|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   50vdihov/min
19.9.2007 9:37:52   
Kalina
Pomagajte mi z nasveti, nasa miska je ful nehi prehlajena in kaslja k stara baba, zdej je zacela ful hitr dihat, okol 50 vdihov v minuti. To je fulprevec a ne? Kaj to pomeni? Sej ob 11h smo narocene pr dr. sam me je kr mal strahuser posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 50vdihov/min
19.9.2007 10:05:20   
mala maja
ne čakaj do 11 na zdravnika. To je full preveč.

Sicer pa se vdihi/minuto štejejo v spanju. amapk po tem kar govoriš je tudi frekvenca v spanju nad 35-kar je alarmantno.

Tvojemu otročičku manjka zraka in ne otežuj mu še eno uro če se lahko ukrepa takoj.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 50vdihov/min
19.9.2007 10:06:47   
Suzi*
daj poslušaj ji v prsih, če ji kaj hrope. saj lahko prideš mal prej k zdravniku, če je kriza in te je strah.

nočem nič strašit, ampak samo povem našo izkušnjo:  naš je imel bronhitis, je bil tudi tako prehlajen, mu je hroplo v prsih, pa ful hitro in plitko je dihal......sva potem pristala v bolnici za par dni na infuziji, ker ni nič jedel in na inhalacijah fiziološke + na dobesednem nalivanju fiziološke v nos, da se je vse sčistilo. Ni blo tako grozno kot je blo najprej videt. user posted image

Držim pesti, da je samo prehlad.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 50vdihov/min
19.9.2007 10:18:17   
oka
Jaz tudi ne bi čakala do 11-ih. Ko sem naši madam izmerila več kot 40 vdihov na min. in je imela piskajoč kašelj, mi je pediatrinja po telefonu rekla, da morava takoj v zdrav. dom, da so ji izmerili kisik v krvi. Vzeli so naju pod nujno, preko vrste. Izkazalo se je, da ima bronhitis in so bile potrebne inhalacije in antibiotik.

LP

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 50vdihov/min
19.9.2007 12:15:32   
dalin
Jaz tudi ne bi čakala.Zdaj sta verjetno že opravili pri zdravniku.Sicer se pa frekvenca dihanja šteje v spanju.Moj najmlajši bo čez en teden eno leto star pa jih ima v spanju povprečno 20.Sporoči kako sta opravili.

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 50vdihov/min
20.9.2007 7:27:27   
puncica
Kalina kaj ste zrihtal?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 50vdihov/min
20.9.2007 9:11:15   
Pajaca
Dihanje se meri v spanju in kriza je če ima otrok čez 30 vdihov na minuto.

Ko je otrok zbujen pa lahko edino pogledaš kako diha. S trebuhom ali normalno s pljuči.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 50vdihov/min
20.9.2007 15:05:59   
Kalina

Evo glihkar smo prsli domov iz bolnice, smo fasal bronhitis, ful ji je kisika primanjkovalo, saturacijo je imela med 85 in 90, kar je ze kriticno, tko da smo ucer cel dan in celo noc bili priklopljeni na kisik, danes zjutraj so nam ga izklopili in je bilo ok, tko da zdaj smo na zacnasnem odpustu, jutri gremo nazaj na kontrolo. Drzte pesti. Ma je grozno gledat svoje otrocka z tistimi cevkami itduser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 50vdihov/min
20.9.2007 15:16:27   
purple
Joj, držim pesti, da bo vse vredu.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?