|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A bi vas zmotilo....
12.3.2013 15:15:06   
Anonimen
da bi oz. da vaš partner navdušeno pohvali drugi žensko?

Začela sem novo vezo, kije v bistvu še čisto na novo.  Ker določenih stvari nisem glih vajena me določene stvari malček zbodejo user posted image

Saj nočem iz tega delat problemov vendar me je kar malo zbodlo, ko je o neki ženski rekel, da je fuuuuuullllllllll lušna. user posted image  Malček me je zbodlo moram priznat. Glih malo preveč je dal noter samega sebe. Ne rečem, tudi jaz vidim lepe ljudi vendar ne bom sedaj tako navdušeno govorila njemu, da je pa ta in ta fuuuulllll lušen user posted image ...Pač je lep in to je to....

Vem, da bo marsikatera kritizirala in rekla, a nimam drugih problemov, samo vedela bi rada kako je to pri vas. Itak vem, da mu nisem naj naj, vendar niti ne rada poslušam kako so mu druge privlačne user posted image ...Še posebej ne zdaj na začetku ko si gradiš neko sliko o človeku. No, zdaj me pa kritizirajte... user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A bi vas zmotilo....
12.3.2013 15:34:48   
Zora*
Te ne bom kritizirala. To da te zbode, ko pohvali, da druga dobro zgleda kaže na to, da se v vezi (še) ne počutiš sigurna.

To kar pa meni pade v oči pa je, da praviš, da veš, da mu nisi naj naj. Kako pa to veš? Ti je povedal ali to govori tvoja nesamozavest. Če ti je povedal, potem beži stran. Če te pa on pohvali in občudujoče gleda, pa mu raje verjemi, da si mu naj user posted image  (neka kvazi objektivna merila glede zunanjosti tu ne štejejo).

Mene osebno ne moti, če moj kdaj pokomentira, da je kakšna druga lepa, fejst ali kaj podobnega. Dostikrat še skupaj pokomentirava kakšno ali kakšnega. Verjetno me ne moti zato, ker sem bila mojemu vedno naj user posted image  za njega. In samo to je važno. Pa objektivno gledano je z leti vedno več takih, ki zgledajo boljše od mene, ampak on se je odločil, da bo z mano in mojimi plusi in minusi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A bi vas zmotilo....
12.3.2013 16:39:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Zora*
To kar pa meni pade v oči pa je, da praviš, da veš, da mu nisi naj naj. Kako pa to veš? Ti je povedal ali to govori tvoja nesamozavest. Če ti je povedal, potem beži stran.


točno to. če ti je dal vedet, da mu nisi naj, pol ne vem zakaj načrtuješ z njim prihodnost. če pa ne, to pa odvisno od tebe koliko te moti da druge hvali.

če si pa z njim, čeprav mu nisi naj, ker je ON hud maček, pol boš pa boga - skoz zaskrbljena..

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 8:50:37   
Anonimen
Malo sem nerodno napisala. Hotela sem rečt, da se zavedam, da zanj nisem najlepša. To mi ni problem sprejet. Zmoti me, da hvali druge. Mogoče je to problem še iz otroštva, ko je oče hvalil ostale deklice, naju s sestro pa le kritiziral in zato malo slabo prenašam te zadeve.

On pa tudi ni nek hud maček, privlačen mi seveda je, všeč sva si. Tudi pohvali in pove mi ,da sem mu všeč. Včeraj sva pa prav nakjučno (res naključno) prišla na neko debato pa je kar sam začel govoriti, da če bova v prihodnosti še skupaj, da on ne rabi čisto nič. Da on sploh ne gleda za drugimi odkar sva skupaj. Da se mu je v prejšnji zvezi dogajalo, da je prečekiral kakšno dobro postavo sedaj pa da sploh ne. To mu glih ne verjamem, saj drugače nebi govoril, da je pa ona tam, ki jo je dopoldan videl nevem kje in razlagal, da je luštna. user posted image

