|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AD3 kapljice
15.7.2008 14:15:18   
sasi13
mene pa zanima kakšne imate izkušnje s AD3 kapljicami in kako ste jim jih dajale?
jz jima že dva dni dajem po eno kapljico zjutraj in se mi zdi da jih zvija po njih.
čeprav mi je zdravnica naročila naj jima dam dvakrat po dve kapljice zjutraj in zvečer, ampak se mi zdi to preveč. kaj pravite?


_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AD3 kapljice
15.7.2008 14:28:22   
Anonimen
Baje, da avstrijske kapljice Oleovit ne povzročajo krčov. Naročiš jih lahko v Škofjeloški lekarni. Jaz mu jih dajem, samo je pa samo D vitamin. Naj ti še kakšna druga pove svojo izkušnjo. LP

(odgovor članu sasi13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AD3 kapljice
15.7.2008 14:46:01   
kristinaj
izkušnje dobre...

prvi dan po eno zjutraj in zvečer,
drugi dan dve zjutraj in zvečer,
tretji po tri in
četrti po štiri,
potem pa vsak dan isto po 4 zjutraj in 4 zvečer......

po 1m uživanja in ker sem kakšenkrat tudi pozabila jih dat sem začela dajati zjutraj po 8kapljic in to je to...

če pa tvoja zvija se pogovori s p,kaj v tem primeru, vem da jih dosti kupuje podobne v italiji oz. avstriji.....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AD3 kapljice
15.7.2008 14:46:38   
novopecena
mi imamo AD3 pa 7 kapljic na dan pa moram potrkati na les da nismo imeli velikih problemov. če imata premočne krče pa magari počakaj do otrokovega dopolnjenega 3. meseca pa pol začni dodajat ko krči minejo

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AD3 kapljice
15.7.2008 14:51:09   
koala
Mojega sina so ful zvijale, en mesec sva pač potrpela, s tem da sem mu jih davala samo zjutraj 6 kapljic, v naslednji posvetovalnici pa mu je P zamenjala za D3, od teh pa nima krčev.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AD3 kapljice
15.7.2008 16:28:12   
jajula
naša user posted image  je mela tud od začetka probleme s krči tko da je zdravnica rekla da nej kr z oleovit začnemo tko da z AD3 nismo niti probal. smo jih tud naročil v škofjeloški lekarni Arnika in so nam jih poslal v roku dveh dni (cena s poštnino cca 9e) 

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AD3 kapljice
15.7.2008 17:06:25   
Jatek
nam je pa pediatrinja že v štartu dala plivit d3 in me opozorila, če bi slučajno imela krče, naj probamo z oleovit kapljicami.
In točno to smo naredili.
Zdaj ni nobenih krčev več.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AD3 kapljice
28.7.2008 20:52:31   
tosja
Smo jih postopno uvedi, pa je bilo vse ok. user posted image  

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Jatek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AD3 kapljice
29.7.2008 13:33:30   
Kaja08
Mi smo mu dali AD3 kapljice, pa je imel po njih krče, pa še zaprlo ga je, da ni mogel kakat oz. je bil potem kakec gost in trd. Danes imamo pediatra in upam, da nam bo dala D3 kapljice.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AD3 kapljice
29.7.2008 20:16:22   
sasi13
jz sm danes dobila d3 in začnemo jutri z njimi in bomo vidli kakšna je razlika

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AD3 kapljice
30.7.2008 8:50:30   
selma2
Mi smo imeli ful krče tudi po D3 kapljicah tako, da jih preve 3 mesece nisem dajala (pol jih ni imel). Pol sem pa spet začela in brez problema sploh ga ne mantra po mojem mnenju še dojenčkovo črevo v prvih 3 mesecih ni dovolj zrelo. No jaz sem moji P tudi po resnici povedala, da prve 3 m nisem dajala pa je rekla, da ni nč narobe sam, da moram zdaj res skoz dajati.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AD3 kapljice
15.8.2008 15:50:06   
Karmana
Malcku dajem AD3 kapljice od 6 tedna naprej, zdele bo 3 meseci star in nima nobenih tezav.Zacela sam z 1 kapljico in vsak dan dodajala po 1 do 7 kapljica.Pr: prvi dan 1, drugi dan 2......sedmi dan 7, pol vsak dan po 7 zjutri preden ga futram.

Srecno in LP

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AD3 kapljice
15.8.2008 20:27:12   
Tisana
Naša pupa je že na intenzivni v porodnišnici dobila AD3 (8 kapljic). Je bilo vse ok do nekje dobrega meseca starosti ali pa malo več, ko je vsakič po teh kapljicah bruhnila. Tako smo dobili Plivit D3, ki jih dobro prenaša. Nam je pa tudi naša P rekla, da če tudi teh ne bo prenašala, naj kupimo v tujini Oleovit, da po teh pa definitivno nimajo krčev.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Karmana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AD3 kapljice
20.9.2008 21:38:29   
bati

naša je imela krče pri ad3, začela sem z eno kapljico na dan in ko so se kapljice večale so nastali krči tako da pri 3 kapljicah se je že zvijala,tulila da je blo res hudo.

Nato smo začeli z d3 in sprememba je bila očitna na bolje. Nč joka pa več je spala.

Tko da če vidiš da jih ne prenese ne sili z ad3,ker je A vitamin je baje agresiven še za naše dojenčke....

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AD3 kapljice
25.9.2008 18:52:10   
mamikb
mi dodajamo 8 kapljic na dan že iz EINT, sedaj imamo skoraj 3 mesece (korigirano 23 dni) in zaenkrat še nimamo težav z njimi...

Držim pesti, da bo tako tudi ostalo user posted image  

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: AD3 kapljice
1.10.2008 16:41:17   
izgubljena_ovcka
Jaz sem s kapljicami začela krepko po prvem mesecu (ga je matralo kar fejst ampak ni imel krčev)... začela sem zelo počasi (par dni eno, par dni dve in tako naprej), zdaj pri treh mesecih tako z veseljem odpira usta, da je joj in se smeji ko vlečem jošk ven (zmešam 7 kapljic z mlekom) ker ve, da bo potem tudi jedel. Nobenih problemov...

(odgovor članu mamikb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: AD3 kapljice
1.10.2008 18:35:32   
BibaMaJa
Kapljice AD3 sem uvajala postopoma in vedno zjutraj. Nikoli ni imel krčev. 

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: AD3 kapljice
1.10.2008 23:32:31   
aresa
Jaz sem dajala AD3 kapljice vsem trem otrokom, pa nobenega ni zvijalo - ugotovila sem, da jih ne zvija, če dam kapljice dopoldan in jih poplaknejo s čajem ali vodo - nikoli z mlekom, ker jih po tem napenja.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: AD3 kapljice
2.10.2008 10:19:14   
nia5
Mi uporabljamo D3 in nismo imeli nikoli problemov, reči P naj ti te predpiše te, mogoče bo boljšeuser posted image

(odgovor članu aresa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?