|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 8:53:43   
Anonimen
Ne morem verjet. V četrtek, ko je čez noč zapadel sneg, ki so ga otroci takoooooo težko pričakovali, naši v vrtcu sploh cel dan niso šli ven. Da bod šli že popoldne z očki in mamicam, so jim menda rekle. Sploh ne morem verjeti, da je to možno. Pa kako je človek lahko tako krut! Babe lene!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 9:02:38   
san
ja pri nas tudi ne. je pa moj mali v jaslični skupini in je najstarejši, pa še par malčkov je pribl. toliko starih kot on (skoraj tri leta), samo dva sta res mlajša eno leto in zaradi njiju naši skoraj nikoli ne hodijo ven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 9:04:53   
Tejči
V cetrtek nasi tudi niso sli ven, ker se je sneg ze skoraj ves stopil in je bilo vse mokro, tako da sem bila vesela, da so jih zadrzali notri. Vceraj, ko je bilo stanje ze bistveno boljse, pa so sli ven, ja. Pri nas sta vzgojiteljici full fajn in zaenkrat nimam niti ene pripombe ceznjuuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 9:14:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

V cetrtek nasi tudi niso sli ven, ker se je sneg ze skoraj ves stopil in je bilo vse mokro, tako da sem bila vesela, da so jih zadrzali notri. Vceraj, ko je bilo stanje ze bistveno boljse, pa so sli ven, ja. Pri nas sta vzgojiteljici full fajn in zaenkrat nimam niti ene pripombe ceznjuuser posted image


Pri nas se nič topilo, prav prvljično je bilo. Pa zdaj so v enem nadomestnem vrtcu, ker v centralnem kuhinjo popravljajo in imajo ogrooooomno igrišče. Samo vrata bi jim morali odpreti ....user posted image

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 9:17:22   
Tejči
To pa je drugo. Vprasaj vzgojiteljico, pa ji omeni, da bi za otroke bilo koristno, da so na svezem zraku. Ne vem, v takem primeru jaz ne bi bila tiho. Bolje, da se problemi resujejo sproti, kot da se kopicijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 9:31:18   
Anonimen
Oh, saj že vsi straši skozi trobimo, trobimo, trobimo, iz dneva v dan, iz leta v leto. Pa se ne premaknejop. Brez veze. Tako mi je žal, da sme ga dala v ta vrtec, a se ne da povedat.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 10:18:56   
Gordana-3
tud naši so šli ven in v četrtek in v petek. v petek že takoj po zajtrku. je pa v kombinirani skupini od 2-4 let. vem, da so šli ven tudi tisti iz jaslic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 10:19:11   
Anonimen
O ja so šli,vzgojiteljica in varuška sta oblekli otroke in jih peljale ven na sneg.
Tu ni pogosto sneženje in so se ga razveselili tako otroci,kot vzgojiteljici,so se šli kepatuser posted image Kot sem slišala,pa otroke iz slovenskega vrtca niso pustili ven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 10:37:23   
PBJ
Mi smo šli, čeprav smo imeli potem veliko delauser posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 13:05:44   
NEVA-1
pri nas oba dneva, je bil kot pujs, ampak važn da uživa

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 13:10:51   
nejcko
Pri našem 5-letniku so v četrtek takoj po zajtrku šibnili ven, baje ni bilo mogoče zdržati, da ne bi šliuser posted image . Pri tamalčkih pa ne vem, če so šli,  ker je bila tamala bolna doma, samo verjetno so šli. sem ravno v sredo, ko je ful deževalo, videla eno jaslično skupino, kako so čofotali po lužah in z dežnički v rokah.
Naš vrtec je, kar se tega tiče, zakon - ven v vsakem vremenu, če se le da.user posted image

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 13:13:45   
eva1
Pri nam gredo vsak dan ven, no edino če dežuje potem ne...je pa mlajša skupina-od nekje 18mesecev-3 let in res same pohvale vsak dan jih peljejo na sprehod!user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
27.1.2007 20:50:32   
frutka_
Naši so šli v četrtek, ampak v petek pa ne, ker je en fantek zbolel in so mamico čakali da pride po njega. Ker je dolgo ni bilo, je bilo nato premalo časa da grejo ven. Pa nič hudega. Kljub temu, da sem delala do štirih sva šla počasi čez park domov. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
28.1.2007 9:49:50   
Luns
Naš je v jaslih stari so od 1-2 leti i so vsak dan zunajuser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
28.1.2007 17:52:39   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: PBJ

Mi smo šli, čeprav smo imeli potem veliko delauser posted image user posted image


    user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  tud mi user posted image  user posted image  Ven ne gremo SAMO , če dežuje ali pa če je res zelo megleno user posted image  user posted image  user posted image

Tudi ko je mokro in blatno smo zunaj user posted image  user posted image  saj straršem povemo, da je otrok v vrtcu (vremenu) primerno obut in oblečen!!!

Na Norveškem so otroci zunaj ko je minus 15!!!

