|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:02:33   
pika74
Punce, men se pa ful kofetka dons... tok dolg že nism pošten kofetkala:kava::kava::kava: sm že čist desperate8).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:06:34   
emaa
Kako :kava: pa, tako bol močno?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:07:53   
pika74
jst bi enga RRjevskega zdele, da me mal vrže :)-:)-

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:08:48   
tinkamiška
Evo tud jst bi neki spila, sam bi raj en čajček, me grlo boli:(

Tinka

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:10:04   
pika74
o tinkamiška, bomo pa čaj naredl:kava: sam ne zamert, k je kr u istih šalcah :)-:)-

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:11:06   
tinkamiška
Ni problema, nisem nič zbirčna:)

A bomo kakšno temo vžgale?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:11:26   
pika74
Kaj je kej nouga punce?

Emamair? Kaj se kej dogaja okol :duda:, M, CB,...?
Tinkamiška, a nimaš ti zdej enkrat laparoskopijo?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:13:25   
tinkamiška
Ja, čakam na Franco, naj bi jo dobila 13.1., datum za laparo in histero mam pa 17.1., upam, da me Franca ne bo zdej zafrknla.
Kaj pa ti? Sem nekaj brala, da so ti hotli dat datum za marec:ups:?!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:14:57   
emaa
Jaz M ne pričakujem v ponedeljek, drugač pa date pr g v leonišču na dan žena, počas bom tud do tja prlezla

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:15:13   
Anonimen
Pika74 ve kar kavico pijte men pa dovolite da čajčka:kava::kava:Doma imamo karanteno smo si malo bacile porazdelili:((:)-:)-:)-


Čajčka čajčka:kava::kava::kava::kava:!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:15:33   
pika74
a 13.1. čakaš na M. Pol sva pa bliz midve. Jaz čakam nanjo 15.1. In prvi dan, ko jo dobim, morm poklicat in pol začnem papcat une KTabletke in računam, da tm nek prvi petek po 15.1. bom na vrsti za operacijo.

Marca mam pa prvi pregled po operaciji. Dolg se mi zdi to. Mah sej bom itak izvide že prej vidla. Če ne pa še Pušenjaka kej vprašam za mnenje in razlago izvidov.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:17:33   
emaa
Okoli mene so cepal pred imed prazniki. Kosila je pljučnica v službi in pr tašči. Pa vem, da je boljš, ker jo je dons moj mož slišu, pa je vidu kaj mislim, ko si 15 minut na telefonu, pa vsega skup nč pametnega ne pove;)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:17:57   
pika74
emamair, a ti maš pa šele 8.3. datum? Ja kdaj si se pa naročla, da maš šele takrat? To me pa res zanima. Da vidmo, kako naročajo. Jst mislm, da sm se nek okol 24.12. naročla in mi je to dala.

O neva6:rozica:,
a pr vas ste pa kr bolni. A vsi?
Pr nas je zaenkrat OK in upam, da vsaj do operacije tko ostane (tok tok - ob mojo glavo:)-:)-:)- )

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:18:08   
tinkamiška
Jst pa nisem dobila nobenih KT:zmeden: Veš kaj, a tiste preglede(kri, pa ne vem kaj še) ti nardijo, ko greš v bolnico al kdaj?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:19:55   
tinkamiška
Aja, pozdravljeni emamair, pa neva6!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:20:16   
pika74
pojma nimam za kri pa to. Sam jst morm itak prvi dan poklicat v KC in jih bom kr vse takrat vprašala.

glede tabletk pa ni nujno, da jih dajo. Sploh, če imaš prve dni po M že operacijo. Aja, tabletke so bolj za to, če imaš histeroskopijo. Za laparoskopijo pa ni panike. Lohk nardijo kadarkoli. A maš ti tud histeroskopijo? sm mal pozabla:ups:

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:20:39   
emaa
Jaz se včasih z mojim pohecam, da če bi to vedla, ne bi rabla KT, ampak takrat bi bla pa prec 9nebesa ziher. Zdaj bo pač treba čakat, ampak na dobre stvari je treba čakat. Me moj bratec zeza kdaj, kater mesec bo striček, da bo našparal, da bo ta bogati stric (drugi letnik faksa).
Iz kje pa si Pika, a si iz Lj?

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:20:41   
AKŠ
oj punce...naj še jaz malo pojamram

tudi mene se nekaj loteva. V križu me tako boli da je joj - seveda to ni vse, ker če začnem naštevati ne bo dobro (grlo,....)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:21:41   
pika74
emamair bliz Lj - ti pošljem na privat ;)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:22:16   
tinkamiška
Ja jst mam oboje, pa moram še tud, ko dobim Franco poklicat, če bi bila slučajno kakšna sprememba, bom tud takrat vprašala. Vem sam, da grem en dan pred operacijo noter. Sem pa zelo vesela, ke me bo operirala moja G, tak, da bo točno vedla kok pa kaj za naprej.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:24:05   
pika74
AKŠ - evo en čajčk, da boš boljš:kava::kava:a boš z medom?

tinkamiška - jst mam tud svojga G na operaciji - se mi fajn zdi, k me ma en in mam pol all inclusive9nebesa9nebesa

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:24:33   
tinkamiška
Boga AKŠ, mene sicer nč druzga ne boli kot grlo, pa sej je tud to dost. Pijem zdej en čajček z medom in limono, mi ga je Pika skuhala:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:25:10   
Anonimen
Vsi prav vsi smo hin:((:((In to tako da se še po računalniku bojim z vami pogovarjat da noujo bacili še do vas priplesali:)-:)-
Ja kar čuvaj se pa bejž od ljudi da kaj ne fašeš!!!!

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:25:32   
emaa
Sem se naročila 28.12. k dr. Ribič, mi je k njej napotila moja g. Ima očitno dolgo čakalno vrsto, sicer pa bomo videl kaj bo. Na napotnico mi je napisala izvide hormonskih preiskav in pa sterilnost I (II)? Bomo videl kaj bo, jaz še zmeraj upam, da bom vmes srečka nosečka, da ne bo treba it.
Lanski 8.3. se je začel dobro, sem prejšnji na CB vidla :modri:, popoldne ugotovila, da me mrazi zaradi vročine (37,9), in fasala virozo. Vročino bliz 40. Do četrtka čakala, da mi je začela vročina padat, se naročila, ampak je blo prepozno, v petek je blo vsega konec. Upam, da bo letošnji dan žena kaj bolj prijazen do mene, ker si nisem upala bit vesela zaradi vročine in na koncu upravičeno, letos si zaslužim praznik!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   A je k'tera mogoče za kofetk?
6.1.2005 18:25:41   
tinkamiška
Pika, jst upam, da naju bojo končno poštimali in pol horuk v lepše čase9nebesa

Tinka

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?