|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:18:58   
Anonimen
Moj jo ima. A je spet kakšna epidemija?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:20:56   
Anonimen
Ja otroci treh mojih kolegicuser posted image
Očitno je neka epidemija.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:23:31   
Anonimen
Aha, in moj že spet zraven. Bog ne daj, da bi kakšno izpustil.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:25:27   
Jančika_
Pri nas je bila sprva diagnoza angina, potem sum na pljučnico, zdaj je pa rečeno, da je virozauser posted image . Kljub temu mora do konca pojesti antibiotike. Recimo torej, da Kajetan napol paše sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:27:43   
Anonimen
To pa je najbolj zoprno, Jančika, ko antibotik ne prime inne prime, potem pa nekaj mutijo in ne vejo. Bolje, da je angina in da antibotik čimhitreje prime. Ker pri nas je tudi večkrat kr neki. Pa ni to, pa ni ono. Ne t'č ne m'š.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:28:52   
Anonimen
Aja, no, saj mi niti pri zdravniku še nismo bili, je šele danes popoldne zakuhal. To angino sem kar jaz strokovno določila ...user posted image  ampak saj itak je, če ga grlo boli, ko požira. Edino zdaj moramo do ponedeljka čakat, ko bomo šli po AB.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:31:31   
Sibil_
Splišni pa ja ne boš čakala na ponedeljek, otrok ima špa angino?A ni boljše it do dežurnega pa dobit AB čimprej?Jaz ne bi čakala, sploh če veš kaj je.



_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:31:46   
Anonimen
A je spet kakšna epidemija?


Jaz še nisem zasledila več bolnih otrok.....upam, da ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:34:56   
Jančika_
AB so na srečo prijeli, ampak zgleda, da je kar dve zadevi naenkrat pokasiral - najprej je imel samo malo vročine in je kašljal. Pa smo rekli, OK, viroza, nismo šli niti k zdravniku. Peti dan pa je zakuhal in njegovo obnašanje se je ultra spremenilo, samo tulil je še (seveda zvečer, kdaj pa, a ne). K dežurnemu, angina, AB. Prijeli so drugi dan jemanja (bistevno boljše počutje), danes kontrola in sum na pljučnico, ker ful kašlja. No, izvidi krvi so OK, tako da pljučnica ni. Verjetno je imel pač virozo, pol se mu je pa angina čez nacepila, bohpomagajuser posted image . Vasja ima pa laringitis. Toliko kašljanja še ni bilo pri naši bajti, res ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 20:40:15   
Anonimen
Ojoj, jančika, to imate pa pestro.

Sibil, pa saj pravijo, da če po treh dneh vročine ni bolje, se naj gre k zdravniku. Kaj pa če bo bolje? Pa k dežurnemu ga ravno ne bi vlačila, pa še tako nepirjazni so tu v Kranju, sem prej ob pol sedmih komaj uspela izvedet, kdaj se po novem lahklo naročim in kdaj po novem Tiborjeva zdravnica sploh dela. To je bilo že treba enih prilizovanj in ponižanj, da sem uspela izvedet. Groza, me kar nekam prime.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 21:54:26   
Olivija
Mogoče res še mal počak. Pri nas je Julija prejšnjo nedeljo dobila vročino, kuhal jo je še v ponedeljek in malo v torek, v sredo je bila pa že čisto fit in ona letos res še ni nobene angine spustila - močno upam, da bo vsaj to oktobrsko epidemijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 22:08:49   
lenika
Naš Matic jo ima tudi.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A ima še od katere otrok angino?
5.10.2007 22:39:31   
valči
Naš Miha jo je imel 14 dni nazaj,vendar je imel dva dni 38-40 vročine,ki ni padla po Voltaren svečkah,sem ga peljala v soboto k dežurnem.Dal mu je dvojno dozo Sumameda,po katerega sva mogla 30 km. v eno stran it,pol mi pa ga je zbruhal doma.

V ponedeljek greva k njegovi pediatrinji,ki je znorela,da kak močan antibiotik ima tako drobno dete,ugotovi angino in mandlje čisto cvetoče,pa zabite sinuse.Dobi Ospen,čez dva dni dobi tak močan suh kašelj,ki mu spati ni dal,ga je dušilo ponoči.Greva v četrtek nazaj,ugotovi,da je fasal laringitisuser posted image Dobi nov antibiotik,slamice Clarosip,takoj je pomagal.
Sedaj pa lahko samo trkam.

Vama pa želim čimhitrejše okrevanje,pa če dežurnemu ne zaupaš,kot jaz več ne,poskusi počakat do ponedeljka,da ga njegova zdravnica pogleda,da ne bo še on dobil napačna zdravila,kot naš.
Srečnouser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A ima še od katere otrok angino?
6.10.2007 7:58:09   
Anonimen
Me vem, če ne bova šla kar na dežurno danes, ker do ponedeljka, to 3 dni, biti s 40 vročine ni fajn po moje.

