|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 kapljice....
1.12.2005 19:45:06   
AKŠ
ali ste jih vse dajale svojim ta micenim?

moja ima grozne krče in vetrove, tako da se mi kr srce para ko se začne jokati.....premišljujem o prenehanju dajanja teh kaplic.....

kakšne pa so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 19:47:49   
Dejča
Jaz sem ji jih dajala od enega meseca po 7/dan - ni bilo nobenih problemov.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 19:51:11   
Anonimen
Mi2 jih imava od 1. mesca dalje(5kapljic), potem od 3. mesca dalje(7kapljic) , od 6 mesca pa do 1.leta pa (10kapljic)...Pa nismo meli nič problemov!user posted image

Drugače pa punce hodijo v avstrijo po neke druge kapljice, ki je isto vitamin d, le da ne povzrožajo krčevuser posted image Žal nevem imena!user posted image

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 19:54:13   
suzy007
Tudi mi smo dajali od enega meseca dalje - in sicer 4 kaplice na dan. Tako nam je rekla zdravnica. Je pa tudi moja pikica imela krčke, vendar mislim, da bi jih vseeno imela. Kajti zdaj ji še vedno dajem kapljice, krčkov pa nima že dva meseca. Zdaj pa je stara 6 mesecev.
Pravijo, da poleti ni nujno dajati, ker vitamin D3 dobi na sončku, ker se veliko zunaj gibljemo... Pozimi pa naj bi jih jemali, ker pomanjkanje tega vitamina povzroča rahitis,...

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 20:13:54   
Jančika_
Tudi Vasja je imel po njih hude krče. Preverjeno samo po teh kaplicah, sva naredila z možem cel poskus in ugotovila, da ga zvija res samo takrat, ko mu dam kapljice. Zato mu jih do tretjega meseca sploh nisva dajala, potem pa sva nabavila Oleovit in po njih ni bilo problemov.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 20:22:31   
Maxica
Tudi mi smo imeli po njih hude krče, tako da sem mu jih tudi kr za en čas prenehala dajati. Potem me je pediatrinja prestrašila, da če mu jih ne bom dajala, da bo rahitičenuser posted image . Tako da sem mu potem po njenem priporočilu priporočeno količino (najprej 7, nato 10) razdelila-npr. 4 zjutraj in 3 zvečer. Nato pa 5 zjutraj in 5 zvečer. Ni bilo nobenih krčev in težav več. Priporočljivo pa je imeti otročka tudi čimveč na sončku-najbolj naraven način, da dobi D vitamin.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 20:31:14   
Leni72
Mi smo začeli z eno kapljico, pa je imela take krče, da je dve uri jokala. Smo dvakrat al trikrat prekinli za teden ali dva in sem potem spet probala (nasvet pediatra). Pol je blo pa meni dovolj in sem mu razložla, da ji ne bom dajala kapljic, ker to sploh ni humano, kak jo zvija... Me je tudi strašil s posledicami in da morda sploh niso kapljice ... sem pa RR prebrala, da so mamice dajale D3 kapljice in sem mu to tudi predlagala - je blo boljše (nisem najbolj dosledna priznamuser posted image ). Zaenkrat vse v redu, mala je v muvingu, vedno pohvaljene pri pediatru.user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 20:46:19   
Katrin
Mi smo prve tri mesece dajali 3 kapljice D3, sedaj pa sedem kapljic AD3. K sreči nismo nikoli imeli nobenih krčev.

Poskusi z D3, pravijo, da so blažje.

lpuser posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Leni72)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 22:25:22   
mimica
Ko nam je pediatrinja dala te kapljice, mi je rekla, da če je na sončku saj pol ure ne rabim dajat teh kapljic ( ampak to je bilo poleti ). Ko sem mu jih pri dveh mesecih prvič dala ENO kapljico ( želela sem postopoma uvajat ) se je jokal od 15.00-23.00 zaradi krčev in to 100% od kapljic. Bilo je grozno. Povedala sem pediatrinji in mi je dala D3 kapljice, ki mu niso povzročale krčev.
No. sedaj, ko je star 6.mesecev smo znova dobili AD3 kapljice in mu jih zaenkrat dajem samo 3 kapljice ( mora pa jih dobit 10 ). Krčov po njih nimamo,saj je tudi pediatrinja rekla, da je črevesje sedaj dovolj razvito. Jaz osebno bi stopila do pediatrinje po D3 kapljice.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD3 kapljice....
1.12.2005 23:43:32   
Jessy
Jaz sem po navodilih farmacevtke začela z dvema kapljicama in naslednji dan s tremi. KATASTROFA!!! Kričanje!!! Prekinila sem za 3 dni, potem pa začela z eno kapljico in ji po 1 dajala celih 14 dni, nato sem povečala na 2 in ji dajala 10 dni, nato 3 in ji dajala 1 teden, potem 4 in tako naprej. V bistvu sem postopoma dodajala po eno več in krajšala čas, ko sem dala eno več. Nekako v mesecu in pol sva prišli na 7 kapljic in to brez problemov. Jih pa vedno dajem zjutraj v enkratnem odmerku.

Moja pediatrinja pa še vedno trdi, da AD3 NE povzročajo krčev, kljub temu, da sem dokazala, da so kapljice povzročale krče. No, pa saj je vseeno!

Menim, da so kapljice potrebne za razvoj otroka in da se splača vstrajat in it postopoma.

< Sporočilo je popravil Jessy -- 1.12.2005 23:44:22 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD3 kapljice....
2.12.2005 0:03:13   
KODA
Mi smo jih tastarejšemu dajali do tretjega meseca.Potem so se pa začeli tako močni krči,da sem prekinila s tem.
Pri tamlajšem pa ni bilo nikakeršnega problema.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD3 kapljice....
2.12.2005 7:50:07   
dory
Maj je mel po ad3 se hujse krce zato sem v aut kupla oleovit..z njimi ni bilo nobenih tezav...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD3 kapljice....
2.12.2005 8:14:59   
tincci
Moja jih je ravno včeraj dobila pa me je kar strah začet dajat, ker jo že brez tega včasih zvija. Piše pa na navodilih, da se jih začne jemati od 6. tedna dalje, tako da bi še teh 10 dni počakala, da ji prihranim muke??

Pa še to: a ji lahko dajem kapljice proti krčem, če ima AD3? Npr. AD3 zjutraj, popoldne pa proti krčem v treh rundah? Ker ji že zdaj dajem proti krčem in ji pomagajo...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AD3 kapljice....
2.12.2005 8:47:33   
Jessy
V Angliji avtomatsko dobijo zraven AD3 tudi proti krčem, tako da po moje se to lahko dela!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AD3 kapljice....
2.12.2005 8:54:00   
miševi



Lahko daješ kapljice proti krčem.



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?