Itak pa je lepo slišat take stvari, da ti daje malo več sigurnosti. Drugače pa mate prav, verjetno nimam še sigurnosti in zato pač me malo bolj zmoti. Hvala vam za vaša mnenja... user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 8:55:12   
urška
jah odvisno o kom bi govoril. če bi mi rekel, da mu je cindy crawford huda, se niti ne bi sekirala, ker je (načeloma) itak ne more dobit (plus tega, da je tudi men dobrauser posted image ), če bi mi pa razlagal, da kako mam dobro sestrično, potem mi pa najbrž ne bi blo vseeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 9:11:17   
Nastija
Se strinjam s urško...moj nasvet pa je pokaži mu kako je to oz. kako se ti ob tem počutiš. Začni se obračati na cesti za "dobrimi" moški, komentiraj njihov izgled, njihovo postavo itd. pa da vidimo koliko časa bo zdržal in bo tiho in ti ne bo nič rekel. Kdaj je tebi nazadnje rekel da si mu lepa? Ti to reče pogosto? Mogoče samo rad deli komplimente, ki bi morali biti rezervirani za eno osebo. Ni važno koliko si sigurna kaj a čez 10 let ko bo imel npr. novo sodelavko, se mu bo zdelo normalno da ji vsak teden reče da je fuuuul luštna?

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 9:47:13   
Anonimen
Tudi mene ne zmoti vedno na enak način. Če reče, da je neka znana oseba alla Sharon Stone lepa se ne sekiram, ker je to itak splošno znano, da je zelo privlačna. Bolj me zmoti, ko na primer govorimo o nekem paru (ki igrasta tenis, kot midva) in pravi, da je ona  pa fulll lepa in oblečena v pajkice, pa lepa postava user posted image ....

Drugi primer, ki me je najbolj zmotil je bil, ko je govoril, da je njegov bratranec zaposlil eno punco verjetno samo glede na poslano sliko ob prošnji. Potem sem ga povprašala zakaj tako misli in je rekel, ker je fuuuuulllll lušna user posted image  Pa saj ne, da se preveč sekiram, vendar mi res ni prijetno poslušat tega.

Bom pa upoštevala ta nasvet, da začnem komentirati jaz druge. Bom začela kar lepo razlagat kako dober je en tip tam kamor hodim telovadit. Saj je tudi nekaj resnice na tem, vendar mene ne gane in mogoče bo s tem le videl kako se počutim. Po moje bo še bolj ljubosumen, kot jaz ali pa bo rekel, da nisem gvišna..... Bom res mogla nekaj naredit na tem user posted image

Drugače pa meni ne deli neposrednih komplimentov. Pove mi na tak način, da reče, da se boji vseh sodelavcev, ki se sučejo okrog mene, da imam za njegov okus preveč oboževalcev, da me ima za privlačno mi je rekel enkrat, da mam seksi postavo ipd. ........ Enkrat mi je poslal sms da sem lepa..... Ni glih, da mi to zelo pogosto govori. Mislim,da slišim pogosteje komplimente na račun drugih user posted image  

Enkrat, ko sva bila malo ''skregana'' in sem igrala tenis mi je rekel, da sem se pa res malo poredila in da nisem več tako lepa, kot prej. To mi pa ni bilo prav nič všeč, ker sem bila tudi pred PMS in zelo občutljiva in naredila cel halo naj si pa drugo dobi in mu je bilo žal, da je to rekel. Še posebej me je prizadelo, ker je pred nekaj dnevi razlagal, kako ma una druga lepo postavo. Jaz pa glih nisem več obsedena s svojo zunanjostjo, kot kakšna najstnica. Pomembno mi je, da se jaz sama dobro počutim in mi take fore niso všeč oz. so mi otročje.

Malo bom morala še razčistiti stvari. Mogoče sem samo jaz preveč občutljiva. Najprej pa bom začela hvalit unga izkledanega lepotca iz fitnesa, pa da vidimo user posted image

(odgovor članu Nastija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 11:11:52   
Zora*
Iz dodatnih opisov sklepam, da se tvoj zelo navdušuje nad drugimi in ne le, da pokomentira, da ima lepo postavo ali podobno.

Jaz bi pa v tvojem primeru raje kot, da začnem hvalit moške okoli sebe, njemu povedala, da me moti, ko se tako navdušuje nad drugimi. Da mi je čisto jasno, da opazi tudi druge ženske, saj ima oči v glavi in da tudi jaz opazim druge moške. Ampak to navduševanje pa doživim kot .... (vstavi kako se ob tem počutiš), pa čeprav morda ni tako mišljeno.
Če bi na to rekel, da to res ni nič takega in da njega to ne bi motilo, šele takrat bi verjetno tudi jaz začela s komentiranjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 12:09:22   
mateyka
lol, možev komentar na tole temo in kako on vidi mene vs druge, je bil (z glasom Homer Simpsona, ki odgovarja Meggie):
daddy has a filter in his brain, that makes mummy always look pretty user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 12:23:36   
Zora*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

lol, možev komentar na tole temo in kako on vidi mene vs druge, je bil (z glasom Homer Simpsona, ki odgovarja Meggie):
daddy has a filter in his brain, that makes mummy always look pretty user posted image user posted image user posted image


