|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   53. dan od zadnje m, vsi testi - Kaj naj?
16.2.2009 9:26:45   
suzugov
bolj ko z mojim štejeva in tuhtava, manj nama je jasno.... od moje zadnje M je že 53 dan, od tega sva naredila že 6 testov - zadnjega pred 2 dnevoma - pa so bili vsi negativni...in sem zelo potrta.
sedaj nama ni čisto nič jasno... tako dolgega cikla nisem imela še nikoli... in nič še ne kaže na M....
razmišljam, da bi šla delat test v laboratorij... kaj pravite?
zelo sem zmedena in nočem, da bi vse skupaj bila samo moja podzavest... in še en neuspel poizkus... od mojega 2 ss je minilo že 1l in 2 m.... tako dolgo je trajalo, da sem-sva zbrala pogum...

kaj predlagate..

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 16.2.2009 20:57:35 >


_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 9:42:30   
florecita

sva naredila že 6 testov - zadnjega pred 2 dnevoma - pa so bili vsi negativni

Mislim da ti 6 testov že dosti pove.

Enkrat mi je dr. Pušenjak rekel, da lažno negativnega testa ni.

Jaz osebno mislim da je to psiha

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 9:54:05   
suzugov
najbrž imaš prav... najbrž nekje globoko v sebi to vem in si preveč želim... čeprav si želim, da ne bi bilo res... user posted image

_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 10:03:21   
Skye
koliko dolge imaš pa ponavadi cikluse?

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 10:09:11   
suzugov
na približno 28-30 dni.

_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 10:15:37   
Skye
jaz ti predlagam, da počakaš še par dni...test ponoviš in v kolikor bo negativen pokličeš svojo G. in povprašaš za mnenje.
Želim ti pa seveda da boš uzrla user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 11:28:02   
spelci22
lej js mislim, da če si imela prej cikluse na 28-30 dni potem si trenutno preveč pod stresom, preveč razmišljaš o user posted image in vsi drugi dejavniki, ki zavirajouser posted image
lahko pa tudi, da siuser posted image samo dvomim ker zdaj bi ti pa že pokazalo kaj...očitno se v tvojem ciklusu nekaj dogaja....
počakaj še kakšen teden pa če je še vedno ne bo stopi do svoje G. da boš vsaj vedela pri čem si...

lp Špelči

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 11:28:28   
anabanana
Joj ne dajat ženski lažnega upanja, pa kakšen pozitiven test no, če je naredila že 6 (!) testov in so bili negativni!

suzugov jaz ti predlagam obisk ginekologa, ki ti bo verjetno sprožil M s pomočjo zdravil, se mi zdi Primolut nor al neki takega ...

pa vso srečo ti želim in da bi bil čim prej user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 12:33:21   
donna22
florecita, lažno negativni testi so - imam izkušnje user posted image Mi je pokazal negativno, pa sem bla že nekaj tednov user posted image

suzugov, čudno pa je, da ti tolko testov tako kaže ... A si nehala tabletke jemat? Ker je mogoče zato s ciklusom kaj narobe. Ko sem jih jaz prvič nehala jemat, nisem dobla menstruacije cele 4 mesece ... Najboljše pa je, da kar do ginekologinje stopiš!

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 13:44:12   
suzugov
oh, punce moje...najbrž me imate za naivno tepko...
tabletke sem nehala jesti že pred 4 leti, za mano sta 2 ss in tudi testi so se mi že zlagali...in aktivna sva bila v času O.
sem sem pisala samo zato, ker zadnje dni v meni vse vre...in sem upala, da se je kateri kaj podobnega že dogajalo - sicer pa vsako telo dela po svoje... lahko, da me zdeluje psiha, lahko da imam premalo hcg hormona, lahko da ni nič...
če še ta teden nič ne bo, grem k svoji G in konec.

_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 13:48:46   
Bojana82
Suzugov, jaz pa upam, da je še kaj upanja zate da siuser posted image .....ker moji prijateljici je test pokazal šele konec devetega tedna plus, prej pa je naredila nevemkoliko testov pa je bil skos minus!

Tko, da jaz še vedno držim pesti zateuser posted image .....

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj predlagate..
16.2.2009 15:54:24   
Lenck
suzugov, v vsakem primeru ti predlagam, da greš k zdravniku. ne čez en teden, ne čez dva, ampak čimprej.

če je res, da imaš tako nizko raven hormonov, da so testi lažno negativni, bo bolje, da ugotovite, zakaj je tako in kaj storiti.

če pa so pravilno negativni (tudi meni se je že zgodilo, da mi je 2x izostala mentruacija, prsi sem imela napete, trebuh in vse, in to po cel mesec, pa nisem bila noseča - pač lažna nosečnost, zoprno stanje, fizično in psihično), moraš tudi to urediti. ni dobro ne za tvojo psiho ne telo.

predvsem pa se skušaj čimbolj sprostiti glede "delanja otroka", čeprav je to težko. ampak veliko primerov je, ko to najbolj pomaga...

vso srečo!

