|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4 urni delovni čas in dopust
29.1.2006 13:21:14   
beba76
Koliko dopusta mi pripada, če se odločim, da bom do otrokovega 3. leta delala le polovični delovni čas (4 ure).
Lahko koristim letno cel dopust ali le polovico?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4 urni delovni čas in dopust
29.1.2006 13:57:51   
Anonimen
Dopust se ne razdeli na pol,če si to mislila.
Pa tudi malo drugače se šteje,npr. če vzameš tri dni dopusta ni to glh tri dni ampak je manj,ampak ti žal ne znam razložiti,ker nisem dobro razumela šefa kaj mi hoče povedatuser posted image

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 4 urni delovni čas in dopust
29.1.2006 14:50:49   
Anonimen
Tole pa ne bo držalo.
Dopust, regres, prevozni stroški ti pripadajo v celoti neglede na polovični del. čas.
Čas za malico pa se proporcionalno skrajša.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 4 urni delovni čas in dopust
29.1.2006 14:54:21   
beba76
Punce, hvala, sem našla nekaj o tem tudi na CSD Šiška in tam tudi piše, da je dopust dodeljen po dnevih in ne po urah, tak da lahko koristiš celega.
Za malico in regres pa piše, da je od firme do firme drugače in se je treba pozanimat na kadrovski službi.

Čao!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 4 urni delovni čas in dopust
29.1.2006 20:22:16   
Anonimen
Nima bit kaj drugače - zakon je zakon in ne more si ga vsak krojit po svoje.
Regres je vezan na dopust in če ti pripada dopust, ti pripada tudi regres. Malica ti, stroškovno, pripada tako kot vsem drugim, časovno pa sorazmerno z delovnikom, če je to štiri ure, ti pripada polovico (časovno) malice, torej 15 minut.

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?