|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9.8.2010 se pridružikatera
7.8.2010 17:06:39   
RAKICA1
Ojla no upam da se mi katera pridruži pri hujšanju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , no trenutno sem po porodu in seveda tako kot večinoma nam ostanejo kg tako je tudi meni.Zato sem se odločila da v ponedeljek začnem z hujšanjem da bom lahko ponovno kakšne hlače oblekla na sebe user posted image tastare.
No če bi katera začela bi bila zelo vesela da se mi pridruži da bo vsaj malo motivacije za hujšanje user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
7.8.2010 17:22:43   
Anonimen
ooj, še ena s takimi nameni. Sm štiri mesece po porodu, sicer že na prejšnji teži, pa bi vseen rada še tri kg zgubila. Mam take luštne kiklce v omari, k sm jih nosila še pred prvo nosečnostjo, pa že lep čas samevajouser posted image . Kakšn plan pa maš?

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
7.8.2010 19:22:49   
RAKICA1
Ojla no lepo to da nebom sama samo jaz imam mal več kot ti jaz bi jih najraje 15kg samo bom zadovoljna tudi z 10kg
Pač jaz bom sebi sama sestavila kaj bom vsak dan jedla tako da brez kakšne posebne diete
Pa ti boš kakšno dieto ali boš tudi po svoje
Veliko nama sreče upam da se nama še kakšna pridruži

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
7.8.2010 20:18:46   
Anonimen
jest ne mislm met nobene diete. Rada bi pač sam jedla takrat ko sm lačna, ne pa tko kot zdej, k kr jem, pa jemuser posted image  Sladkarije sm itak že zmanjšala zarad dojenja. Pa še več se mam namen gibat (hoja z vozičkom). Tud teb velik sreče!!!

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
8.8.2010 10:11:32   
ELMA
Oi , še jaz bom zvami hujšala , bom pa poskusila čim manj OH jest oziroma , bom začela z ločevalno dijeto.Je kr učinkovita , rada bi pa čim več zgubila .
Kakšno dijeto boste imeli vi dve , da si lahko recepte izmenjamo user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
8.8.2010 10:34:48   
ELMA
                      Kopiram , da ne bom vsak dan iskala jedilnik

Tukaj je malo jedilnikov, skopiranih, pa si izbereš ven tisto, kar vsem v familiji ustreza, pač prilagodiš še za ostale:

PRIMER JEDILNIKA ZA 30 DNI:

1. BELJAKOVINSKI DAN
Zajtrk: 2 jabolka
Kosilo: skuta zmešana s čebulo, kumino, ketchupom, 2 kosa črnega kruha in solata.
Večerja: jogurt ali kislo mleko.

2. ŠKROBNI DAN
Zajtrk: pomaranča, kivi, jabolko
Kosilo: prebranec s čebulo, papriko, paradižnikom in solata iz paradižnika
Večerja: enaka kot in kosilo

3. OGLJIKOVO-HIDRATNI DAN
Zajtrk: Banana
Kosilo: 4 kosi črnega kruha z namazom (ketchup, ajvar) in paradižnikova solata
Večerja: 4 kepice sladoleda

4. SADNO-ZELENJAVNI DAN
Zajtrk: 2 breskvi
Kosilo: cvetača (kuhana, solata), solata... špinača ali blitva
Večerja: enako kot za kosilo

5. BELJAKOVINSKI DAN
Zajtrk: 2 breskvi
Kosilo: 2 velika kosa ribe (kuhane ali na žaru), 1 kos kruha, solata, krožnik ribje juhe
Večerja: jogurt ali kislo mleko

6. ŠKROBNI DAN
Zajtrk: 2 pomaranči
Kosilo: riž, kuhan grah, ketchup, ajvar in paradižnikova solata
Večerja: enako kot za kosilo

7. OGLJIKOVO-HIDRATNI DAN
Zajtrk: 2 manjši hruški
Kosilo: enako kot četrti dni
Večerja: 2 srednje veliki sladici (kakšen kolač ali sadna torta)

8. SADNO-ZELENJAVNI DAN
Zajtrk: 2-4 slive
Kosilo: zelenjavna musaka (s krompirjem)
Večerja: enako kot za kosilo

9. BELJAKOVINSKI DAN
Zajtrk: 2 breskvi
Kosilo: 2 srednje zrezka (kuhana ali na žaru) 2 kosa črnega kruha, solata, 2 dl paradižnikovega soka
Večerja: jogurt, kislo mleko