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj predlagate..
9.3.2009 8:40:24   
suzugov
tako... v petek sem končno prišla na vrsto pri G... noseča nisem - kot so mi povedali že testi.... ampak M pa še vedno ni... in G nima pojma zakaj... naredila mi je tudi U, nato pa sem morala dati kri, ki so jo poslali v LJ... nisem čisto razumela, kakšne preiskave bodo naredili... kontrolo imam že čez 2 m... je rekla, da mogoče pa med tem časom dobim M....

no, lepo.. in kaj naj zdaj?!? čakam kot en butl... to pa je ironija... najprej stiskaš pesti in čakaš, da M ne bi bilo, zdaj sem pa že drugič v taki situaciji, ko jo spet čakam.... da se ti zmeša.... ne vem več, kaj še naj naredim, da ne bi mislila na to, ker s tem zadevo sam še slabšam... z mojim se velik pogovarjava o tem, ampak z vsakim detajlom ga pa tud ne morem obremenjevat....

_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj predlagate..
9.3.2009 8:44:31   
pikica36
user posted image zoprna zadevauser posted image , ampak poskušaj odmislit in veselouser posted image  O lahko imaš kadarkoli ,pravi Pušenjak da nastopi 14 pred user posted image  zato imaš vse možnosti da zanosiš če še  nisiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj predlagate..
9.3.2009 8:48:03   
mausikaa
kontrolo šele čez 2 meseca? meni se zdi pa to kar dolgo...no ja G naj bi vedel kako in kaj...

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj predlagate..
9.3.2009 9:12:18   
suzugov
punce, ne vem, kaj naj.... zdi se mi, da se mi bo zmešalo od vsega skupaj.... brezveze... ko se mi zdi, da se stvari umirjajo in normalizirajo, potem pa takele.... pa več kot 1 leto sem rabila, da sem sama pri sebi raspucala, da sem bila prepričana, da sem po 2 ss zopet pripravljena... evo, pol pa tole... no, namišljena nosečnost najbrž ni, ker nimam trebuha, niti bolečih prsi, nič od nič!!!

grozno, grozno, grozno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj predlagate..
9.3.2009 15:35:37   
Lenck
suzugov, žal ti ne morem pomagati drugače, kot da ti pošljemo en sonček na tak dan user posted image

čudno se mi zdi, da ti menstruacije niso sprožili, meni recimo so jo. pa da niti ne vedo, zakaj je nimaš...

čeprav je to od vsega najtežje, se skušaj sprostit in odmislit, ker to je največ, kar lahko narediš zase. prevzaprav je žal tudi edino. težko, ampak poskusi. odmisli bebo in mestruacijo, zamoti se s čim. in upam, da se boš "zamotila" za manj kot dva meseca...

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj predlagate..
9.3.2009 17:22:10   
FIA 80
Se ti ne zdi, da je 53 dni mal dolga doba -pa še nisi šla na pregled. Moja kolegica je imela podobne težave - je šla k G - so ji dali tbl za sprostitev, čez 2 mes jovo na novo - spet šla G - pregled - šok - neki na jajcevodih - "grožnja" o neplodnosti - klomifen - 2. mes. - srečnauser posted image - no zdej je pa user posted image staro že 6mes.

Pejt na pregled - ker, če ti v tej dobi 53 dni ni pokazalouser posted image user posted image , mislim (ampak to je samo moje mnenje), je mal možnosti, da siuser posted image .

Upam, da se motim!

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj predlagate..
10.3.2009 8:35:49   
suzugov
draga, FIA 80, danes je že 75 dan... sej sem bila v petek na pregledu, pa mi ni nič konkretnega povedala - v bistu nič.... naredila mi je UV (je rekla, da je vse noramalno...) in vzeli so mi kri, ki so jo poslali v LJ.... čez 14 dni pa izvidi... in je rekla, da bo pa mogoče M sama od sebe prišla... kontrolo imam v začetku maja..... čez 2 m.....

ampak ti povem, o M ni ne duha ne sluha... in to me žre... res ne vem, kako naj preusmerim svoje misli... v četrtek imam izpit, ampak me odnaša....

_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...

(odgovor članu FIA 80)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj predlagate..
10.3.2009 9:14:34   
pika74
Jaz je enkrat nisem imela celo leto skupaj, pa nisem bila noseča, ker takrat sploh še nisem imela fanta... od svetega duha pa tud nisem zanosila user posted image .
Potem je pa prišla... kar na tiho... kar naenkrat se je odločla user posted image . Potem je bila pa redna na cca. 28-29 dni.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj predlagate..
10.3.2009 12:17:01   
suzugov
pa si šla na pregled? ker to se mi tud ne zdi normalno....

_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj predlagate..
10.3.2009 12:39:17   
ursap
jaz sem imela prejšnji mesec podobno izkušnjo. vedno sem imela cikel dolg 26-28 dni, prejšnji mesec pa M ni bilo od nikoder. naredila sem tri teste po zamujeni M, pa so bili vsi negativni, potem pa je prišla M.

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj predlagate..
10.3.2009 19:52:47   
suzugov
kako dolgo si pa bila brez? jaz imam danes 75 dan... in vedno bolj sem razdražljiva... v službise komaj kontroliram...

_____________________________

Zdaj imam dva angelčka, ki pazita name...

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj predlagate..
11.3.2009 7:56:16   
ursap
zamaknila se mi je za en teden kasneje. ni veliko, ampak glede na to da sem imela do sedaj točne kot urica, me je malo zbegalo.

(odgovor članu suzugov)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kaj predlagate..
11.3.2009 11:05:56   
FIA 80
Maš pa res pozno kontrolo!!!user posted image Lahk, da se ti še vse do takrat poštima -če si pa že tolk testov nardila pa vse - pol pa user posted image vrjetno res nisiuser posted image . Boš pa kmalu! Srečno!

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?