No, to je to! user posted image
Tako je vsaka za svojega naj in je ne bi menjal user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 12:24:44   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

lol, možev komentar na tole temo in kako on vidi mene vs druge, je bil (z glasom Homer Simpsona, ki odgovarja Meggie):
daddy has a filter in his brain, that makes mummy always look pretty user posted image user posted image user posted image


he he pameten tale tvoj mož

Vsak pameten moški ve, da mora svojo ženo/punco bolj hvaliti kot druge.

_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 13:11:26   
Anonimen
Iz dodatnih opisov sklepam, da se tvoj zelo navdušuje nad drugimi in ne le, da pokomentira, da ima lepo postavo ali podobno.

Jaz bi pa v tvojem primeru raje kot, da začnem hvalit moške okoli sebe, njemu povedala, da me moti, ko se tako navdušuje nad drugimi. Da mi je čisto jasno, da opazi tudi druge ženske, saj ima oči v glavi in da tudi jaz opazim druge moške. Ampak to navduševanje pa doživim kot .... (vstavi kako se ob tem počutiš), pa čeprav morda ni tako mišljeno.
Če bi na to rekel, da to res ni nič takega in da njega to ne bi motilo, šele takrat bi verjetno tudi jaz začela s komentiranjem.


Malo me je sicer sram njemu priznat, da me to moti, ker lahko izpadem nesamozavestna in nevoščljiva, kar nisem. Zbode me, to priznam, nočem pa bit na nekoga nevoščljiva. Po eni strani bi ga rada še malo opazovala, da vidim koliko bo to ponavljal. Rada ga spoznavam kaj misli, ker po eni strani je bolje, da je iskren in pove kaj misli, kot da mu jaz pravim kaj sme in kaj ne. Tako vsaj ugotovim kaj mu gre po glavi. In tudi če mu povem, da me moti, da hvali druge in potem začnem jaz druge se bojim, da bo preveč očitno, da delam nalašč. Zmedena se malo.....

Najraje bi mu katero res ekstra žensko ''podtaknila'' in bi blo vse jasno user posted image ...Malo se hecam, čeprav nebi bilo slabo videt..... No, ko bo v drugo pohvalil katero bom rekla kaj oz. se pogovorila, ker drugače bom dobila občutek, da mu nisem dovolj. Tega pa res nočem občutit.

(odgovor članu Zora*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 13:16:57   
Anonimen
Se pa strinjam s tvojim možem mateyka in s tabo josephin... Po moje bi moral že sam vedet, da ni lepo, da tako hvali drige pred mano. S tem mi samo ustvarja neke čudne občutke in na nek način ''odriva'' od sebe. Ne počutim se tako varno, kot bi lahko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 14:32:39   
Zora*
Ko sem napisal, da bi začela jaz pred njim hvalit druge moške, sem mislila tako, da bi bilo očitno, da to delam, da vidi kako to je. Seveda bi s tem začela le in šele, če bi on rekel, da njega ne bi motilo, če bi jaz pred njim hvalila druge.

Seveda je pa velika razlika, če on neutralno pohvali videz neke druge ali pa če se mu zraven "cedijo sline". Tega drugega jaz tudi ne bi prenašala prav dobro in tudi ne prav dolgo. Se mi pa zdi, da je v nekem zrelem odnosu pogovor bistven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 14:55:41   
josephine27
No lahko ti povem kaj sem jaz enemu tipu rekla, ko je takole opeval eno bejbo, ki je šla mimo. ( Ni moj zdajšni mož).

Rekla sem mu Kaj pa to meni praviš pejt njej povedat. Spremenu je ene tri barve. Ni pa nikoli več tega počel pred mano.user posted image

_____________________________



(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A bi vas zmotilo....
13.3.2013 14:55:45   
nyna84
Tale tvoj dragi je nezrel in zelo plehek. Kolikor sem lahko razbrala iz svojih postov, mu je zunanjost zelo pomembna. In to ponavadi vidimo pri najstnikih.
Ali pa je tudi sam nesamozavesten in zato še tebi zbija samozavest na tak način, da hvali druge in dobiš ti posledično manjvrednostni kompleks.

