|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 letnemu fantku so spremenili ime?!
22.5.2012 20:19:24   
berni81
Kako naj doma razložim svojemu prav tako 5 letnemu sinu, da so naši družinski znanci otroku spremenili ime? Še toliko bolj začudenje, ker so drugače ugledna in zgledna družina. Ali naj jih vprašam zakaj so to naredili, ali je bolje, da ne drezam v to? Mož je z očetom tega fantka dosti na vezi, tako da mu je omenil, da zdaj sina kličejo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 letnemu fantku so spremenili ime?!
22.5.2012 20:36:15   
Paštetka
Ne vem zakaj se ti obremenjuješ s tem user posted image
Otroku rečeš, da mu je ime zdaj tako. Lahko ga pa tvoj otrok sam vpraša.
Brez nekih kompliciranj in kranceljnov, razlaganj in tvojega mnenja.

(odgovor članu berni81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 letnemu fantku so spremenili ime?!
22.5.2012 20:40:22   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: berni81

Kako naj doma razložim svojemu prav tako 5 letnemu sinu, da so naši družinski znanci otroku spremenili ime? Še toliko bolj začudenje, ker so drugače ugledna in zgledna družina. Ali naj jih vprašam zakaj so to naredili, ali je bolje, da ne drezam v to? Mož je z očetom tega fantka dosti na vezi, tako da mu je omenil, da zdaj sina kličejo...




ma če to ni spet ena in ista osebauser posted image , ki ji je samo dolgčas..možno..ali pa je vreme danes tako, da imajo ljudje probleme z imeni drugih ljudiuser posted image

(odgovor članu berni81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 letnemu fantku so spremenili ime?!
22.5.2012 20:53:47   
diana 28

[/quote]


ma če to ni spet ena in ista osebauser posted image , ki ji je samo dolgčas..možno..ali pa je vreme danes tako, da imajo ljudje probleme z imeni drugih ljudiuser posted image
[/quote]

To sem pomislila tudi jaz... user posted image Prej sem še hotela pokomentirat, da nekateri res malo pretiravajo pri imenih (minar, javor, ruj, izak ipd) od danes naprej mi bo verjetno čisto ravno, kolikor sem na to temo že prebrala.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 letnemu fantku so spremenili ime?!
22.5.2012 20:55:56   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28





ma če to ni spet ena in ista osebauser posted image , ki ji je samo dolgčas..možno..ali pa je vreme danes tako, da imajo ljudje probleme z imeni drugih ljudiuser posted image


To sem pomislila tudi jaz... user posted image


amateri, a ne? user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 letnemu fantku so spremenili ime?!
22.5.2012 21:11:55   
Najaa
Sam res, na rr se zadnje čase vse sam še okol imen vrti. user posted image Nekomu je zelo dolgčas...

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 letnemu fantku so spremenili ime?!
22.5.2012 22:06:04   
mateyka
mene pa neki zanima (že od une prejšnje teme o spremembi imena). namreč;
zakaj je sprememba imena tak halo. vem da je kar dosti kultur kjer dobijo novo ime npr. po iniciaciji v adolescenci ali ko niso več mali otroci, dobijo celo v raznem obdobju življenja dodatna imena in podobno in ni bilo nobenih omemb da bi bil kdo ne vem kako zatravmiran glede tega. torej, zakaj je zdej to gledano kot taka huda travma in kako je to nezaslišano in oh in sploh, če je pa skozi zgodovino jasno, da ni to nekaj škodljivega, niti ne vem kako novega/nenavadnega?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 5 letnemu fantku so spremenili ime?!
23.5.2012 8:14:17   
skuštrana
He,he, he, pa kaj je to v zraku s temi imni te dni user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 5 letnemu fantku so spremenili ime?!
23.5.2012 8:41:42   
Anonimen
hahahha, sam res, podpis ;)
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: berni81

Kako naj doma razložim svojemu prav tako 5 letnemu sinu, da so naši družinski znanci otroku spremenili ime? Še toliko bolj začudenje, ker so drugače ugledna in zgledna družina. Ali naj jih vprašam zakaj so to naredili, ali je bolje, da ne drezam v to? Mož je z očetom tega fantka dosti na vezi, tako da mu je omenil, da zdaj sina kličejo...




ma če to ni spet ena in ista osebauser posted image , ki ji je samo dolgčas..možno..ali pa je vreme danes tako, da imajo ljudje probleme z imeni drugih ljudiuser posted image


(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?