|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5. roj dan
15.5.2014 14:10:54   
mini86
kaj kupiti 5 letniku..

ok on bi neke pištole pa frače..

a je še kej tazga pa da se ne spomnem..ostale stvari ga zanimajo že zelo dolgo in se je potem kar nekaj od tega že nabralo-ala gasilci, dinozavri..
morm pa nest na morje k ma tam roj dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 14:12:20   
LuLu
lego user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 14:14:19   
mini86
ne vem če je od lani že zrel za touser posted image oz jaz za pospravljanje in iskanje pogubljenih stvariuser posted image
mam še od parih let nazaj k so bli te lego kompleti v sparu na točke jih v kleti pa mislim da še ni..mogoče next year k bo meu svojo sobo..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 14:28:07   
mateyka
zakaj ne vodnih pištol? sej je poletje in morje.. user posted image

https://www.youtube.com/watch?v=LIKEGz_0j18

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 14:40:32   
mini86
Ne vodna pištola ni ok..on bi neke max steel al neki tazga

Vodne čist podpiram-se js Sm mela svojo..sam a Sm čudna če mi ni ok darilo vodna pištola..ampak v tem smislu da bi jo tako al tako dubu k je poletje..joooooj spet kompliciram

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 15:10:57   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

joooooj spet kompliciram



6x zadihaj, premisli, kake vse možne odgovore boš dobila na RR in zaključi sama user posted image



saj veš, pri tebi bo tako prej rešeno...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 15:16:32   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

joooooj spet kompliciram



6x zadihaj, premisli, kake vse možne odgovore boš dobila na RR in zaključi sama user posted image



saj veš, pri tebi bo tako prej rešeno...

Matr Sm že predolgo na rruser posted image user posted image

Sam mi je doukcas bit doma z zlomljeno nogo pa maj ful časa pa touser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 15:28:26   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: mini86

joooooj spet kompliciram



6x zadihaj, premisli, kake vse možne odgovore boš dobila na RR in zaključi sama user posted image



saj veš, pri tebi bo tako prej rešeno...

Matr Sm že predolgo na rruser posted image user posted image

Sam mi je doukcas bit doma z zlomljeno nogo pa maj ful časa pa touser posted image



sem še mislila dodati ja, ... "razen, če ti je tak dolgčas, da bi rada brala odgovore..." user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 15:41:23   
mini86
tok mi je doukčas da sam še prstov si v oči ne tlačmuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 15:58:01   
malaMravljica
kaj kolo al pa skiro ze ima. Ce je tip za to
Al pa ce rad igra nogomet mogoce gol za na vrt
ce rad zogo nabija lahko tudi kos za kosarko
Ne vem kaj ga zanima, moj je za bozicno darilo dobil letalo do Playmobila in je full popularno in zelo lepo darilo pravzaprav

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 16:00:43   
Hope2
Nas 5 letnik je nor na lego. Ampak npr ninjago (imajo sablje), star wars (pistole), ninja turtle, cas_tle (vitezi), chima... Nas se ful zaigra s temi figurcami. Sestavil je sicer tudi raketo, gasilsko postajo, big ben.... pa se pol ninje in vitezi podijo in sabljajo po teh zgradbah.... vozijo gasilski avto... na mojo sreco si nas ze sam zlozi, pa tudi zelo pazi. EDino nic ne najde, mu moram jaz iskat, ce kak del izgubiuser posted image . Nas bi tudi samo sablje, pistole in tako s temi lego kockami narediva nek kompromisuser posted image

Dinozavri so ze preteklostuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 15.5.2014 16:03:39 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 18:25:59   
Stanislava_
Navijalke za lase.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 18:31:41   
Paštetka
Evo tole mojo knjigo:

http://www.220stopinjposevno.com/zabava-na-izgubljenem-otoku.html

user posted image

Pa mu kupiš kaj piratskega, pa se odpravita iskat skrit zaklad. Vse malo zaviješ v zgodbo in bo zaklad lahko tudi darilo. Poleg tega si s knjigo lahko krajšata urice na dopustu, saj imaš noter opisane igre, ideje za ustvarjanje, luštni zgodbo in še kaj.

V glavnem se prelevita v morskega pirata in raziskujeta cel dopust user posted image

Ti jo pošljem brez poštnine user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 15.5.2014 18:32:25 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 18:40:03   
mateyka
ne vem zakaj je tako popularno dandanes dajat eno FUL specialno darilo za rojstvni dan, če sam nima želje - ker bo pištolo dobil za poleti, naj to ne bo darilo za roj. dan, ker je preveč vsakdanje user posted image men je to snobovsko razmišljanje...

pa ne me narobe razumet - nimam proti specialnim ali dražjim darilom. samo mora bit smiselno. recimo naša že eno leto sanja in prosi za Fire Godzilo iz SH monsters art kolekcije in je okol 70€ - pa smo ji jo zdaj naročili iz japonske za rojstni dan. po enem letu fokusa si imho to zasluži (vmes pa res nismo kupovali večjih in dražjih igrač). user posted image
samo če ne bi vedeli kaj naj ji kupimo, ker si ne bi nič konkretno "izpolnljivega" želela, bogve da si ne bi pomišljala kupit vodne pištole, če bi vedela, da je bo vesela in se bo zabavala ob njej. in hej - ene pištole niso poceni, mind you. taboljše niso glih poceni..

