|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 0:42:27   
Anonimen
Mal berem tlele po temu forumu, pa vidm, da vas ene 99% jamra čez kile, centimetre in najbrž še kej.

Kva pa me, reve, k bi se rade zredile, pa ne mormo, pa če ceuga McDonald'sa in Halo Katro požremo?

Če jst k zgorej omenjenemu dodam še sladkarije in instant futr, k ga doma dokončaš, pol vam je jasno, kakšn je moj jedilnik. Ampak sm se useen zredila samo 2x u življenju in to 2x, k sm bla noseča. Pa še to za največ 10kg in iz porodnišnce sm šla s pred-zanositveno težo.

Kva nej pa take nardimo same s sabo, k nas na cesti uprašajo, če smo iz Dachau-a ušle?

Kkšnih mer okrog čajnih vrečk, pasu in "kao" bokov pa tut slučajno ne mislm pisat - najprej zato, ker skor nimam kej napisat, kot drugo pa zato, da me iz une sosednje teme tmle na boste napadle in rekle, da se hvalm.

Men ni čist nč kul, veste - tko, kt očitno vm ni.

Ja, ja... nkol nismo zadovoljni sami s sabo.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 1:14:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Men ni čist nč kul, veste - tko, kt očitno vm ni.

Verjamem, samo bi pa vseen marsikej dala, da bi se lahk sekirala, kako se zredit, ne kako shujšat. Nekak se mi zdi, da mate "shiranke" vseen mal manj problemov s samopodobo. Seveda pa se lahko tudi motim. Žal ne bom nikoli v vaši koži.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 6:13:08   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

,

Men ni čist nč kul, veste - tko, kt očitno vm ni.

Ja, ja... nkol nismo zadovoljni sami s sabo.


Ja, tko je....vedno si želimo tisto česar nimamo. In....neee, jaz tudi pod razno nisem shiranauser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 6:47:58   
srki
Te zastopim, kako ti je.

Poznam eno punco, tako suhljate še nisem videla. Pa tudi jamra,  kako bi se rada zredila, pa ne gre in ne gre.

Jaz ne vem, če ti vsa ta hrana ne prinese kg, potem res ne vem recepta za to, kako bi se zredila.

Spomnim se stricave žene, ki me je vedno hecala, ko sem bila v srednji šoli, sem bila tudi jaz prava prekla, kdaj bova šli na redilno kuro v Švicouser posted image .

No, ona je še sedaj prekla, jaz pa normalna, fejst babauser posted image .

Je pa res ja, da nikoli nismo zadovoljni sami s sabo.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 8:19:47   
Moyca_
jaz ti komot odstopim kakih 5 kguser posted image user posted image user posted image

aja, če te zanima mi piši na ZS da se dogovoriva o prevzemuuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 8:21:14   
Anonimen
Jaz pa deset.Ti jih lastnoročno prinesem,da ne bo poštnine.user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 8:30:58   
petja
Kerensa, jaz imam sodelavko, stara je 31 let in ima isti problem kot ti ... ona non stop je, od tega je vsaka druga stvar čokolada, čips, rogljiček ... ampak zrediti se pa ne more ... Men že prav grozno izgleda user posted image . Sam njen problem je, da se ne zna obleči glede na svojo postavo user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 8:35:05   
Lunc_a
No trenutno nisme čist shirana,ker sem noseča user posted image ,tako da sem dobila malce v ritko user posted image .jaz že itak govorim že par let,da bom šla k zdravnici,da mi ščitnico pregleda,ker jem na vsako uro ,ampak konkreten obrok,ne pa po mali.Sem že v zdr. knjigah iskala ,v tistih ,ki imajo vprašalnik in na koncu je rešitev in mi piše ,da takšen sindrom kao imajo debeli ljudje user posted image    Slutim da meni ščitnica nagaja.kakor so rekli moji starši: lažje me je oblačiti kot nahraniti oz. ceneje je user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 8:40:05   
tažana
no tut jest sem bl pri suhicah. tudi jest jem, kar mi zapaše kadarkoli. pa se nič ne spremeni.
res pa je da količinsko pa res nikoli nisem pretiravala- mam želodec tut očitno bolj mali.
no ampak za spremembo pa nisem nasprotno obremenjena da bi se zredila. vedno so mi govorili kakšna suhica sem pa da ne bi bilo narobe če bi se kej zredila. zato sem se tega kar navadla in mislim da bi se kar sekirala če bi se zredila. že zato ker je bil to vedno moj "prepoznavni" znakuser posted image .

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 8:43:00   
Lunc_a
Lepo tebi težana,ampak jaz imam takšno težavo,da se v bistvu prenajedam.Jaz se tako najem,da mi je skoraj slabo,čez eno uro pa sem zopet lačna kot da nisem jedla en teden že in se zopet prenajem itd itd.zato tudi sklepam da je pri meni vmes ščitnica in da se zaradi tega tako prenajedam.Ahh,saj bo boljše so rekli user posted image

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 14:38:19   
tinkamiška
No, jst sem bla vedno lahkokategornik, sem tudi manjše postave. Po kg imam idealno težo, bi pa lahko kakšen špehec kje manjkaluser posted image

No, sem hotela napisat, da sem kot otrok mela redilno kuro in sicer vsako jutro 2dcl mleka, 1 rebro čokolade in 1 banano in so šle kile počasi gor. Poleg tega sem se morala ukvarjat s športom in se je res poznalo, ker tudi mišična masa naredi svoje...