10. ŠKROBNI DAN
Zajtrk: 2 pomaranči, kivi, jabolko
Kosilo: kuhan krompir, ketchup ali ajvar ali krompir solata
Večerja: enako kot za kosilo

11. OGLJIKOVO-HIDRATNI DAN
Zajtrk: rezina lubenice
Kosilo: korenček z ajvarjem, ketchup ali parmezan
Večerja: 2 sladici

12. SADNO-ZELENJAVNI DAN
Zajtrk: 2 breskvi
Kosilo: sataraš, solata iz kumar
Večerja: enako kot za kosilo.

13. BELJAKOVINSKI DAN
Zajtrk: 2 breskvi in/ali jabolka
Kosilo: 10 čevapčičev, kos kruha (samo po želji) solata, paradižnikova juha (brez rezancev)
Večerja: jogurt, kislo mleko

14. ŠKROBNI DAN
Zajtrk: 1 pomaranča
Kosilo: kuhan grah, riž, krompir, ketchup, ajvar in solata iz paradižnika
Večerja: enako kot za kosilo.

15. OGLJIKOVO-HIDRATNI DAN
Zajtrk: 1 grozd
Kosilo: pizza a narejena iz črne moke (tip 850), ketchup, ajvar, solata iz paradižnika
Večerja: 2 palačinki, ki jih lahko nadevate z vsem, razen samim sladkorjem ali evrokremom

16. SADNO-ZELENJAVNI DAN
Zajtrk: 4 slive
Kosilo: jajčevec (melancan) in solata iz paradižnika
Večerja: enako kot za kosilo

17. BELJAKOVINSKI DAN
Zajtrk: 2 breskvi
Kosilo: koruzni kolač ali kruh, mleko, jajca in skuta ali kakšen lahki sir, blitva, špinača, jogurt in solata
Večerja: kislo mleko

18. ŠKROBNI DAN
Zajtrk: 2 jabolka
Kosilo: kuhan grah, krompir, ketchup, ajvar, paradižnik
Večerja: enako kot za kosilo

19. OGLJIKOVO-HIDRATNI DAN
Zajtrk: 1 grozd
Kosilo: špageti, ketchup, ajvar, paradižnikova solata
Večerja: 2 sladici

20. SADNO-ZELENJAVNI DAN
Zajtrk: 2 breskvi
Kosilo: sladko zelje brez mesa in prežganja (lahko je dušeno ali v solati)
Večerja: enako kot za kosilo

21. BELJAKOVINSKI DAN
Zajtrk: 3-4 slive
Kosilo:250 g na čebuli praženih (ternstanih) šampinjonov, kos kruha, mešana solata in 2 dl paradižnikovega soka
Večerja: kislo mleko

22. ŠKROBNI DAN
Zajtrk: 2 pomaranči
Kosilo: kuhana koruza ali polenta
Večerja: enako kot za kosilo

23. OGLJIKOVO-HIDRATNI DAN
Zajtrk: 2 hruški
Kosilo: 4 kosi črnega kruha s ketchupom, ajvarjem in paradižnikova solata
Večerja: Komad torte

24. SADNO-ZELENJAVNI DAN
Zajtrk: 2 breskvi
Kosilo: džuveč (riž s satarašem), 3 pečene paprike
Večerja: enako kot za kosilo

25. BELJAKOVINSKI DAN
Zajtrk: 2 breskvi
Kosilo: 10 čevapčičev, kos kruha, mešana solata, 2 dl paradižnikovega soka
Večerja: jogurt, kislo mleko

26. ŠKROBNI DAN
Zajtrk: 2 pomaranči
Kosilo: kuhan grah, krompir, riž, fižol, jedi lahko po želji dodate malo ketchupa
Večerja: enako kot za kosilo

27. OGLJIKOVO-HIDRATNI DAN
Zajtrk: 1 grozd
Kosilo: špageti (začinjeni z baziliko in malo olivnega olja) in paradižnikova solata
Večerja: 2 palačinki

28. SADNO-ZELENJAVNI DAN
Zajtrk: 4 slive
Kosilo: jajčevec, ki ga pripravite po želji
Večerja: enako kot za kosilo

29. BELJAKOVINSKI DAN
Zajtrk: 2 jabolka
Kosilo: koruzni kolač ali kruh, malo kisle smetane, solata začinjena s kisom
Večerja: jogurt

30. ŠKROBNI DAN
Zajtrk: 2 pomaranči
Kosilo: kuhan grah, krompir, paradižnikova solata
Večerja: enako kot za kosilo



Po vsakem mesecu imate en dan VODNI DAN, ko pijete samo vodo in ne konzumirate nič drugega.

