|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4-urni delovni čas in plača
31.1.2006 7:23:23   
teja++
Pozdravljene!

Rabim pomoč oz. odgovore glede 4-urnega dela.

In sicer me zanima naslednje:
1.  kakšno bom imela plačo; verjetno polovično oz. ali ti CSD doda še kakšen denarni dodatek?
2. če delam na štiri ure - kako je s potnimi stroški, malico, dopustom in regresom? Ali ti pripada vse v celoti ali le polovično?
3.  vem da lahko koristiš 4-urno delo do trejega leta otrokove starosti; ali to pomenii da lahko v teh treh letih sama razpolagam kdaj bom koristila 4-urni delovni čas?
4. če se odločim za 4-urno delo, kakšen je postopek za oddajo vloge (kateri obrazec, kdaj oddati, kam oddati,....).

Prosim vas za odgovore! Hvala
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4-urni delovni čas in plača
31.1.2006 7:25:50   
Anonimen
Kako je, če si bila pred porodniškim dopustom zaposlena za polni delovni čas, zdaj pa bi koristila 4-urnega, ne vem. Vem pa, da če si zaposlena za 4 ure, sicer dobivaš polovično plačo, država pa ti krije razliko do polne plače pri prispevkih. Potni stroški ti pripadajo v celoti (v višini javnega prevoza), za malico pa ne vem.

(odgovor članu teja++)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4-urni delovni čas in plača
31.1.2006 8:15:35   
Moyca_
dobivaš polovično plačo, za 4 ure pa ti prispevke plačujejo

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4-urni delovni čas in plača
31.1.2006 8:44:27   
naniplus4
Plača polovična. malica in prevoz odvisna od tega ali delaš 5 dni po 4 ure ali kako drugače, delovni čas odvisen od dogovora z delodajalcem. Kolegica dela 2 oz 3 dni po 8 ur, druga pa vsak dan po 4, ker so ji rekli (v istem podjetju), da zaradi narave dela mora biti tam vsak dan. Tako da je zelo odvisno od vodstva podjetja. CSD ti plača razliko do polne pokojninske dobe od minimalne plače (!), tako da v roke dobiš dejansko samo tisto, kar zaslužiš, teče pa ti polna delovna doba. Če bi rada še kaj bolj podrobnega, se mi oglasi na privat.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4-urni delovni čas in plača
31.1.2006 10:15:39   
lutka
Jaz delam po pet ur, pet dni v tednu. Moja plača s potnimi stroški in malico znaša okoli 100 tisočakov. Ti pa pripada regres, dopust, oz vse kar imate določeno s kolektivni pogodbo.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu naniplus4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?