|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5-mesečnik - koliko in kolikokrat na dan....
27.12.2006 15:12:43   
Pikapolonica
No, takole je na stvari. Zaradi velikih težav z dojenjem podnevi, predvsem pa neprestanim zbujanjem in hranjenjem ponoči, sva se z mojim user posted image  skupaj odločila, da počasi preneham z dojenjem in Lino navadimo na adaptirano mleko. No, nekaj časa si še nameravam črpati svoje mleko, a tudi ne v nedogled..

No, čeprav je moja prva hčerkica stara komaj 2 leti in smo imeli z njo skoraj popolnoma podobne probleme - tudi ona se ni hotela dojiti in sva na flaški pristali že pri treh mesecih - se pri najboljši volji ne spomnim popolnoma nič. Ne koliko mleka sem ji dajala, ne kolikokrat na dan. Dobra, saj na škatli od adaptiranega mleka nekaj piše, samo meni se zdi malo hecno, da bi ji dala pa zdaj tri obroke na dan, če jih je do sedaj imela 6. Najbrž bi le bruhala od preveč hrane.

Zato prosim za malo pomoči.

Aja, Lina je stara pa 5 mesecev in en teden. Do sedaj je bila polno dojena in tudi GH še nisem začela uvajati.

Pozdravček, Pikapolonica user posted image

< Sporočilo je popravil Pikapolonica -- 27.12.2006 15:13:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5-mesečnik - koliko in kolikokrat na dan....
27.12.2006 19:15:19   
lenika
Predvidevam, da je imela teh 6 obrokov podnevi plus x-krat ponoči. Jaz bi ji naredila po 150ml mleka in ji ga ponudila na vsake 3-4 ure, potem boš pa že videla koliko poje, kdaj je lačna.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5-mesečnik - koliko in kolikokrat na dan....
1.1.2007 19:30:19   
rainbow
Zakaj pa ne bi začela z uvajanjem goste hrane??

ps kakšne težave pa imata podnevi??

ps2 ni nujno, da bo bolje spala, če jo boš hranila z umetnim mlekom; po mojih izkušnjah nima nespanje/zbujanje ponoči nobene zveze s hrano

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5-mesečnik - koliko in kolikokrat na dan....
1.1.2007 19:33:43   
karin412
Meni so tudi svetovali umetno mleko - ampak zakaj? Raje sem uvedla gosto hrano, spala pa je malo bolje, vsaj prve dni, potem pa ne več.

Ne vem, zakaj doječe matere nimajo več podpore, saj bo minilo, pomiri se in tudi otrok se bo pomiril in bolje spal. Daj mu rajši še kake kamilice.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5-mesečnik - koliko in kolikokrat na dan....
1.1.2007 20:02:30   
Seven*
Pikapolonica, moras vedeti, da se ti lahko zgodi, da bos imela vecje probleme ob prehodu na adaptirano mleko oz. gosto hrano, kot ce bi dojila naprej. Jaz bi na tvojem mestu poskusila najti najprej resitve za dojenje. Opisi v cem je problem, mogoce ti znamo pomagati.. 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5-mesečnik - koliko in kolikokrat na dan....
22.2.2007 18:35:16   
ajoz
jaz imam tudi te probleme in sem že pred dopolnjenim 5 mesecem začela uvajati gosto hrano in en mesec je uspevalo sedaj pa ko bi morala imeti 2 gosti obrok ga noče!

koliko se mora zrediti v 5 mesecu in koliko v 6?

kmalu odgovorim če je kaj bolje :9

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?