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 18:40:21   
koala
Skiro, rolka, rolerji?

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 18:43:21   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Evo tole mojo knjigo:

http://www.220stopinjposevno.com/zabava-na-izgubljenem-otoku.html

user posted image

Pa mu kupiš kaj piratskega, pa se odpravita iskat skrit zaklad. Vse malo zaviješ v zgodbo in bo zaklad lahko tudi darilo. Poleg tega si s knjigo lahko krajšata urice na dopustu, saj imaš noter opisane igre, ideje za ustvarjanje, luštni zgodbo in še kaj.

V glavnem se prelevita v morskega pirata in raziskujeta cel dopust user posted image

Ti jo pošljem brez poštnine user posted image


hej, pirati in poletje, morje user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 18:45:36   
aprilčica07
Otroci so sicer različni, ampak naš je bil pri 5 nor na lego kocke (ljubezen še traja tudi zdaj pri 7-ih). Trenutno je navdušen nad Lego chima serijo.
Sicer pa pri mnenjih delim Mateykino mnenje; zakaj ne vodne pištole, če si jo želi? Meni je bistveno, da se otrok razveseli darila in to je to.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 18:47:53   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem zakaj je tako popularno dandanes dajat eno FUL specialno darilo za rojstvni dan, če sam nima želje -


Se več kot strinjam.

Naša punčkasta punca dobi praznovanja, in to je njej najbolj glavno, da se fešta user posted image . Igrač zadnja leta od naju ne dobiva za rojstni dan, ostanejo bolj za novo leto - do takrat se tudi želje naberejo. Poleti pa fešta user posted image ..darila pa kar po naši izbiri in ji je za zdaj všeč. Pa od mene vedno lep šopek rožic.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 18:49:24   
Paštetka
Moj je tudi bil nor na lefo. Toliko, da je zložil, mati je potem brisala prah, dokler niso razpadale vse kreacije ... V glavnem doma imam vsaj 30 različnih kreacij, enkrat zloženo in pospravljeno. Z manjkajočimi posesanimi deli ... Pa še vedno so nove škatle v trgovini aktualne ... Jok brate! Sem vse modele zmetala v eno veliko škatlo, zdaj pa išči in sestavljaj kaj želiš. user posted image pa je ta varianta še najbolj pametna, sploh kar se krativnosti zlaganja tiče.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 19:05:25   
nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ne vem če je od lani že zrel za touser posted image oz jaz za pospravljanje in iskanje pogubljenih stvariuser posted image
mam še od parih let nazaj k so bli te lego kompleti v sparu na točke jih v kleti pa mislim da še ni..mogoče next year k bo meu svojo sobo..



Lego je čist primerno darilo za petletnika, hkrati pa, če si tega res želi, izvrstna šola pospravljanja - midva sva jima rekli, da pri sesanju nič ne paziva, če kaj posesava (v resnici popaziva). -je pa res, da so bile legice velika želja, če tvoj nima želje po tem, jih mogoče ne bo pazil.
Ampak moraš kupit točno take, kot si jih želi, ne kar ene splošne. Tiste v kleti gotovo niso chima, star wars... mogoče jih res daš kasneje.

Sicer so pa prišli odgovori: karkoli sezonskega, blazine, deske za plavat, tematske brisače, pištolce za vodo, žoge... skiro, rolerji...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 19:49:21   
mini86
Ma ne on si ne zeli vodne pistole-ne vem kje je zdaj to prišlo ven..je samo izbiram ideje sedaj,mam se dva rojstna dneva pet letnikov poleg svoja in kolegi in babice zmeraj vprašamo kaj si zeli

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 20:08:28   
mateyka
želi si pištole - in če je možna vodna, zakaj pa ne vodno?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 20:10:43   
mateyka
ej, moja pri 4 letih:
ena teta: a rojstni dan boš mela?
tamala (veselo): ja!
ena teta: kaj si pa želiš?
tamala: torto!
ena teta: ja ja, to že - ampak za darilo?
tamala: torto!
ena teta: poleg torte, kaj še?
tamala (prej še orenk pomisli): torto!

user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 20:19:35   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ej, moja pri 4 letih:
ena teta: a rojstni dan boš mela?
tamala (veselo): ja!
ena teta: kaj si pa želiš?
tamala: torto!
ena teta: ja ja, to že - ampak za darilo?
tamala: torto!
ena teta: poleg torte, kaj še?
tamala (prej še orenk pomisli): torto!

user posted image


3 torte? mislim, da to pa je specialno darilo user posted image .. ampak ima pa močno željo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 5. roj dan
15.5.2014 21:19:37   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ej, moja pri 4 letih:
ena teta: a rojstni dan boš mela?
tamala (veselo): ja!
ena teta: kaj si pa želiš?
tamala: torto!
ena teta: ja ja, to že - ampak za darilo?
tamala: torto!
ena teta: poleg torte, kaj še?
tamala (prej še orenk pomisli): torto!

user posted image


Ona je pa iz istega filma kot naša - to je višek rojstnega dne, torta in fešta.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?