Moj tata ima enega kolega, ki tudi vedno odkrito in brez zadržkov pokomentira zunanji izgled (goflja na kubik, bi lahko rekli), zato se mi vedno zdi, da mi nekaj fali, ko smo skupaj user posted image . Ampak ne misli nič slabega, tak je. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Zora*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A bi vas zmotilo....
14.3.2013 9:44:04   
Anonimen
Ko sem napisal, da bi začela jaz pred njim hvalit druge moške, sem mislila tako, da bi bilo očitno, da to delam, da vidi kako to je. Seveda bi s tem začela le in šele, če bi on rekel, da njega ne bi motilo, če bi jaz pred njim hvalila druge.

Seveda je pa velika razlika, če on neutralno pohvali videz neke druge ali pa če se mu zraven "cedijo sline". Tega drugega jaz tudi ne bi prenašala prav dobro in tudi ne prav dolgo. Se mi pa zdi, da je v nekem zrelem odnosu pogovor bistven.


Včeraj sva bila skupaj in sem upoštevala tvoj nasvet. user posted image  On mi je pred časom že rekel, da ga ne moti, če pohvalim druge moške. To je omenil tako mimogrede v pogovoru... Drugače pa je kar ljubosumne sorte in ko sva včeraj govorila o fitnesu kamor hodim in me je vprašal kdo vse hodi tja sem začela enega malo bolj hvalit. Opazila sem, da mu ni pasalo in je kar malo obmolknil user posted image .  No in potem mi je priznal , da sem ga s tem malo sprovocirala oz. ve da ga provociram. Dala sem mu vedet, da tudi meni ne paše, ko govori o drugih  na tak način. Saj ne verjamem, da se glih slini, to bom morala še videt. Če je/bo tako bom odšla, ker to bi preseglo mejo. Sva se pa na koncu eden drugega zbadala in je vse skupaj končalo v smehu, ker nisem še želela bit preveč težka. Poskušam upoštevati vse možnosti. Puščam malo odprto, da ugotovim ali je res preveč ali je samo tako mimobežna pohvala, ki jih je navajen dajat okrog.

Me je pa pred tem pogovorom zelo pohvalil, čeprav se malo čudno sliši njegov kompliment ampak mi je rekel, da sem prav sex bomba user posted image  (sem ostala kar malo brez besed, po eni strani seveda tudi vesela, da sem mu všeč) in da mam res lepo postavo, da ga raj.... .

No, da ne bo izpadlo, da se vrti vse le okrog videza moram povedat, da sva imela tudi pogovore o čustvih. Rekel mi je, da se vidi z mano in včasih prav sanja prihodnost z mano. Da bi lahko živela skupaj in čez kakšno leto skupnega življenja bi se lahko poročila in imela otročka.

Je pa res, da me včasih preseneti z izjavami, ki tudi mene spominjajo na kakšnega najstnika, kot praviš ti nyna84. Nisem še uspela razbrat koliko mu pomeni zunanji videz. Saj vsakemu pomeni na nek način ''veliko'' ampak dolgoročno ni to neka osnova. Vsaj pri meni ne. Glede tega pa bom morala še malo ''raziskat'' in opazovat. Nebi rada, da mi zbija samozavest, ki je malo občutljiva zadeva. Nebi rada se več sekirala glede tega in se primerjala z drugimi.

(odgovor članu Zora*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A bi vas zmotilo....
14.3.2013 10:43:48   
Anonimen
Pravkar sem bila na kavi z njim. Sva se videla med službo...