Zgoraj je trideset_dnevni jedilnik, ki ga lahko še dvakrat ponovite in tako dieto držite 30 dni, lahko pa jedilnike prilagajate tudi po želji.

Med dieto lahko pijete čaj in kavo brez sladkorja in pa sadni sok (le 100% naravni brez dodanega sladkorja).

Če se diete ne držite kakšen dan, morate naslednji dan imeti vodni dan.

Ena porcija jedi je en poln krožnik.





< Sporočilo je popravil ELMA -- 8.8.2010 10:35:36 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
8.8.2010 11:17:23   
RAKICA1
Dobro jutro vsem no hvala za tole bo prov prišlo pač jaz bom drugač hujšala da bom manj jedla in seveda brez slatkarijuser posted image user posted image  upam da mi uspe  zato jutri vse sporočite koliko imate kg in koliko bi rade zgubile da bomo imele razpredilnico in vsak pondelk vaganje da bomo videli katera bo kaj prodanuser posted image user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.8.2010 7:54:44   
Anonimen
Jest jih mam 59kg, rada bi jih pa mela okol 55 kg. Zdej pa veselo na delouser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.8.2010 8:25:46   
RAKICA1
Jutro vsem evo in je prišel današnji dan za hujšanje user posted image user posted image  no jaz jih imam 79kguser posted image user posted image user posted image  in rada bi prišla 65kg user posted image user posted image če mi uspe če pa kakšna še manj bom pa tudi toliko bolj vesela.No punce sedaj se pa lepo držimo  no v petek je vaganje da bomo sporočili našo težo koliko smo zgubile ter ob petkih bomo imeli vaganje če ste zato vse

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.8.2010 17:51:16   
ELMA
pet4 jaz če bi imela tolk kot ti , sploh nebi hujšala user posted image

< Sporočilo je popravil ELMA -- 9.8.2010 17:52:47 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.8.2010 18:01:34   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Jutro vsem evo in je prišel današnji dan za hujšanje user posted image user posted image  no jaz jih imam 79kguser posted image user posted image user posted image  in rada bi prišla 65kg user posted image user posted image če mi uspe če pa kakšna še manj bom pa tudi toliko bolj vesela.No punce sedaj se pa lepo držimo  no v petek je vaganje da bomo sporočili našo težo koliko smo zgubile ter ob petkih bomo imeli vaganje če ste zato vse



Ne bodi žalostna , jaz jih ijmam več kot ti , imam 90kg in bi rad 20 kg dala stran user posted image

Danes sem pojedla  z. 2 banani, k.2 puranja zreska skuhana na vodi in 2 surove paprike,vmes (ker nisem zdržala do večerje)sem pojedla 2 grenivki in večerja 1 puranji zrezek in solatu (kumarice in paradižnik)
Ne bo lahko ampak vem da mi bo ratal .

Jutri bom za kosilo kuhan krompir .


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.8.2010 20:22:59   
Anonimen
Sej nism močna, sam če bi mi uspel te kg zgubit brez kakšne diete, bi bla pa ful veselauser posted image . K si grem na živce, ker kr jem,pa sploh lačna nism. Ti pa kr pogumno! Sam mal me skrbi,da mal premal ješ, brez malc. No,pa če se dobr počutiš...Velik sreče

(odgovor članu ELMA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
9.8.2010 20:42:37   
ELMA
V bistvu , med obroki lahko poješ kakšen sadež ,pa spijem 2,5-3l vode.Sem bila že enkrat na ločevalni dijeti in sem za 20 dni zgubila 4kg, mislim da je to normalno v tem času , bom poskusila spet .Ti pa čim manj sladkarij jej pa čim manj OH , pa bo šlo , boš vidlauser posted image .

