|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 20:57:15   
caillou
..na svet, k ' je dobrauser posted image  Mislim res, a sploh še kje uspevajo  dobre tašče al ne ? Ker tole kar tule berem pomeni, da so na dobri poti izumrtja. In kakšen predznak bomo potem me dobile nekje v prihodnosti ? Nič dobrega se nam očitno ne piše.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 20:59:32   
tjaga
Moja. Pa sej ne gre drgač, sej sta sosede s tvojo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 20:59:50   
tanikaa
Evo, še ena, ki ma ok taščo. Ma sicer svoje muhe in slone, ampak tudi jaz mam svoje slone in muhe. Ona tolerira moje, jaz njene, pa se da živeti.

Itak da me včasih razpizdi, ampak samo človek je. Itak ji tudi jaz valda včasih dvignem pritisk, samo tudi jaz sem samo človek.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:01:10   
puncica
Tudi pri nas je tašča zakon user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:01:40   
Anonimen
ja moja je čist kul. nikol se še nisva zapeli, niti se nimava za kaj. mi furamo svoj lajf ona svojega po principu live and let live

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:02:45   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: tjaga

Moja. Pa sej ne gre drgač, sej sta sosede s tvojo. user posted image user posted image user posted image


To sem pa že slišala jauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:05:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

..na svet, k ' je dobrauser posted image  Mislim res, a sploh še kje uspevajo  dobre tašče al ne ? Ker tole kar tule berem pomeni, da so na dobri poti izumrtja. In kakšen predznak bomo potem me dobile nekje v prihodnosti ? Nič dobrega se nam očitno ne piše.



Jaz sem glih včeraj zvečer mislila kaj podobnega napisat ampak bolj nesramno sevedauser posted image , pa sem zbrisala. Pa to ni normalno kolko je teh problemov z taščami.

Jaz se samo sprašujem kako to, da MOŠKI nimajo takšnih hudih problemov z taščami. Al pa pač ne jamrajo tak ko druge al kaj?user posted image  Ne vem, to mi bo večna uganka.

Ja, danes si skoraj vsi delijo bajte, štoke in pol je še več možnosti za konflikte, kaj češ.

Ženske smo itak bolj prepirljive od moških, zato pa je tak ko je.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:07:46   
dmavrel
Tudi moja tašča je super!!! user posted image
Pride včasih, zelo poredko kdaj, da se v čem ne stinjava. A raje zamenjava temo kot, da bi se kregale!

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:09:48   
Anonimen
Bi človek tudi tukaj rekel, da kar daješ, to dobiš. Jaz se vedno tega držim in nimam nobenih problemov s taščo.

(odgovor članu dmavrel)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:11:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Bi človek tudi tukaj rekel, da kar daješ, to dobiš. Jaz se vedno tega držim in nimam nobenih problemov s taščo.


Hja, v mojem primeru tole niti slucajno ne drzi. Ne morem nekomu na silo v rit lezt, da se bo normalno obnasal do mene, za mojim hrbtom bo pa itak druga pesem. Eh ja ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:12:32   
Anonimen
Hja, v mojem primeru tole niti slucajno ne drzi.


Mogoče tvoj primer ni ravno šolski - tašča : snaha user posted image  Morda pa zato.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:16:45   
viv_
Jaz imam kar 2 tašči, pač mam srečo v življenju.

In z obema se čisto OK razumem. Tašča1 (bio tašča) je OK, sicer nisva ravno 100% na isti valovni, ampak se obe trudiva in funkcionirava čisto OK. Nikoli se nisva zapenjali. Tašča2 je pa sploh super! 1a.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:19:23   
andrej77
Moja tašča je tud pravi cukr... kar pa na žalost ne morem rečt za mojo mam... user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:21:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Bi človek tudi tukaj rekel, da kar daješ, to dobiš. Jaz se vedno tega držim in nimam nobenih problemov s taščo.


Pri meni tudi to ne drži.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:27:37   
Anonimen
Bi blo fajn, če bi ta rek veljal nasplošno v življenju ne samo pri taščah. Žal taki cajti so mimo. Kaj pa dobrota je sirota??