Bilo je vse ok, potem pa je prišla ena res lušna punca z dvema moškima in se usedla nekaj metrov stran. Opazila sem, da je bil kar pozoren in še nekajkrat pogledoval tja. user posted image   Ni me toliko zmotilo, da bi se preveč sekirala vendar mi malo zbija voljo, da bi z njim nadaljevala. Vsaj kar po sebi sklepam, jaz nebi pogledovala za drugim niti če bi bil ne vem kdo tam. Pa ravno pred dnevi mi je nekaj pihal na dušo, da odkar je kao z mano pa da tega ne počne ?! Sedaj res ne vem ali jaz pretiravam ali on niti zase ne ve kako in kaj. Mogoče sem sedaj preveč pozorna na to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A bi vas zmotilo....
14.3.2013 11:45:13   
Nastija
ugotovila si da ga moti, če imaš oči in komplimente za koga drugega, to je že nekaj :) In ko sta se o tem pogovarjala je super, da sta temo zaključila s smehom, good job, ker s tem nisi izpadla neka zakompleksana ženska itd...Super je tudi to, da te je pohvalil da se mu zdiš sex bomba, torej mu daj tisto kar hvali, hehe. Ob naslednjem pogovoru ali pa čisto tko mimogrede mu povej "zgodbico" kako se je neka tvoja znanka zaljubila v nekega drugega ker je znal pohvalit njeno pričesko, obleko, postavo, kako dobro zgleda....njen partner pa tega enostavno ni več opazil in jo je jemal za samoumevno, hkrati pa je hvalil druge. In prašaj ga za nasvet kaj ji svetovat, kaj naj naredi, a naj se s partnerjem pogovori al naj ga pusti in gre z novim itd.....na ta način se bo postavil v vlogo kako bi se on počutil, če bi se to tebi zgodilo in da bi ti bila v taki dilemi, poskrbel bo da ne boš bila in da se ne boš zaljubila v drugega zaradi pomankanja pozornosti z njegove strani :)

moraš biti pozorna da ne boš ti zdaj pretiravala...če jo je parkrat pogledal in ni komentiral je že napredek. Ko bo naslednjič tako mu daj vedeti da si opazila da pogleduje tja s tem da ga pogledaš v oči in potem njo in spet njega, ter mu z obrazno mimiko poveš da ti to ni všeč, hkrati ko pride kak moški začni gledat njega....spet mu boš brez besed dala vedeti kako se počutiš.
moraš pa vedeti, da če jo enkrat ali dvakrat pogleda in nič ne komentira, jah to ni tako hudo...samo da ni to potem buljenje v njen dekolte :) ...konec koncev ima oči, tako kot ti in verjetno se tudi ti če vidiš res hudo bejbo za njo ubrneš ali pa jo vsaj tri krat pogledaš, pa to še ne pomeni, da si lezbijka npr.

Moški pa rabijo grajo in pohvalo (korenček/palica) - naredijo nekaj dobrega ---- dobijo sex
- naredijo nekaj slabega ----- dobijo zavijanje z očmi, ali pa ne sex-a (verjetno če bo čez dan hvalil druge in buljil v njih, zvečer ne bo za nagrado dobil sex-a od vas, vsaj jaz tako razmišljam)


Si v podobni situaciji kot sem bila jaz na začetku najine zveze, samo da moj je samo gledal...ko sem mu pokazala kako je to, se je stvar končala...če pa gleda ko mene ni zraven, me pa ne boli in mi ne zmanjšuje samozavesti...

Mateyka....po rojstvu otroka se marsikaj spremeni (ampak stvari je potrebno prej pošlihtat), tudi moj name gleda kot na najpopolnejšo žensko na svetu, ker sem mu rodila otroka...samo jaz sem mama njegovim otrokom in vem da me ne bi zamenjal za katerokoli manekenko. Poleg tega se tudi ženske po rojstvu otroka počutimo bolj sigurne (valda ne bo zarad ene k dobr zgleda, končal zvezo in pustil družino, no vsaj večina moških tega ne naredi)...ampak kot sem zasledila, sta šele na začetku zveze in nimata otrok...bolje da stvari razčistita zdaj kot pa enkrat ko bodo otroci, ko bo ona imela 10kg več in bo on komentiral postave drugih žensk (njej bo dopiz**** in na koncu bodo otroci trpeli, 1 teden pri enem in drug teden pri drugem)


upam da ti naasveti kaj pomagajo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A bi vas zmotilo....
14.3.2013 11:45:53   
Zora*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Včeraj sva bila skupaj in sem upoštevala tvoj nasvet. user posted image  On mi je pred časom že rekel, da ga ne moti, če pohvalim druge moške. To je omenil tako mimogrede v pogovoru... Drugače pa je kar ljubosumne sorte in ko sva včeraj govorila o fitnesu kamor hodim in me je vprašal kdo vse hodi tja sem začela enega malo bolj hvalit. Opazila sem, da mu ni pasalo in je kar malo obmolknil user posted image .  No in potem mi je priznal , da sem ga s tem malo sprovocirala oz. ve da ga provociram. Dala sem mu vedet, da tudi meni ne paše, ko govori o drugih  na tak način.


Ja, nekaj takega sem mislila. Da mu pač daš vedet, da ti to ni všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A bi vas zmotilo....
14.3.2013 11:50:35   
Zora*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pravkar sem bila na kavi z njim. Sva se videla med službo...