< Sporočilo je popravil ELMA -- 9.8.2010 20:43:42 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 9:12:03   
RAKICA1
Ojla punce evo se še jaz oglasim ponovno ja jaz ko sem rodila in potem ko sem domov prišla sem jih tudi zgubila 10kg sedaj se mi je pa vse zaustavilo tako da sem sedaj rekla da morem ponovno se v roke vzeti da bom kaj lahko oblekla  ponovnouser posted image user posted image user posted image user posted image  da mi nebo potrebno menjati vsa oblačila.Drugač pa po mojem tretem porodu sem imela tudi jaz 90kg in takrat me je sestra prepričala naj se tukaj pridružim znjimi hujšati in takrat sem jih zgubila 23kg tako da sem jih nakonc imela 67kguser posted image user posted image  tako da bi sedaj po tem porodu tudi rada prišla na te kg in upam da mi uspe ker sem preveč sladkosneda user posted image user posted image user posted image user posted image  zato pa punce vsem nam bo uspelo samo upati moramouser posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 13:16:41   
noki
Pozdravljene punce!
Sem nova uporabnica, ki se tudi pridružuje hujšanju. Imam 3 sončke stare 10, 6 in 2 leti. Imam 91 kg in bi se jih rada znebila, upam, da mi bo tokrat z ločevalno dieto in vašo spodbudo uspelo.

Se tipkamo, lep dan!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 13:49:30   
RAKICA1
Noki dobro došla med nas user posted image user posted image user posted image user posted image  seveda da ti bo uspelo samo voljo moraš imeti in bo šlo brezproblemu saj si bomo pomagali in tako bomo bile nakoncu vse šlangiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 13:55:10   
miška17
Rada bi se vam pridružila . Meni ustreza tehtanje vsak ponedeljek. Kaj meniš RAKICA1? Si za? Ste tudi vse ostale zato?
Včerajšnja teža je 91,4kg. Rada bi shujšala na 79kg.

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 13:59:20   
RAKICA1
IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG   
65KG       



PET4 59KG
55KG
 
 
ELMA 90KG
70KG
 
 
 
NOKI 91KG
 
 
 
MIŠKA17 91,4KG
79KG

 
 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 10.8.2010 14:01:01 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 14:03:34   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: miška17

Rada bi se vam pridružila . Meni ustreza tehtanje vsak ponedeljek. Kaj meniš RAKICA1? Si za? Ste tudi vse ostale zato?
Včerajšnja teža je 91,4kg. Rada bi shujšala na 79kg.


Ja men pa bolj v petek paše ker si vesel koliko si dal dol potem pa je vikend ki malo pregrešiš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  potem smo pa spet cel tedn pridni da do petka kaj dol spravmouser posted image user posted image .No punce kaj pa ostale pravite kdaj vam odgovarja tehtanje

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 14:11:54   
miška17
Uredu RAKICA1 se bom prilagodila. Tudi petek ni napačen.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 15:02:27   
RAKICA1
miška bomo videli kaj ostalim odgovarja in se bomo vsem prilagodili pač jaz sem prejle svoje mišljenje povedala zakaj je zame petek bolši

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 17:10:48   
ELMA
RAKICA1 Kakšno dijeto si imela , če si 23kg zgubila user posted image ?
 noki dobrodošla med nas user posted image user posted image

Miška17 tehtamo se lahko kadar želite ,pa naj bo v petek .

Kaj ste pa jedle danes user posted image ,danes ja škrobni dan in jaz sem jedla riž za kosilo , čeprav sem napisala da bom krompir sem se premislila .
Z. sem pojedla eno veliko grenivko.
M.črna kava brez dodatkov in dva grižljaja črnega kruha , čeprav nisem smelauser posted image , ga pa nisem mogla gledatuser posted image
K.kuhan riž in paradižnikova solata
M.jabolka
V.spet bo riž in kumarica in še jabolko bom pojedla .
Vode sem spila cca.3-3,5 l







_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 18:00:31   
nina166
Se vam lahko pridružim. Imam 54 kg, želim pa shujšat na 48kg, mogoče še kak kilogramček več. Ne bom pa hujšala po ločevalni dieti, ampak bom malo manj jedla, manj sladkarij, pila samo vodo.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 18:06:07   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Se vam lahko pridružim. Imam 54 kg, želim pa shujšat na 48kg, mogoče še kak kilogramček več. Ne bom pa hujšala po ločevalni dieti, ampak bom malo manj jedla, manj sladkarij, pila samo vodo.


Dobrodošla med nas user posted image user posted image , po moje da je to najbolj pametna dijeta Manj žri user posted image
Pa misliš da je potrebno izgubit tolk kg user posted image , meni se tvoja teža zdi vredi .

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 18:08:23   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: ELMA
Dobrodošla med nas user posted image user posted image , po moje da je to najbolj pametna dijeta Manj žri user posted image
Pa misliš da je potrebno izgubit tolk kg user posted image , meni se tvoja teža zdi vredi .
[/quote

Sem velika samo 150cm. Sicer nisem res debela, vendar bi rada za boljšo samozavest dala nekaj kilogramov dol...sploh trebuh.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?