|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AM
23.5.2011 11:39:38   
miafilip26
Ojla, zanima me, kako otroku pripravljate AM? Ga pripravite vnaprej in ga daste v hladilnik? Kako ga pogrejete? V topli vodi ali v mikrovalovni? Men je prijateljica rekla, da pripravi vnaprej za nekje 2 obroka...v vreli vodi raztopi prah, pusti da se ohladi in potem vse skupaj postavi v hladilnik in ko je čas hranjenja zagreje mleko v mikrovalovni...Se vam to zdi ok?Kako pa ve prakticirate, da je mleko čim prej pripravljeno? Jaz sem do zdaj pogrevaLA VODO V MIKROVALOVNI, AMPAK SE MI ZDI DA SE PRAH NI POVSEM RAZtopil, kot bi se naj...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AM
23.5.2011 12:01:43   
lejla19
sama sicer dojim, tak da ne prpravlam AM,ampak kolkr vem od kolegic se obrok vedno dela svež, ne pa da pol pogrevaš!! pripravi si vodo v termovko, pa pol zmešaj sveže skup, če ti je lažje.

(odgovor članu miafilip26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AM
23.5.2011 12:05:45   
Petka09
Jaz sem si kupila eno veliko termovko... Vsako jutro sem prekuhala vodo in še vrelo vlila v to termovko, en del pa sem ohladila in dala v drugo posodo ali steklenico. Ko je prišel čas za obrok sem dala prah v stekleničko in potem tisto vrelo vodo gor in še nekaj hladne in je bil obrok pripravljen.
Imela sem tudi tisto dozirno posodico za prah, kjer sem lahko namerila za 3 obroke vnaprej.

Če sem kam šla sem imela pač veliko torbo na vozičku in notri termovko z vročo vodo, flašo s hladno vodo in dozirno posodico s prahom za 3 obroke. Potem sem vse samo skupaj zmešala in pretresla flaško in je blo v redu. Naša je pila Babylove mleko, ki se je vedno lepo raztopilo. Mislim, da je finta tut v vrsti AM - eni se lepše takoj raztopijo, drugi ne.

Lahko pa tudi v termovko vliješ zjutraj ne čist vrelo vodo, pač takšno bolj toplo in bo cel dan držala oz. bo počasi spuščala, da boš v drugi polovici dneva že imela prav takšno mlačno vodo, primerno takoj za dojenčka.

(odgovor članu miafilip26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AM
23.5.2011 12:07:32   
pomar*ANČA*
ja sem vedno pripravljala sveže. ponavadi sem imela vodo v termovki

(odgovor članu lejla19)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AM
23.5.2011 12:14:04   
kristinaj
jaz sem prevrela vodo, rahlo ohladila in dala v termos.. ko je bil čas hranjenja sem zmešala skupaj s prahom, fajn pretresla in pod mrzlo vodo iz pipe ohladila.... ker se v steklenički prej ohladi , pa tudi občutek koliko je toplo, mrzlo je v steklenički lažje oceniti, sem do 6m imela steklene flaške....  po 6m pa sem jima dala vodo kar iz pipe...

enkrat sem poskusila pripraviti mleko in ga shranila v hladilniku a je bil postopek priprave, oz. segrevanja bistveno daljši kot če sem vzela vodo iz termosa in zmešala..

vedno sem jima delala sveže, nikoli v mikrovalovki, ker je niti nimam in nekako sem apriori proti njim... čeprav so praktične..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu miafilip26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AM
23.5.2011 14:21:11   
honey
AM mora biti vedno pripravljeno sveže - tako piše na vseh embalažah. Jaz sem ravno tako prakticirala, da sem zjutraj prekuhala vodo, jo nalila v termosko, ko se je ohladila in potem sem notri zamešala mleko in to je bilo to. Sem si pa kupila tudi nek "cooler" za shladit vrelo vodo na 40° v manj kot minutki. To mi je bilo še najbolj všeč, ker je bila tudi vedno voda sveže prekuhana. Škoda, ker sem ta cooler našla tako pozno user posted image user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AM
23.5.2011 14:23:58   
Anonimen
Jaz vsak drugi dan prekuham vodo, jo imam v vrču in ko potrebujem obrok, potrebno količino vode zlijem v flaško, dam na 40sekund, dodam AM in pretresem. Tako je obrok sveže pripravljen in takoj za popit user posted image

Ko sem dajala Milumil (ki je v zrnih), sem si v eno flaško pripravila npr. 180ml vode, od tega polovico odlila v drugo flaško, dala eno flaško v mikrovalovko, pogrela, da je bilo vroče, vsula AM, premešala in potem dodala preostalo hladno vodo, da je bilo takoj za popit user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
23.5.2011 16:39:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AM
23.5.2011 19:07:44   
m_o_i
khm...
vnaprej pripravljeno AM bi komentirala takole: poskusi sveze pripravljenega in tistega, ki je nekaj casa v hladilnikuuser posted image

sem tudi jaz tak delala, pa sem ugotovila, da tisto iz hladilnika prav smrdi in je cist drugega,nekak grenkastega okusa. pogrevala sem sicer z grelcem za steklenicke. aja, takrat sem imela Allernovo in/ali Aptamil ADC(sum na alergijo), babylove pa-veteranka zeuser posted image -pripravljam striktno po ze opisanem postopku s termovko

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AM
24.5.2011 0:02:25   
Binny

IZVIRNO SPOROČILO: živa25


Ko sem dajala Milumil (ki je v zrnih), sem si v eno flaško pripravila npr. 180ml vode, od tega polovico odlila v drugo flaško, dala eno flaško v mikrovalovko, pogrela, da je bilo vroče, vsula AM, premešala in potem dodala preostalo hladno vodo, da je bilo takoj za popit user posted image


tudi jaz sem tako delala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AM
28.5.2011 14:13:45   
Taddy78
Vedno sveže.

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?