|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   5 teden, bolecine v predelu jajcnika
3.3.2009 21:32:39   
bucka 77
Pozdravljene

Sem v petem tednu nosečnosti, vceraj zvecer in danes zvecer sem cutila rahlo pekočo bolečino v predelu desnega jajčnika, ki je vceraj trajala 15 min do pol ure, danes pa tudi nekaj takega. Sicer mi slabo ni, utrujena in zaspana pa blazno. A je katera imela podobne bolečine v predelu jajčnikov na začetku oz. v prvih tednih?? Prosim za hiter odgovor.  Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 5 teden, bolecine v predelu jajcnika
3.3.2009 21:37:06   
taška30
Ja, to je zelo normalno. Mene je prvih par tednov pri obeh nosečnostih špikalo, vleklo...vse čas sem imela občutek kot da bom dobila M, pa je seveda nisem.user posted image
Vedno je seveda možnost izvenmaternične nosečnosti, ampak tam je bolečina res huda in neprestana.
Lepo nosečnost ti želim.user posted image

(odgovor članu bucka 77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 5 teden, bolecine v predelu jajcnika
3.3.2009 21:42:01   
bucka 77
Hvala za hiter odgovor in lepe želje.

Srečno tudi tebi in tvoji družini

(odgovor članu bucka 77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 5 teden, bolecine v predelu jajcnika
4.3.2009 10:31:25   
*Junona*
Js sem imela tudi bolečine ko sem bila 5 tednov noseča. Sem šla v porodnišnico, kjer so mi naredili UZ in je bilo vse ok.
Tudi pri tebi je, mora bit.


Srečno.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu bucka 77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 5 teden, bolecine v predelu jajcnika
4.3.2009 11:20:18   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: bucka 77

Pozdravljene

Sem v petem tednu nosečnosti, vceraj zvecer in danes zvecer sem cutila rahlo pekočo bolečino v predelu desnega jajčnika, ki je vceraj trajala 15 min do pol ure, danes pa tudi nekaj takega. Sicer mi slabo ni, utrujena in zaspana pa blazno. A je katera imela podobne bolečine v predelu jajčnikov na začetku oz. v prvih tednih?? Prosim za hiter odgovor.  Hvala


tudi jaz sem imela ful boleče jajčnike pa še zdaj me včasih ful bolita...gin je rekla, da je ta bolečina lahko celo nosečnost prisotna lahko pa izgine...upam, da bo čimprej izginila...boš videla skoz bo neki bolelo, tiščalo, špikalo,....pol pa bo bebi velik pa bo brcal v mehur, auččččuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu bucka 77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 5 teden, bolecine v predelu jajcnika
4.3.2009 18:33:53   
Muca83
Jaz sem bila čisto na istem. Samo, da se je bolečina stopnjevala in je bila potem že konstantna. Tako, da sem šla pri 6T se pokazat na urgenco (ravno na božični dan), ker bi me sicer konec od skrbi. In je bilo vse ok, dobila sem buscopan, ki mi je pomagal. 

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 5 teden, bolecine v predelu jajcnika
4.3.2009 18:38:35   
Lenck
Tudi jaz sem imela te bolečine, in jih še imam. Včasih fajn zaboli, ampak česa drugega kot stisnit zobe pač ne gre. Počitek pomaga, pa preventiva, brez dvigovanja težkih stvari, napenjanja v spodnjem delu trebuha, pa da paziš, da se ne nahladiš (torej majčke preko trebuščka in ledvic - morda je toliko bolečin tudi zato, ker je moderno poleti in pozimi sončiti jajčnike)... A dokler bolečine niso dolgotrajne in res zelo hude, menda ni strahu, je normalno. Tako kot recimo bolečine ob širjenju maternice...

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?