|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A bo kdo popravil ...
7.12.2009 18:50:19   
ona
Se opravičujem za tak naslov,ker sploh ne vem kako naslovit...
torej,imam en problem,ki pa traja že veliko časa.Ko kliknem na moja ringaraja,traja celo večnost,da se mi sploh odpre,potem,ko hočem in na stran forumi v moja ringaraja spet traja celo večnost in en kup klikanja preden se mi spet odpre...je sploh kakšna možnost tole popravit ali bo vedno tako?
Prosim moderatorje za odgovor!Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A bo kdo popravil ...
7.12.2009 18:51:22   
rija
zato jaz sovražim ZS....postanem prej stara, kot pa mi kaj odpreuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.12.2009 19:03:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A bo kdo popravil ...
7.12.2009 19:05:32   
mika
ma kaj ZS...jaz komaj  RR odprem...sem pisala na drugi temi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A bo kdo popravil ...
7.12.2009 19:27:16   
Kliki
ja res traja celo večnost potem pa včasih sploh ne odpre. Prej je sem 5krat kliknila da se je odprlo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A bo kdo popravil ...
7.12.2009 20:34:19   
Jerneja_
Trenutno dela vse tako, kot mora. Jaz nimam težav. Nimam podatkov o tem, da bi kaj nadgrajevali in da bi bil zaradi tega problem. Upam, da ne bo več težav. 


(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A bo kdo popravil ...
7.12.2009 23:32:01   
ona
Še vedno je isto kot prejuser posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A bo kdo popravil ...
7.12.2009 23:32:48   
ona
To se pa že nekaj časa dogaja,odkar je bila zadnja sprememba,mogoče že pred par meseci.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A bo kdo popravil ...
7.12.2009 23:37:07   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: rija

zato jaz sovražim ZS....postanem prej stara, kot pa mi kaj odpreuser posted image

A zato mi nisi odgovorila.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A bo kdo popravil ...
7.12.2009 23:44:22   
Onasiss
Že cel dan meni še nekaterim, ko napišeš kaj in potem potrdiš napiše tole...
We are sorry...





You are seeing this message because of one of the following reasons:
  1. Your session timed out.
  2. The server was restarted before you made a HTTP POST (posting a message, registering an account, login, etc.)

Problem #1:

You probably spent too much time and your session timed out. This is, however, rarely the cause of the problem because we implemented a session keep-alive mechanism to prevent this issue from happening. However, the server itself could have experienced some problems that prevented this mechanism to work as it should, and therefore we cannot completely rule out the possibility of this either.
You need to make sure your browser has cookies enabled. See below for instructions:
Netscape Communicator 4+:
  • Select "Edit" from the browser Menu bar
  • Select "Preferences"
  • Double click on "Advanced"
  • Verify that "Accept only cookies that get sent back to the originating server" is selected
  • Select the "OK" button

Microsoft Internet Explorer 4+:
  • Select "View" from the browser Menu bar
  • Select "Internet Options"
  • Select "Security" tab
  • Select "Custom (for expert users)" security level and select the "Settings" button
  • Locate "Cookies" and verify that "Allow per-session cookies (not stored)" is enabled
  • Select the "OK" button on the "Security" window
  • Select the "OK" button on the "Internet Options" window

If you already have cookies enabled and still experienced the problem, see problem #2 below for other possible causes.

Problem #2:

Your server experienced problems and was forced to restart. Restarting a server will erase all session data and our protective mechansim had no choice but to drop your HTTP POST because we had no way to identify you without valid session data.
Many forum administrators host their forums on shared servers, on which could have more than 200 sites hosted together. Sometimes the server has to be restarted because some badly written programs on other sites may drain the CPU/RAM and cause the IIS to restart itself. This is unfortunately an inevitable situation that many site administrators and its users have to face from time to time.

Technical Information


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 10:11:46   
Jerneja_
Napaka je prijavljena. Hvala za obvestilo.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 12:54:13   
ona
Pri meni še vedno ni nobene razlike,kot razumem,naj bi se tole poštimalo?
Upam,no...
Hvala

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 13:05:12   
Jerneja_
Ona je javljeno, da jutri pa je rok za odpravo napake.