Bilo je vse ok, potem pa je prišla ena res lušna punca z dvema moškima in se usedla nekaj metrov stran. Opazila sem, da je bil kar pozoren in še nekajkrat pogledoval tja. user posted image   Ni me toliko zmotilo, da bi se preveč sekirala vendar mi malo zbija voljo, da bi z njim nadaljevala. Vsaj kar po sebi sklepam, jaz nebi pogledovala za drugim niti če bi bil ne vem kdo tam. Pa ravno pred dnevi mi je nekaj pihal na dušo, da odkar je kao z mano pa da tega ne počne ?! Sedaj res ne vem ali jaz pretiravam ali on niti zase ne ve kako in kaj. Mogoče sem sedaj preveč pozorna na to.


Jo je parkrat pogledal, ampak ni komentiral. Se pravi, da te upošteva in ne komentira več, ker to tebi ni všeč! Sedaj se pa malo sprosti in ne bodi ves čas pozorna na to. Saj boš počasi videla kako je z njim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A bi vas zmotilo....
14.3.2013 14:29:57   
Anonimen
upam da ti naasveti kaj pomagajo...


Veliko mi pomagajo, ker bi sama verjetno veliko slabše reagirala, tako pa poskušam na miren in premišljen način reagirati. Malo bolj realno lahko gledam na stvar s pomočjo vas, drugače bi bolj ''norela'' ali pa se kar umaknila. user posted image .... 

Tisto z zgodbico ni slaba ideja ...mogoče bom čez čas probala tudi to varjanto. Bom pa sedaj res malo sprostila moje senzorje in malo manj intenzivno opazovala kako je, ker drugače bom ustvarila slabo vzdušje in ne bo več sproščen. Bojim se, da bi me potem še na nek način ''obtožil'' da ne sme nobene niti pogledat... user posted image  Hitro lahko kaj takega ''ustvarim''.
Upam, da se bo izkazalo, da ni tako hudo, kot sem od začetka ''videla'' situacijo ... Če bo pa pretiraval pa ne bom kaj dosti zgubljala časa z njim. Nočem se počutit ''manjvredno'' in zakompleksano.

(odgovor članu Nastija)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A bi vas zmotilo....
15.3.2013 9:52:11   
Nastija
Res je, noben moški ni vreden, da bi se zaradi njega tako počutila...če se potem ni pravi. Pravi ti mora dajati občutek, da si ti njegova kraljica. Če pa nameravaš prekini z njim, potem je bolje da zdej ko še imaš samozavest, kot pa čez par let ko bi že bila brez nje in ne bi prekinila, ampak bi se vdala v usodo...

Samo enkrat živiš, izkoristi :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A bi vas zmotilo....
18.3.2013 12:31:40   
Anonimen
Končala sva....

Sem rekla, da napišem, ker sem vas spraševala za mnenja in.... V glavnem sem ugotovila, da bi bilo zame pretežko. V petek je šel ven z dvema prijateljema v nek disko. Ima 33 let, kmalu 34 in ne vem, moti me. Ne predstavljam si, da bi pri teh letih hodila v diskoteke kjer so večinoma 18-25 let. Ne vem no...... Potem pa še razmišljam kako so ga morda obnorevale druge. Ne gre mi dol....Sedaj je težko, najraje bi po eni strani nadaljevala vendar nimam energije in nimam več 15 let, da bi se z moškim o tem preganjala. Žal.... user posted image

(odgovor članu Nastija)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A bi vas zmotilo....
18.3.2013 15:57:48   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
da bi oz. da vaš partner navdušeno pohvali drugi žensko?
...me je kar malo zbodlo, ko je o neki ženski rekel, da je fuuuuuullllllllll lušna.
......Še posebej ne zdaj na začetku ko si gradiš neko sliko o človeku. No, zdaj me pa kritizirajte...


Nespoštovanje, žalitev in primitivizem. To mi pridej na pamet ob zgornji situaciji. Pa kako misliš, da te bo spoštoval čez 10, 20 let, če že sedaj "leze" za drugimi. Tu ne gre za odkritost in "da si vse povesta". Gre za poniževanje, neobčutljivost in pomanjkanje empatije.

Se res tako malo ceniš, da potrebuješ takšnega partnerja, moža, očeta otrok. Pusti ga "kot drek iz rok", še preden se stvari zapletejo. Naj eni drugi govori, kako so druge ženske fuuulll lepše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?