A katera ve, a je v Kranju ob sobotah dežuren tudi pediater in če je, v kateri stavbi? Na otroškem ali na dežurni?

Pa tako ščije, da nimam pojma, kako bova s parkirišča do tja prilezla.

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A ima še od katere otrok angino?
6.10.2007 8:30:16   
mika
Pa ne že spetuser posted image .

naša je imela angino avgusta in zraven takšno drisko, da sem posteljnino prala, kot po tekočem traku. zraven je imelahude krče in ponavadi, če jo kaj boli, reče 'saj bo minlo', takrat pa je bila čisto obupana in je rekla, da ne bouser posted image .

4.dan angine in driske je bila sobota, njej pa nič bolje. sicer ni imela več tako visoke vročine(iz 40.5 je padlo na 38.5), drisko in krče pa še vedno. klicala sem dežurnega in mi reče: ja gospa to sodi k bolezniuser posted image .

kličem v pon. njeno zdravnico in naju naroči v torek zjutraj spet v laboratorij. krvna slika je pokazala, da gre na bolje, krči in driska pa so bili še vedno prisotni, zato ji je zamenjala antibiotik. dobila je sumamed in 1 uro po prvi dozi so krči in driska minili. je pa pediatrinja rekla, da hikoncila ne bo smela več jemat. boga revica je trpela 6 dni, pa dežurni ped. sem povedala kako dolgo traja, da niso mogoče krivi antibiotiki. neeeeeee, to sodi k bolezni. vedno pa  pravijo, da je driska normalna do treh dni.

do sedaj, ko smo šli k dežurnemu, nikoli nismo dobili pravih napotkov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A ima še od katere otrok angino?
6.10.2007 8:38:19   
Anonimen
Saj ob sobotah je dežuren pediater na otroškem dispanzerju, tako da greva zdaj tja. V temle nalivu s 40 vročine.user posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A ima še od katere otrok angino?
6.10.2007 10:25:12   
superfly
Pr nas je pol vrtca doma, od 14 otrok jih je bilo ta teden v skupini le 5! In vsi neke vrste angino. No mi smo tk al tk doma in smo hvala bugu tole prešpricali. Sicer pa ne le otroci tudi velik odraslih je te dni zbolelo - zgleda da je spt vreme prikladno da se virusi tako širijo.

lps

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A ima še od katere otrok angino?
6.10.2007 10:52:23   
Maxica
Ojej, pri nas ima naš 11 mesečnik tudi od včeraj vročino tam do 40 stopinj, ki mu jo pridno zbijamo. Drugih znakov bolezni pa nikakršnih. Kaj pa je pri angini še takega? Ker apetit ima pa čisto normalen, edino pil bi ful.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu superfly)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A ima še od katere otrok angino?
6.10.2007 11:56:25   
Anonimen
Maxica, da ful pije je fajn, to je v bistvu posledica visoke vročine. Tibor tudi, ko ima 40 in čez, pije, skozi hoče piti.

Jedel pa pri angini najbrž ne bi, ker bi ga bolelo grlo, pa ne bi hotel jest. Tako da po moje, če je, angina ni.

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A ima še od katere otrok angino?
6.10.2007 11:57:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: superfly
tk al tk


A to ste potem iz loškega konca?user posted image

(odgovor članu superfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A ima še od katere otrok angino?
6.10.2007 12:32:27   
karmy
glede na to čudno vreme zadnje čase sploh ni čudno da toliko otrok zboli... user posted image moj (morm potrkat) še ni  zbolel..

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A ima še od katere otrok angino?
8.10.2007 9:47:03   
Lenny
Se pridružujem klubu. Najin maxi je v četrtek zvečer zakuhal in jokal, da ga boli grlo. Od petka je na antibiotiku in ima ANGINO.
No, danes že veselo divja okoli, samo v vrtec še ne sme, ker so baje do 5. dne bolezni kužni. Bo že, najhuje je na srečo mimo.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A ima še od katere otrok angino?
8.10.2007 9:48:40   
Anonimen
evo nas...gnojna angina, amoksiklav (prvič)

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A ima še od katere otrok angino?
8.10.2007 10:00:44   
rija
naš jo je mel prejšnji teden, kao neko virozno angino, ko ne dajo AB...in zopet sva prenočila v bolniciuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A ima še od katere otrok angino?
8.10.2007 10:03:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny
No, danes že veselo divja okoli, samo v vrtec še ne sme, ker so baje do 5. dne bolezni kužni.


Ne, to pa ne, kužni niso več 24 ur po začetku jemanja antibiotika. Vsaj tako povsod piše.

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?