(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 15:18:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

IZVIRNO SPOROČILO: rija

zato jaz sovražim ZS....postanem prej stara, kot pa mi kaj odpreuser posted image

A zato mi nisi odgovorila.....user posted image user posted image user posted image


na evo....user posted image

potem pa ljudje mislijo, da jih ne šljivim 5 postouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 15:19:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Trenutno dela vse tako, kot mora. Jaz nimam težav. Nimam podatkov o tem, da bi kaj nadgrajevali in da bi bil zaradi tega problem. Upam, da ne bo več težav. 




jerneja, to ni problem tipa "trenutno" user posted image

to je konstantni problem, da šrota pol ure, preden odpre zsuser posted image  jaz sploh nimam volje klikat na tisto kuverto.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 15:28:14   
rožca26
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Že cel dan meni še nekaterim, ko napišeš kaj in potem potrdiš napiše tole...
We are sorry...





You are seeing this message because of one of the following reasons:
  1. Your session timed out.
  2. The server was restarted before you made a HTTP POST (posting a message, registering an account, login, etc.)

Problem #1:


You probably spent too much time and your session timed out. This is, however, rarely the cause of the problem because we implemented a session keep-alive mechanism to prevent this issue from happening. However, the server itself could have experienced some problems that prevented this mechanism to work as it should, and therefore we cannot completely rule out the possibility of this either.
You need to make sure your browser has cookies enabled. See below for instructions:
Netscape Communicator 4+:
  • Select "Edit" from the browser Menu bar
  • Select "Preferences"
  • Double click on "Advanced"
  • Verify that "Accept only cookies that get sent back to the originating server" is selected
  • Select the "OK" button

Microsoft Internet Explorer 4+:
  • Select "View" from the browser Menu bar
  • Select "Internet Options"
  • Select "Security" tab
  • Select "Custom (for expert users)" security level and select the "Settings" button
  • Locate "Cookies" and verify that "Allow per-session cookies (not stored)" is enabled
  • Select the "OK" button on the "Security" window
  • Select the "OK" button on the "Internet Options" window

If you already have cookies enabled and still experienced the problem, see problem #2 below for other possible causes.

Problem #2:


Your server experienced problems and was forced to restart. Restarting a server will erase all session data and our protective mechansim had no choice but to drop your HTTP POST because we had no way to identify you without valid session data.
Many forum administrators host their forums on shared servers, on which could have more than 200 sites hosted together. Sometimes the server has to be restarted because some badly written programs on other sites may drain the CPU/RAM and cause the IIS to restart itself. This is unfortunately an inevitable situation that many site administrators and its users have to face from time to time.

Technical Information




ta problem se pojavi tudi pri meni. Včasih pa se zgodi, da sploh nisem več prijavljena, čeprav se sama nism odjavla. user posted image
To mi dela zdej že par dni.

_____________________________

Doma imam dva sončka - Vida in Elo.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 15:31:57   
Najki
ja mene tudi ze par dni kar naprej odjavlja

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 15:34:21   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: rožca26

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss



ta problem se pojavi tudi pri meni. Včasih pa se zgodi, da sploh nisem več prijavljena, čeprav se sama nism odjavla. user posted image
To mi dela zdej že par dni.
To se men tudi dogaja da me kr sam odjavi.user posted image

(odgovor članu rožca26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 15:40:33   
Zvezdici
Pri meni tudi!

Poleg tega, pa še ko hočem oddati odgovor, moram včasih vse 2x ker mi noče prijeti.
Sedaj imam pa še ta oknček za odgovore čisto čuden in drugačen, kot je bil prej.

user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 21:52:51   
Jerneja_
Za enkrat mi še programerji še niso sporočili nič novega. Vam javim takoj, ko izvem, da je vse ok user posted image . Res čudno, da vam nagaja, ker jaz nimam nobenih problemov, vse dela kot mora. user posted image

(odgovor članu Zvezdici)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A bo kdo popravil ...
8.12.2009 22:23:13   
Anonimen
Pa to je že prava muka.user posted image user posted image user posted image user posted image V 15 minutah najmanj 10 vnovičnih prijavuser posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A bo kdo popravil ...
9.12.2009 11:41:49   
Jerneja_
Napaka se pojavlja zaradi preobremenjenosti serverja. Urejamo.Hvala za razumevanje.


< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 9.12.2009 11:42:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A bo kdo popravil ...
9.12.2009 18:07:01   
ona
Ok,hvala,upam,da vam uspe,ker težava je še vedno s tem odpiranjem na moja ringaraja...

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A bo kdo popravil ...
9.12.2009 21:57:32   
Jerneja_
Ona meni moj RR odpre v slabih 6 sekundah user posted image

Kaj pa imate za en brskalnik?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A bo kdo popravil ...
9.12.2009 21:58:55   
Anonimen
Še vedno se je treba znova in znova prijavljat.user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?