|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   6. TEDEN ?!
12.1.2006 10:11:29   
karina
Ojla punce....
Sama sem  noseča 6t in 2/7, zaradi manjše krvavitve sem šla k G , ki je naredila UZ , kjer se vidi samo g. vrečka ne vidi se ploda ne utripa....samo rum. mehurček.
Je to normalno za 6. teden je katera imela v tem tednu UZ , kaj je pokazal ?
Sicer moram počakat na pregled ki ga imam 20.1.pa vendar si ne morem kaj da ne bi mislila na najslabšeuser posted image

Pomoč prosim ...kakšno mnenje???
Lep dan želim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 10:26:49   
maya2
Pozdravljena!
Najboljše da počakaš na naslednji pregled. Sedaj je mogoče res še kar kmalu, da bi se kaj videlo. Kar pogumno! Držim pesti!
LP
Maya

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 10:28:54   
corfu
Nočem te prestrašiti, a jaz sem imela v šestem tednu že slikico iz ultrazvoka.

Želim ti vse najboljše!user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 10:32:27   
KODA
Meni se je videlo šele med 8 in 9 tednom.
Pomiri se in misli samo na najboljše,čeprav vem,da je včasih težko.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 10:47:16   
Alisa
Pozdravljena,
V knjigi sem našla tale podatek, da se večinoma vidi v 6. tednu že utrip srca, vendar je odvisno od datuma zanositve, ker si mogoče pozneje zanosila kot računajo. Jaz sem videla utrip šele v 7. tednu tko da kar pogumno naprej in pazi nase.

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 10:48:30   
mojsoncek
pri meni je bila v 5. tednu vidna samo vreckica in je rekla G, da je se cisto prezgodaj, da bi se kaj videlo.

nic se ne sekiraj, raje uzivaj!!! LP

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 11:35:06   
pikicaa
Verjetno je še vse prekmalu. Počakaj na pregled pa boš videla. Razmišljati moraš pozitivno. Vem, da je težko. Jaz sem imela IVF  pa sem v tretjem tednu dobila krvav izcedek in sem skoraj obupala pa so mi vsi govorili naj razmišljam pozitivno. Saj sem razmišljala pozitivno kolikor se je dalo. Sedaj sem pa že v 20. tednu. Tako da se splača razmišljat v pozitivno smer.

Držim pesti zate!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 11:58:29   
pupika
karina, jaz mislim, da bo vse v redu, le probaj se malo pomirit. Zakaj pa ti ni dala preverjat nosečniških hormonov, ker če ti naraščajo je vse v redu, če pa ti upadajo, je pa nekaj narobe in se plod ne razvija.Pri meni se je v prvo v 9 tednu videla tudi samo G.vrečka, pa me je ponovno naročila čez 10 dni in sem bila še vedno na istem. Saj bo tvoja g takoj videla tudi naslednji  teden, če ti je kja g. vrečka zrastla, meni ni in sem šla takrat na čiščenje. Samo jaz sem bila v 9 tednu, ti pa si lahko dejansko šele v 5 tednu, in se sedaj čisto nič še ne vidi pri teh tednih.

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 12:31:44   
karina
Ojla punce...
Hvala za spodbudne besede, saj se trudi razmišljati pozitivno......user posted image
Se javim po pregledu 20-tega, ko bom mela več novic
Vsem lep dan.....ter nosečnost

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 20:06:01   
yennika
Ni panike!

Meni je rekel G, da se plodovi deli in bitje srčka vidi šele na koncu 7 t oz. na začetku 8t. To je pri tebi čisto normalno! Se mora pač pikica nekako namestiti in ugnezditi- zato verjetno krvavitev,ne.
Si dobila kake hormonske tabletke?

Držim pesti, da bo vse ok. Pa lepo počivaj!

lp

_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 20:17:09   
melitkica
Jaz sem imela UZ, v sedmen tednu - 6t6d in se pikica ni videla, nato pa mi je naredila vaginalni UZ, kjer se je vse lepo videlo (8,9mm). Kakšni UZ si imela? Preko trebuha se ne vidi nič, razen snega. Je pa odvisno od vsake posameznice, enim se vidi bolj drugim manj. Ne sekiraj se, vse bo še ok. Držim pesti user posted image

(odgovor članu yennika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 6. TEDEN ?!
12.1.2006 22:04:53   
karina
Ojla...
Imela sem vaginalni UZ...GS =15,8
.......................................RM (rum. mehurček) =3,5
Dobila sem dabroston samo eno tabletko na dan do 12 tedna...

Se trudim čim manj mislit na to......in se seveda vsak dan pogovarjam s trebuščkom naj moj mali srček zrase...user posted image

Upam da 20.1............ugledam mojo user posted image

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 6. TEDEN ?!
13.1.2006 7:55:00   
dory
Jst sem mela v 6t prvi pregled,kjer sem dejansko vidla, da sem res noseca...plodek je bil velik 10mm in srcek je ze ornk delal...

Ampak pri vsaki je drugace...pocakaj na drugi pregled, takrat bo ze jasno kako in kaj...drzim pesti, da bo vse ok!

