|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 postopki brezplačni,kaj se šteje za 1 posto...
13.1.2007 14:19:22   
Anonimen
Pozdravljene!

Sem že  v postopku OBMP,čakam na transfer.Zanimam me,kaj se šteje kot en postopek?
Po stimulaciji z hormonskimi injekcijami sem "pridelala" 4 jajčne celice,ki so kvalitetne,ravno tako partnerjevo seme.Kolikšna je možnost,da zanosim v prvem poskusu?Stara sem 36 let.
Torej imam možnost iti 4x na transfer,če mi ustavijo en zarodek vsakič.Ali se to šteje za 1 postopek ali za 4,kolikor jih krije zavarovalnica?

Hvala za odgovore.

Nevedna

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 14.1.2007 10:13:15 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 POSTOPKI BREZPLAČNI,KAJ SE ŠTEJE ZA 1 P...
13.1.2007 15:42:42   
kapica
V postopek se steje tisto, ko dobis inekcije, sprej, ali podobne zadeve in gres na punkcijo. Ce imas v prvem postopku recimo 4 oplojena jajceca, in gres enkrat na transfer z dvema in drugic spet z dvema, se to steje kot en postopek. Nov postopek se zacne spet, ko dobis zdravila in mores dat celo zadevo cez. Tako da imas sedaj moznost iti 4x na transfer, preden zacnes z novim postopkom, ki se steje kot drugi.
Koliko imas moznosti se ne da kr tako reci. Nama je uspelo v drugo, pa sem 10 let mlajsa kot ti. Tako da je veckrat sreca v igri. 

Veliko sreceuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




kje visite na RR?
BUŠICA



doma (80%)

v službi (9%)

odvisnik-doma in v službi (11%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!