas tudi ta velika odeja ne pomaga, se ji vseeno uspe odkrit, ker se seli po postelji, pa obrne na nasprotno stran ter spi NA odeji mirno dalje.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
5.11.2009 21:31:05   
livia
Tudi mi uporabljamo te vreče od Puhka. Kot prvo so poceni, pa še zmeniš se lako, da ti jo naredijo po meri za večje otroke.
Za to velikost (4 leta) jo imajo.
Mi smo stari 3,5 leta in spimo v spalki od rojstva in prava muka mi je it na morje, kjer je prevroče za spalko, ker jaz nič ne spim, ker jo skoz pokrivam.
Drugače sem pa zadnjič v Bušiju videla lušne spalke, take, da imajo noge kao živali, pa če bi mu bile te zanimive, da ne bo ven zlezel.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 4-letnik se ponoči odkriva
5.11.2009 22:12:33   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Hoj!Razmišljala sem, da bi kupila tako spalno vrečo, kot jo imajo za dojenčke, ampak ne vem, če jo sploh imajo kje za več kot meter velike otroke - pa itak spet ne bi hotel biti noter (no ja, čeprav ne bi imel ravno pravice glasovanja user posted image ).



moj je isti. sem mu dala sešiti vrečo iz flisa, skupaj za celih 9 eur in to je to user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?