Se mi je pa ta zajtrk za nekaj časa pošteno zameriluser posted image zdej mi ga pa tako ni treba več jest v taki oblikiuser posted image

Poskusite, mogoče bo pa delovalouser posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 15:02:22   
arielca
Kerensa, te razumem, ja. Jaz lahko pojem vse, kar vidim, pa ne bodo šle kile gor. Očitno so to geni n sem se nehala sekirat. Čeprav bi včasih rada kakšno kilco na pravem mestu user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 15:18:22   
madela
Ja,tud jaz spadam v kategorijo bolj shiranih. Pri treh otrocih sem še zmeraj taka suhica kot v srednji šoli.user posted image
Pa pojem vse kar vidim pa nič.Ja pri zdravniku pa me je skoraj kap,ko sem prišla iz ordinacije sem se morala nasmejat.
Mi reče zdravnica:Ja vi pa imaste zelooo visok holesteroluser posted image .Boste začeli pazit kaj pojeste in pa seveda zdravila. Tako sedaj lepo žvečem dietno hrano in čakam,da mi še ti kilogrami pobegnejo. Sosed mi je rekel,da kmalu več ne bomo rabili kurentov,bom jaz namesto njihuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:18:45   
Strawberrie Cherrie
172cm 55kg trenutno;
pred nosečnostjo pa 53kg...

dahavski atlet user posted image user posted image

Aja, šivilskega metra pa nimam, da bi svoje čajne vrečke in nič riti merla - sej boljš user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:19:44   
Moyca_
čakam na zsuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:20:55   
Strawberrie Cherrie
A odstopiš kej riti?
Tko dve blaznici za rit bi mela, lepi...da bo tko fino ven stala user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:23:39   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

A odstopiš kej riti?
Tko dve blaznici za rit bi mela, lepi...da bo tko fino ven stala user posted image user posted image

ni problemauser posted image , dam ti 10cm okrog riti

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:27:32   
Strawberrie Cherrie
user posted image user posted image user posted image user posted image

Kam lahko pridem rezatuser posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:28:49   
Moyca_
kuj na štajerski konec zavijuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:30:24   
Strawberrie Cherrie
eh, tej sem pa tko bliz tebe user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:35:53   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

eh, tej sem pa tko bliz tebe user posted image user posted image user posted image




te pa pride, pri britofu te čakam ob polonočiuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
1.3.2007 16:37:58   
tatijana
NO, jaz sem bila in sem še vedno, med najbolj suhimi. Bi bla kar dobra konkurenca Dahaucem. Pri 27ih letih in 165 centimetrih imam slabih 50 kg.
In mislim, da se tud med nosečnostjo ne bom čist nič zredila. ( moja mama je rodila 3x, pa se je zredila max 8kg- pa še to pri bratu, ki je imel skoraj 5 kg porodne teže!)user posted image
Pa da ne boste mislile, da nič ne jem. Pojem prav toliko kot moj druga polovica- včasih še kaj več- pa je on s svojimi 80 kg prav orng dec, jaz pa zgledam kot najstnica, ki šteje vsake kalorije! Pol se pa najdejo kakšne pametne tetke, ki ti rečejo, da če bom otroka v nahrbtniku nosila, ko bom noseča!! Ja, je že res, da nismo nikoli zadovoljne. Suhe, debele, velike, male vedno bi bile raje prugačne.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
2.3.2007 22:31:23   
žiža
jazs em tako upala, da mi bodo po porodu vsaj tista okrogla lička ostala... Ni ostalo nič, še najmanj pa lička user posted image
pred prvo nosečnostjo sem mela 51kg po enem letu spet zanosila s 48kg, zdej po 5ih mesecih sem spet pod 50. da mojih skromnih 154 cm ne omenjam.
Ampak zdej sem odločena, da če se že zredit ne morem moram vsaj to kar ima v eno obliko spravit.

(odgovor članu tatijana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
2.3.2007 22:35:12   
Marogica
Še ena "shiranka" se javlja:
170 cm, 55 kg

Absolutno premalo, predvsem pri vseh teh količinah hrane, ki je pojem, brez da bi gledala na maščobe ali kaj drugega "redljivega".

Ja, ni kaj, tudi zrediti se je težko, kot sem že nekajkrat napisala......

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je še kkšna čist shirana tuki?
3.3.2007 0:20:38   
* Mateja *
178cm in borih 55 kg.
Nebi omenjala kaj vse na dan pojem, grozne količine sladkarij, predvsem tiste, ki imajo kaj čokoladnega. Več ko pojem manj kil mam! Včeraj sem se vagala in nisem mela niti 55 kg.  Zadnje čase se počutim prav čudno v mojem telesu, zizik nobenih, rit mal špehava ker nisem še nikol vidla fitnesa, lica upadla in nobene barve, ko si dam kaj ozkega nase sem ko eno strašilo... V pondelk grem k zdravnici zaradi ščitnice, ki zna bit da mi ne dela prav, ker mam par težav. Edino ko sem bila skromnih 6 mesecev noseča sem se zredila 10 kg in sem bila prav simpatična, same joške so hodile naokrog, pa mal večja rit!
Jah,...Tud ta suhe se ne vedno počutimo dobro v svojem "skeletu"!!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?