|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   4m alergik-se dobro razvija?
30.5.2006 22:54:25   
#zabica#
Ima alergijo na mleko in jajca, gre pa za to, da je bil pri rojstvu težek 4350, velik 56cm; 1m-4900 in 56cm,
2m-5400 in 60cm, 3m-5900 in 61cm, 4m-6400 in 63cm. Meni se zdi to full malouser posted image , pediater pravi da je ok.
je pa samo dojen in jaz imam dieto -strogo. je to možno zaradi alergije?
druge hrane nobene noče...prej mi je samo enkrat spil dodatek, poskusila sem večkrat, tako da lačen
predvidevam ni... kaj ve mislite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 4m alergik-se dobro razvija?
30.5.2006 23:35:17   
tulip
Mislim da se nimaš za kaj sekirat. Saj napreduje, počasi, a zagotovo!
Otroci so različni, je pa možno, da imaš zaradi stroge diete manj kvalitetno mleko, ker sama ne dobiš dovolj hranil. Tako se je vsaj meni v mojem primeru zdelo. Pa švoh sem se počutila, brez moči. Fantek je rasel, mene je pobiralo...user posted image
Če se ti zdi zadovoljen in da ni lačen, ni panike!user posted image

(odgovor članu #zabica#)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?