|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 12:41:53   
maja1488
Sem gledala na spletki, sam ne znam bogvekaj nemško. A gre?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 12:43:59   
Anonimen
Mislim,da pošiljajo v Slovenijo,sam mora biti naročilo nad 1000 evrov,al kak že.Ti bodo druge punce znale bolj povedat,ko so že naročevale...

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 12:50:18   
jerikou
Prijateljica je lih prejsni teden bila v Ikei in kupla sedezno in garderobno omaro in se tam direktno zmenla za dostavo v Slovenijo. DHL pelje in je plačala 170€ za prevoz. Po nekih procentih od vrednosti nakupa izracunajo pa odvisno kam dostavljajo. Kako pa je ce preko neta naročuješ pa nevem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 13:04:26   
maja1488
Ah, jaz bi par stvari za sobico od tamale. Mogoče skupaj za 300€.

(odgovor članu jerikou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 13:15:58   
Anonimen
Vem,da manjših in cenejših stvari ne dostavljajo...

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 13:32:39   
*ajetam*
najmanjša vsota je 1000€


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 16:25:53   
dulcinea
Lahko pa se zmenite z večimi pa naročite za več denarja. LARA se mi zdi je pred kratkim tako naredila. So naročile ful robe, pa so vse k njej pripeljali, potem so pa same k njej prišle. Sam je pa riziko, k je treba zaupat ljudem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 18:46:42   
knedli
Če naročiš za vsaj 1000eur ti pošljejo zastonj. Preverjeno

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
17.10.2007 19:07:10   
dory
valda pripeljejo...ampak mislim,daje ene 100€ za placat prevoza...ce narocis nad 1000€ je prevoz zastonj :)....vem,k sem z laro narocala, in bom kmal se sama :)

(odgovor članu knedli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
19.10.2007 20:41:37   
Majuska
Vprašajte v njihovi poslovalnici na Šmartinski cesti v Ljubljani, kolikor se spomnim, so imeli tam poslovne prostore. Sigurno se da zmenit.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
19.10.2007 21:13:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: knedli

Če naročiš za vsaj 1000eur ti pošljejo zastonj. Preverjeno

A res? Super, če drži user posted image

(odgovor članu knedli)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
20.10.2007 23:55:55   
guppy
Ja res je, smo kak mesec nazaj naročili. Če se naroča pod 1000€ se obračuna prevoz, nad 1000€ je brezplačno. To je 100%, ker smo šli na to varianto (opremili celo dnevno sobo, kopalnico itd.), poleg tega ti pripeljejo na dom in prinesejo V stanovanje, ne glede na to ali je do vrat dvigalo, milijon stopnic itd.

Res profesionalno!!

Je pa res, da se določenih stvari ne da naročit on-line.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
22.10.2007 7:25:29   
mojsoncek
Tukaj imas kontaktne podatke Ikeine pisarne v SLO, pa jih kar direktno vprasaj:

IKEA D.O.O.
ŠMARTINSKA CESTA 100

N.C. (01) 587 37 11
(01) 524 29 45

ljtr@memo.ikea.com


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
23.10.2007 13:33:42   
maja1488
O super, najlepša hvala. Mi sicer gremo v ikea z avtom sam ne bomo mogli vsega noter naložit, ker se bomo vračali iz dopusta, pa sem mislila, če bi tam vse nabrala, pa plačala oni bi pa dostavli.

Sem ful vesela in važna, ker bo imela tamala novo sobico.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
3.12.2008 12:10:44   
Ktransport
Prevoz iz IKEE - Ljubljana že od 80 eur

Dostava najkasneje v dveh delovnih dneh.

040418156 

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
24.9.2009 11:30:38   
pilihonder
Za prevoze in dostavo se alhko obrnte na iz Ikeje Celovca alhko obiščete spletno stran: http://www.kombicenter.si/prevozi-ikea-center

V Kombicentru opravljamo tedensko dostavo in prevoze pohištva iz Ikea centra v Celovcu in Grazu. Vi preko spleta ali osebno izberete izdelek, naročite, mi vam poceni pripeljemo, po želji tudi zmontiramo.
Cena rednega prevoza iz Celovca, ki se opravlja v okviru rednih naročil, je pavšalni znesek 35 EUR, plus 10 procentov od vrednosti nakupa blaga. Maksimalni znesek, ki vam ga skupaj s pavšalom zaračunamo, je 80 EUR, pri tem pa vrednost nabavljenega blaga pri posameznem naročilu ne sme presegati 1100 EUR.

Dodatno se zaračuna nabava in nakladanje blaga v Ikea centru (10 EUR/ura). V ceni prevoza je všteta pomoč pri razkladanju blaga pri dostavi v Sloveniji, nošenje blaga pri dostavi ni všteto v ceno.
Prav tako prevoznik ni odgovoren v primeru, da naročenega blaga ni na zalogi v Ikea centru. Naročnik prevoza je dolžan sam preveriti, če je blago na zalogi. Prevoznikova cena prevoza blaga je enaka ceni polnega naročila. 
Ti pogoji veljajo le ob zadostnem številu prijav. Na vašo željo vam pohištvo tudi sestavimo. Cena montaže je 15 EUR/ura za enega delavca in 24 EUR/ura za dva delavca. V ceno ni vštet DDV.

Za več informacij lahko pokličete: 051 313 729 ali pišete na mail: info@kombicenter.si

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A Ikea pošilja v Slovenijo?
20.11.2014 12:23:59   
smprevozi
Dostava iz IKEA centrov Celovec in Vileš (Italija).
Iz omenjenih IKEA centrov vozimo nekajkrat tedensko, tako da narocene artikle dostavimo v roku nekaj dni od oddaje narocila. Dostave ze od 7 EUR naprej.
Ce kaksnega artikla ni na zalogi vam ga, ko je na zalogi brezplacno pripeljemo v Ljubljano.
Prav tako vam lahko uredimo zamenjavo in vracilo artiklov.
Pohistvo vam na vaso zeljo tudi zmontiramo.
Vec na:
http://sm-prevozi.si/prevoz-ikea

(odgovor članu pilihonder)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?