|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 15:03:14   
deeeja
S čim so vas danes razveselili vaši otroci,možje,fantje,.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 15:10:06   
total
Z ničemer še....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu deeeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 15:55:14   
Mateja82
še nič..čakamuser posted image

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 16:02:51   
ANOIMEN
še me niso rekli pa so mi da gremo nekam na večerjo in da zraven rabim osebno izkaznico????
ali kdo ve kam grem?

_____________________________

mama ima v želodcu otroka,oče pa pivo
pasovček pravi red je vedno pas pripet

(odgovor članu deeeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 16:32:53   
bt08
materijalno nič,ker sem rekla da ne rabim nič,ampak smo se vsi trije objeli in dali skupni poljubček!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu ANOIMEN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 19:16:10   
Rosada
Ja sam danas šla kod koleginice i njoj muž ni kupio ništa.I potem Šubeir reče da on ne bo ništa kupio.Ja sam rekla to ni u redu.Izvadi pare!Nečeš ti tek tako se izvuči!Ha!Tako da je otišo u dučan i kupio mi puno mesa i riž.Imam ja sad toga za više dana.

(odgovor članu deeeja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 20:44:02   
kjava
Mi smo bli dva dni nazaj v merkurju, pa sem mu rekla če mi kupi uno metlo za tla pomivat. Mi jo je kupu, zdej pa zgleda da misli da je bilo to to user posted image

(odgovor članu Rosada)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 21:55:34   
eya
Meni je pa prinesel vrtbico in Toffifeeuser posted image  Pa bon za kopanje v Atlantisuuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 8.marec-dan ŽENA
8.3.2007 22:11:25   
lutka
jaz sem dobila pa velik šopek rož in merci, pa štiri "sladke poljubčke" user posted image


lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 8.marec-dan ŽENA
9.3.2007 10:11:48   
romy
Jaz sem mu pa rekla, če mi bo kakšno malenkost kupu (ker ga moram vedno spomnit za praznike user posted image ) pa je rekel: jooooj, ti rajši dam 10 €, kot da bom spet tam letal za tistim rožam. (mu je ful zoprno to vedno user posted image user posted image user posted image )
Jaz pa odgovorim: Super 10 €!
In mi jih je dal, zdajle med malico (ker sem v službi) jih bom šla pa zapravit user posted image  kakšno majčko bom kupila, spodnje perilo ali ogrlico,....ne vem še.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?