Tašče pa nimam, ga je zapustila ko je bil mali.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:40:27   
Anonimen
Ja, pri tolkih problemih s taščami se še jaz sprašujem, če so vse tašče tak bebave, kot nekatere pišejo??
Za moje pojme je nekaj narobe z drugimi, ker včasih se je bolj spoštovalo tašče, taste, svake....so bili boljši odnosi, razumevanje, ni bilo nestrpnosti, fovšije, slabih misli....

Je pa tudi res, da je preveč žensk, ki so preveč zaščitniške do svoje družine, se ne pustijo do sebe, nočejo poslušat nobenega mnenja...tak da to o taščah je velikokrat samo rek in veliko se jih na ta račun podzavestno začnejo obnašat arogantno, posestniško...

Hvala bogu imam zlato taščo, čeprav sva tudi midve prišle že na bojno nogo. In to sem si vzela za dobro izkušnjo in zaradi tega nisem nič slabša do nje, niti ona do mene.

< Sporočilo je popravil nati -- 2.9.2007 21:41:17 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:42:12   
Anonimen
No, potem pa tiste, ki imate take tašče, da se z njimi NE razumete, pomislite in povejte: Ste se z njimi razumele takrat, ko še ni bilo otrok?

Jaz sem z mojo se, kolikor se spomnim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:42:26   
nina166
Tudi jaz imam super taščo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:43:01   
Anonimen
Za moje pojme je nekaj narobe z drugimi, ker včasih se je bolj spoštovalo tašče, taste, svake....so bili boljši odnosi, razumevanje, ni bilo nestrpnosti, fovšije, slabih misli....

Je pa tudi res, da je preveč žensk, ki so preveč zaščitniške do svoje družine, se ne pustijo do sebe, nočejo poslušat nobenega mnenja...tak da to o taščah je velikokrat samo rek in veliko se jih na račun nezavestno začnejo obnašat arogantno, posestniško...


Nati, k imap ti moje možgane? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:46:26   
kofetek2010
Moj mož ima OK taščo. user posted image  

Moja tašča pa je vsako leto bolj normalna in trenutno nimam pripomb čez njo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:46:46   
Anonimen
Sam je res tako. Tolk je od tega napisano, da se že iz postov razbere kdo dejansko komu želi dobro, komu ne. Kje se je zataknilo, kje se je naredil usodni kiks....

Potrpet je treba, pa malo bolj cenit starejše, pustit, da povejo svoje. Sej ni pravilo, da moraš tako naredit.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:48:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

No, potem pa tiste, ki imate take tašče, da se z njimi NE razumete, pomislite in povejte: Ste se z njimi razumele takrat, ko še ni bilo otrok?

Jaz sem z mojo se, kolikor se spomnim.


Kmalu bo otrok, pa upam se stavit da bo odnos še boljši.Ne da bi čutila na vodi, to preprosto VEM.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:51:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Potrpet je treba, pa malo bolj cenit starejše, pustit, da povejo svoje. Sej ni pravilo, da moraš tako naredit.


Uf, tole potrpet ... če se nad otrokom znaša .. ne da ne moreš, ampak ne smeš. Itak ni to v naravi nobene matere.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:51:34   
Dadi
Še ena ki se javlja s šponsko taščico...je ne dam....pa mojega tut ne...:)

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je razen moje, še kakšna tašča...
2.9.2007 21:54:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: nati

Potrpet je treba, pa malo bolj cenit starejše, pustit, da povejo svoje. Sej ni pravilo, da moraš tako naredit.


Uf, tole potrpet ... če se nad otrokom znaša .. ne da ne moreš, ampak ne smeš. Itak ni to v naravi nobene matere.



In kje je pravilo, da mora biti tvoj otrok tam? Če vidiš, da se nad njim znaša, ga ne dajaj v njeno okolico. Ko bo preteklo več časa, bo sama vidla, zakaj ni vnuka pri njej. Še prosila bo. Poznam primer, ko mama ni videla svojega vnuka 6 let, ga tud prepoznala ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?