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 6. TEDEN ?!
13.1.2006 8:24:26   
Reja
Jaz sem bila na pregledu pri 5 tednih in se je videla le vrečka. Če kaj ne bi bilo vredu, bi ti verjetno G tudi kaj rekel. Srečno!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 6. TEDEN ?!
13.1.2006 8:28:18   
Sulfinija
Karina!

Pri meni pa je blo takole.
5.teden le pika v maternici
6.teden le vrečkica brez ploda
7.teden utrip srčeka
8.teden spontani splav

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 6. TEDEN ?!
13.1.2006 8:57:20   
karina
Meni je G rekla...da ne more povedat kako se bo nosečnost končalauser posted image

Tako da čakam na naslednji pregled in upam da bo ok.

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 6. TEDEN ?!
13.1.2006 8:59:07   
saraja
Karina pozdravljena!

Jaz sem bila v 6t pri G in mi je tudi pokazal se mehurček brez ploda, čez 2t pa je bila pikica že večja, bil je že plod. Odvisno je od datuma zanositve, drži se!user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 6. TEDEN ?!
16.1.2006 20:52:38   
jezika
ŽIVJO. JAZ SEM IMELA RAVNO V 6 TEDNU PRVI PREGLED, PA SE MI JE VIDELA PIKICA IN UTRIP SRČKA. PRI  NEKATERIH SE TAKO ZGODAJ TO NE VIDI, ODVISNO OD VELIKOSTI PLODA! NIČ SE NE SEKIRAJ V 9 TEDNU TI BO POKAZAL ŽE ROKICE IN NOGICE, KOT JE MENI! VSE BO VREDU, NE SKRBI

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 6. TEDEN ?!
16.1.2006 21:29:16   
darja.grm
Ojla meni se tud na začetku ni videlo nič drugega kot vrečkice.Šele nekje v sedmem tednu sta bila srčka.Vendar mi je G povedala, da ima vsaka nosečnica to drugače.To je res odvisno od tega kdaj si zanosila.Nič ne skrbi vse je o.k.user posted image Pa čestitkeuser posted image

_____________________________

carpe diem

(odgovor članu jezika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 6. TEDEN ?!
16.1.2006 21:59:27   
eva1
Pri meni se v 5 tednu še ni videlo nič, pri 6 tednu le GV, pri 7 plod in utripi! Pri GV ki je manjša od 22mm se plodovi utripi in plod le redko vidijo-zato nič bat, vse bo ok!

(odgovor članu darja.grm)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 6. TEDEN ?!
16.1.2006 22:28:41   
Anonimen
Jaz sem imela krvavitev v 8.tednu. videla se je le G.vrečka. Mislim, pa da je od vsake odvisno.Krvavela sem potem še 2 x, vendar je sedaj OK.

(odgovor članu karina)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 6. TEDEN ?!
17.1.2006 11:26:43   
zaliga
Karina ne se sekirat!
Tud jaz sem šla skozi vse to. Brala knjige, kjer piše da bi se naj utrip videl že 24 dan po spočetju... Moj utrip oz. od bebice se je videl šele 7t5dni, takrat je bil velik komaj 0.87 cm! Isto na začetku so me vsi "strašili" pa še g. mi je rekel, da bova ška na čiščenje... a nisem se predala!!user posted image Sedaj sem nosečka 19t in 3dni, pa je vse O.K.
Tako bo tud stabo!!! Vse je odvisno kako si imela prej perila, ali redna , neredna...
Držim pesti, pa javi ko bodo novice!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 6. TEDEN ?!
24.1.2006 11:42:10   
karina
Ojla...
Moj prvi pregled 20.1. je za mano....
Plod se je videl z utripi....se mi je kar odahnilo....AMPAK, ko je začela G razlagat, ni spet nič dobrega...
Rekla je da po Uz naj bi bila noseča 5 T( zadnja M 27.11.2005), srček ne bije enakomerno in prepočasi, zraven se lepo vidi rumenjakov mehurček ki pa je prevelik(6,3 mm)....je večji od ploda.
Tako da so na voljo možnosti:
1. da počakamo da se vidi če bo začel srček biti hitreje
2. sem zanosila kasneje(v kar jaz dvomim)
3. da se plod ne razvija pravilno
Tako mam kontrolo 27.1 in jutri 25.1 napotnico za porodnišnico kjer mi bodo naredili še en UZ in dali mnenje.
Sama upam da bo ok, ampak mi od straha na jutršni izvid kar stiska pri srcu in v želodcuuser posted image

Je imela katera podobne težave? Kaj pomeni prevelik  rum.  mehurček?

Lep dan in nosečnost vam želim, ter vsem novim nosečkam ČESTITAM!!!

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 6. TEDEN ?!
24.1.2006 13:34:45   
Maja_77
Pri meni je par dni nazaj, ko je bilo 5t videla "pikico"...
tko se je izrazila... se pravi ne prav veliko....

Tko da ne se preveč sekirat, pri g. je težko vedet kaj in kako... , raje še malo počakaj.

(odgovor članu karina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 6. TEDEN ?!
24.1.2006 14:21:51   
Alisa
Jaz ti želim samo lepe novice in upam da se bo vse dobro izteklo. Pazi nase in na svojo pikico, pa probaj čim več počivat.

(odgovor članu Maja_77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?