|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ALERGENI
22.4.2005 10:00:01   
ditkaaida
Spoštovane!
Kaj menite o vseh E-jih v naših prehrambenih izdelkih?
Jaz osebno menim, da so bolj kot gluten, mačke, psi itd krivi E-ji za alergije vseh sort.
Kaj pa ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ALERGENI
22.4.2005 10:20:00   
Lunca1
Se ne bi čudil ja. Ker gluten v živilih, pa psi in mački so bil že prej, pa je bilo alergij občutno manj. Malo pa je verjetno krivo tudi močnejše sonce.

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ALERGENI
22.4.2005 10:23:31   
Anonimen
Ja, zaradi vseh kemikalij se pač porušijo naravna ravnovesja, tudi v človekem telesu.

(odgovor članu ditkaaida)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   ALERGENI
22.4.2005 11:01:05   
darjatimci
Jaz bi dodala le to,da sem bila ob uvedbi diete za našega Timoteja zelo šokirana,kaj bomo sploh kuhali,sedaj pa sem ugotovila,da vse česar ne sme je pravzaprav škodljivo zdravju in si mislim,ljudje kaj mi vse jemo same škodljive stvari raje ne razmišljam preveč.:zmeden2:

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?