|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AM in krči???
3.1.2009 20:33:08   
moyca
ali je možno da mojo user posted image  zvija po AM? danes sem ji prvič dala dodatek Aptamila, pa jo že celo popoldne zvija???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AM in krči???
3.1.2009 20:58:49   
matic0105
Seveda.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AM in krči???
3.1.2009 21:08:07   
moyca
a bo kaj bolje če npr. menjam aptamil za hipp?

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AM in krči???
3.1.2009 23:59:04   
Pepy
ne po vsakem mleku ko mu ga začneš dajati ga začne zvijat, dokler se ne navadi. A kaka normalno. Jaz mojemu user posted image  dajem tudi aptamil 1 pa ga je nazačetku zvijal pa sm kupla kaplice proti krčem zdaj je pa uredu.

(odgovor članu moyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AM in krči???
4.1.2009 12:54:42   
Mišni
Če si začela dajat AD3 kaplice, je možno tudi, da od tega. Sicer pa ja, čisto možno, da od Apmalila. Če boš menjala mleko, bi jaz na tvoje mestu poskusila z Aptamil Comfortom, ki je prav proti napenjanju oz. ureja prebavo. Našega je Aptamil ful zapr, potem sem mešala z Aptamil Comfortom in je bilo O.K.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pepy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AM in krči???
4.1.2009 13:40:17   
Kaja08
Čisto možno, da je krivo AM. Mi smo mu po prihodu iz porodnišnice dali Novalac in je imel ful krče. Potem smo zamenjali z Aptamilom (navadnim) in so se krči umiril oz. jih je bilo veliko manj.

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AM in krči???
4.1.2009 19:35:15   
ema111
mi dodajamo Novalac AC, ki je prav proti krčem in je našo punčko na začetku zvijalo, pa sem vprašala v lekarni kako to, pa je rekla da mora pojest kar nekaj, nekje 3 doze, da se normalizira, privadi črevesje, da bo potem bolje. No in z vsakim tednom je bolje.

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AM in krči???
5.1.2009 8:58:47   
zeljka m
naša punčka ima od 2. tedna naprej krče, kar se AM mlek tiče smo probali že aptamil, aptamil comformil, novalac ac in zdaj nazadnje ugotovili da ji najbolj paše navaden novalac 1, krči so se umirili, pa še dalj časa je sita. Tako da mi ni točno jasno kako ji mleko proti krčem delalo večje krče kot navadno, pa še dražje jeuser posted image  

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AM in krči???
5.1.2009 10:12:33   
koala
Čisto možno je da otroka zvija po AM, lahko poskusiš tudi z tem, da mleko namesto z vodo pripraviš z čajem za dojenčke, sinu moje prijateljice je pomagalo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu zeljka m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AM in krči???
5.1.2009 16:21:50   
Zvita
Hey!

Tut moj sinček je mel krče a so na srečo trajal samo 1 mesec. Pravijo, da so po Nivalaku večje možnosti za krče, vendar moj sinko je jedu Aptamil, pa so bli vseen zlo hudi. Pa smo naročil kaplce iz koroških lekarn pa je kr pomagal...jst mislem, da ni tolk od mleka odvisn, ker itak se more prebavni sistem navadit...so pa ful revčki ja...user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?