|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ACAI BERRY THIN
14.3.2011 7:44:37   
nataš
Lep pozdrav vsem!!!user posted image user posted image
Blizajo se bolj prijetni dnevi ,ki bomo več casa preživeli zunaj na prostem.
A vendar do poletja je pa še kar nekaj časa ,da lahko naredimo nekaj
za svoje telo predvsem nas nežnejši spol bolj skrbijo
nabrani odvečni kilogrami med zimo...
Zaledila sem to reklamo in me zanima ,če ima katera kašno izkušnjo z njo ...
In je morda si katera naročila ,nikjer nisem zasledila cene izdelka...
Vem da brez muje se še čevelj ne obuje .
Če ima katera kakšno izkušnjo z tem navedenim izdelkom  naj jo deli z nami .
Hvala in vsem ,ki se bojujemo z odvečnimi kg želim da nam to uspe do poletja . Lep pozdravuser posted image user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ACAI BERRY THIN
14.3.2011 10:07:18   
DragonLady
Sem lih včeraj gledala isto reklamo...cena je cca 45 evrov, z nekim popustom celo 35 evrov...če dejansko pomaga, ok, bi ga kupila...nisem pa zasledila komentarjev resničnih uporabnic, naj si bo to na forumih ali kje drugje. Tako da....prosimo za feed back...user posted image

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ACAI BERRY THIN
14.3.2011 10:43:38   
TomTaylor
Ja, te kapsule ful pomagajo k hiranju! Shujšaš za malo manj kot 20 kg v 1 mesecu user posted image user posted image user posted image user posted image

samo, stranski učinek teh tablet je pa v tem, da pobijajo sive celice v možganih. Ampak dosti škode ne more bit..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ACAI BERRY THIN
14.3.2011 10:49:26   
DragonLady
TT, lepo, da pokažeš, da znaš bit sarkastična, ampak mislim da v tej temi to ni bilo potrebno...s tem,da žališ, pokažeš samo tvojo osebno (ne)kulturo. Če ti ni všeč, kar prebereš na straneh RRja, pač klikneš drugam...

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ACAI BERRY THIN
14.3.2011 11:51:41   
janapan
Nisem probala...v razmislek pa....shujšat 20 kg v enem mesecu se brez ekstremnega fizičnega udejstvovanja in stradanja  ...NE DA. Za mpoje pojme je to en fantastičen nateg. Če bi blo kar pišejo res bi hodile okrog same suhice in kapsule bi stale v stotinah evrov....saj bi ble malodane čudežne. tako pa dajo tistih marketinških 35-50 evrov, ki jih tako ali tako ni škoda. Aja pa še prebrat je treba drobni tisk...vsak dan vsaj x ur telovadbe, dieta.......če delaš tako tud brez kapsul shujšaš

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ACAI BERRY THIN
14.3.2011 12:15:42   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: DragonLady

TT, lepo, da pokažeš, da znaš bit sarkastična, ampak mislim da v tej temi to ni bilo potrebno...s tem,da žališ, pokažeš samo tvojo osebno (ne)kulturo. Če ti ni všeč, kar prebereš na straneh RRja, pač klikneš drugam...


pa če ne morem kar kliknit drugam, ker je skoraj na vsakem podforumu vsako leto enako vprašanje (že lani so forumašice spraševale o teh kapsulah)...Resnično, resnično ne dojemam, da pametne kot smo, še kar nasedate/nasedamo tako očitno zavajajoči reklami. Kar zjokala bi se, kaj vse je možno prodajat in kaj vse s(m)o ljudje pripravljeni plačati, kupiti, zapraviti...
Pa še en logični razmislek: če bi se človek lahko v 4-ih tednih zredil za 16 kg bi, teoretično, lahko v enakem obdobju to težo tudi izgubil. Vendar v praksi se izkaže za nemogoče - pridobiti 16 kg v 4-ih tednihuser posted image user posted image ...Kako drastično je šele izgubiti 16 kg v tem obdobju...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu DragonLady)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ACAI BERRY THIN
14.3.2011 18:28:48   
valči
Tom Taylor,popolnoma se strinjam s tabo,do pike.Težo pridobivamo ponavadi več mesecev.Treba se je v roke vzet,v glavi razčistit in začet manj jest,bolj zdravo,več gibat.Uspeh zagovljen.Iz lastnih izkušenj.

Ja,sem proti vse mogoči kemiji v obliki kapsul,praškov,napitkov.Ni se treba s tem zastrupljat,pa še služi nekdo na račun tega.Žalostno.
Zredimo se tudi naravno in ponavadi počasi.Naj še bo taka iguba teže.

Pa brez zamere,samo proti sem tem umetnim zvarkom.Se vidi,da sem s kmetovuser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ACAI BERRY THIN
20.3.2011 10:14:06   
nataš
Najboljši rezultati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa še nič ne stanejo.Lep prijeten dan vsemuser posted image

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ACAI BERRY THIN
25.3.2011 6:59:52   
nataš
 Vse čestitke za materinjski dan vsem mamicam ,tetam ,babicam...
Malce me radovednost daje ali je katera med nami naročila te
shujševalne tablete in naj prosim napiše izkušnjo ,so morda kakšni stranski učinki,
in koliko v kolikšnem času so vidni rezultati...
PIŠITE IZKUŠNJE  Lep prijeten dan vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?