Za njih ni neprimernega vremena, le neprimerno oblačilo in obutev!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
28.1.2007 20:12:58   
tonja
Ja tudi mi smo šli z otroki ven.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ena vzgojiteljica pa jih je peljala samo na teraso - pa ravno tam je bilo vse mokro - in so nas revčki gledali čez ograjo, kako mi delamo snežake, pa se kepamo in kotalimo.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
29.1.2007 9:32:13   
Minka Pobalinka








samo dva sta res mlajša eno leto in zaradi njiju naši skoraj nikoli ne hodijo ven.


temu se reče lenoba vzgojiteljic..
Ko je šel Mark v jasli tudi še ni hodil, pa so me vzgojiteljice prosile, če vsak dan pripeljem še voziček, da so šli lahko vsi ven.
No sedaj ko je shodil, pa so rekle da vozička ne potrebujejo več, ker gre del poti kar lepo z njimi, ko pa več ne more ga pa NESEJO.. Pa ima moj mulo 12,5 kil..

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
30.1.2007 9:44:36   
pinki3
Nasi so sli ven in so se imeli krasno. Je pa res, da so bili umazani, ampak saj so otroci, ne? Sicer pa se nasim veckrat zgodi, da na kaksen krasen soncen dan ne gredo ven, potem pa grejo, ko piha in je mokro user posted image . Ampak v cetrtek so pa lepo sli ven user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
30.1.2007 9:50:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tosja


Na Norveškem so otroci zunaj ko je minus 15!!!

Za njih ni neprimernega vremena, le neprimerno oblačilo in obutev!!! user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image , vau, tosja, tole je pa res super misel.

Res blagor tistim, ki iamte take vzgojiteljice, ki se jim kaj da. Jaz res ne razumem, kako lahko imaš srce, da gledaš 20 parov učk, ki gledajo skozi okno sneg, ki so ga tako težko pričakovali, pa jih ne pelješ ven. Ne, tega res ne razumem.

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
30.1.2007 10:02:31   
diva 4
Tosja user posted image user posted image user posted image ! V vrtcu , ki ga obiskujeta naša mulca grejo tudi ven.Anina skupina se je celo sankala na hribu , ki ga imajo na vtrčevskem dvorišču user posted image .David pa je še v jaslih , pa so prav tako šli na sprehod pa malo otipat sneg. Je pa res , da morajo biti primerno oblečeni.Je kar luštno za videt , ko prideš po mulce v vrtec pa je cela garderoba razvešena  z rokavicami , kapami , šali , bundami in hlačami , ki se sušijo od razigrane igre na snegu.
Trikrat hura za naš vrtec user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
12.2.2007 22:28:42   
Miška76


IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne morem verjet. V četrtek, ko je čez noč zapadel sneg, ki so ga otroci takoooooo težko pričakovali, naši v vrtcu sploh cel dan niso šli ven. Da bod šli že popoldne z očki in mamicam, so jim menda rekle. Sploh ne morem verjeti, da je to možno. Pa kako je človek lahko tako krut! Babe lene!

Ja, da so babe lene glih ne bi trdila, ker mogoče VSI otroci  v skupini niso imeli s seboj pajacov ali primerne obutve, pa zato niso bli nič zunejuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
13.2.2007 12:06:28   
KIKI****
Jaz bi pa našo vzgojiteljico in pomočnico na veliko pohvalila, ker gredo ven skoraj vsak dan, razen če dežuje ali res zelo zelo piha, pa so v vrtcu mešana skupina od 1 do 5 let torej do vstopa v šolo. 2 otroka sta stara 1 leto, 2 slabe 2 leti in 2 do 3 leta ostali so pa starejši in se velikokrat sprehodijo tudi do 3 kmuser posted image user posted image

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
17.2.2007 22:25:07   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne morem verjet. V četrtek, ko je čez noč zapadel sneg, ki so ga otroci takoooooo težko pričakovali, naši v vrtcu sploh cel dan niso šli ven. Da bod šli že popoldne z očki in mamicam, so jim menda rekle. Sploh ne morem verjeti, da je to možno. Pa kako je človek lahko tako krut! Babe lene!

a res al kaj??
Jaz bi kar štalo naredila. Naš mali je bil zjutraj tako vesel ko je videl sneg, da sem takoj obema dala kombinezone zraven in so se imeli prav luštno v vrtcu-zunaj seveda.
Babe leneuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A š kje v vrtcu niso šli ven?
17.2.2007 22:27:23   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Oh, saj že vsi straši skozi trobimo, trobimo, trobimo, iz dneva v dan, iz leta v leto. Pa se ne premaknejop. Brez veze. Tako mi je žal, da sme ga dala v ta vrtec, a se ne da povedat.


pa si jim rekla kaj???
Če pa je vedno tako pa bi jaz sklicala sestanek z ravnateljico pa jim malo namignila na kak časopis ali pa Preverjeno pa bi se hitro premaknile

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?