|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je res tako čudno ...
17.8.2008 13:33:40   
ZmajTolovaj
... da moja 13-mesečna punčka zjutraj in zvečer spije mleko po steklenički in ne npr. iz kozarca? Sploh nisem razmišljala o tem, doker me ni par ljudi napadlo, češ, zdaj je pa že velika in - kaj hujšega - včasih vzame stekleničko s sabo, ko gre spat, in v postelji spije do konca.
??



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 13:41:03   
sneška_
Oh,pametnjakoviči.

Moja večja je skoraj pet let pa mleko zvečer popije iz stekleničke. Poskusila sem da ji vzamem ampak me je tako lepo prosila in nič več ne vztrajam ker mi je bolj pomembno da mi je otrok zadovoljen in  če je to  to mojemu otroku pomembno za mene je zadeva končana. Tako da pusti otroka naj se crklja in ima časa da pije iz kozarca  celo življenje naprej.

 

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.8.2008 13:44:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 14:35:33   
Anonimen
Za moje pojme je pri 13m to se cisto ok (ampak se strinjam z BAGI - ne po umitih zobkih), pri 5-ih letih pa ni vec ok, ker se lahko toliko star otrok pocrklja tudi na drugacen nacin. Jaz sem tudi imela dudo in flaso do 3-eh let, pa sem imela ful probleme z zobmi, tako da pri svojih otrocih no go, da bodo toliko casa se "crkljali" s temi stvarmi. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 16:58:38   
ZARA
Meni ni nič čudno.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 17:01:36   
trdozimc
Naš (2,5 leta) tudi pije čokolino po flaši zjutraj in zvečer, ampak res gremo potem zobe umit in ne pustim mu flaše v posteljo - ravno zaradi zob.

NIč ni videt, da bi to ''razvado'' že ukinjali. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 17:07:33   
jakaracman
Pri nas po umitih zobeh,samo voda.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 17:37:36   
anajmad
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

... da moja 13-mesečna punčka zjutraj in zvečer spije mleko po steklenički in ne npr. iz kozarca? Sploh nisem razmišljala o tem, doker me ni par ljudi napadlo, češ, zdaj je pa že velika in - kaj hujšega - včasih vzame stekleničko s sabo, ko gre spat, in v postelji spije do konca.
??
ja moja dohtarca v RA bi jo kr psihologinji poslalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 19:39:00   
Mišni
Meni se tudi ne zdi čudno. Edino res bi se bilo fajn počasi zmenit, da se steklenične ne nosi v posteljo. Zaradi umitih zobk.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 20:39:07   
Naja30
Meni se ne zdi čudno. Naša je do cca 14m spila zvečer mleko po flaški, res pa je da pred umivanjem zobkov. In flaška ni šla z njo v posteljo. Ko sva zamenjali flaško za čaj za podnevi, sem ji še tisto za zvečer zamenjala s sklodelico.
Meni je čudno, ko 4-letniki grejo s flašo v posteljo, ne pa taki mali.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 20:40:55   
Anonimen
da moja 13-mesečna punčka zjutraj in zvečer spije mleko po steklenički in ne npr. iz kozarca?


Prvic slisim za to cudnost user posted image .

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 21:22:13   
livia
Meni je to prej normalno kot čudno.

Naša večja se je pri varuški zjutraj crkljala s flašo do 18 meseca ali še dlje. Zvečer pa res po umitih zobkih raje ne mleko, ampak vodo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 21:47:22   
blaža
Vse pravite, da zaradi umitih zobk, ampak moj ta starejši je prvi zobek dobil pri dvanajstem mesecu?!Tako, da ni blo panike. Drugače pa itak ni imel stekleničke za spat, le dudo, tako, da smo tudi to brez problema rešli pri letu in pol . Jo je nesel sam v smeti in ni nikoli več vprašal zanjo. Pri 13m se mi ne zdi nič narobe, če spije mleko posteklenički.  Pri petih letih pa sem absolutno proti, zaradi zob in ker se mi tako crkljanje ne zdi primerno. mi pocartamo ta starejšega, ki ima pet let tako, da mu preberemo pravljico in se malo z njim pred spanjem pogovorimo. Pol dobi objem, ljubčka in mirno zaspi.
Ta mali ima pa šest mesecev in pol in dobi mleko z rižolinotom ali sedem žiti, ker mi po žlički nič ne poje in ni dovolj sit za celo noč.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 22:06:11   
ZmajTolovaj
Hvala vsem za odgovore, rada bi tudi to povedala - vem, da ni dobro zarad zobk, ampak naša je tudi šele dobila prva dva nedolgo nazaj in takrat smo že ukinili "posteljno" stekleničko, je prej spila mleko. Samo zdaj na morju je bila prvih par noči kriza in smo jo spet uvedli, da se je počutila bolj "domače" al kako naj rečem.
LP user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 22:11:19   
picola1
Meni tudi še ni čudno pri 13ih mesecih. Nisem se pa tudi nikoli poglabljala od kdaj naprej pa mi je...
Od kdaj naprej pa je vam npr. čudno? (takrat ste najbrž tudi svojim otrokom ukinile flašo, če je niso že sami prej...)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je res tako čudno ...
17.8.2008 22:39:15   
K_a_t_i
Ah, dej no! Koliko otrok pa zna pri 13m tako dobro piti iz kozarčka, da lahko popijejo recimo 2dl? Men se zdi normalno...

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 7:46:55   
Volga
Smo se glih včeraj zafrkavali, da je moj sosed še v prvem razredu OŠ zjutraj po flaši spil liter mleka, preden je krenil v šolo.

Ma ne, ni čudno, naj spije tisto flašo. Kaj pa tisti, ki so se dojili dve leti in več? jaz priznam, da mojemu po večernem dojenju nisem šla umivat zob. pa je tudi prvega dobil malo pred prvim letom, pa zdaj pri šestih letih nima niti ene luknjice.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 9:23:54   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smo se glih včeraj zafrkavali, da je moj sosed še v prvem razredu OŠ zjutraj po flaši spil liter mleka, preden je krenil v šolo.


Moj sosed pa je bil po stklenički vsak dan, preden je zjutraj potem šel v gimnazijo ...

Pa je homoseksualec postal. Mislim, da ima pa v takih ekstremih tudi to neko povezavo. Pri njem se mami ni zdelo to čisto nič narobe, ampak obratno - zdelo se ji je zelo fajn, da ima še vedno svojega malega fantka ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 9:29:20   
lex
moja skoraj 15 mesecev stara pupa pije mleko po flaški, sin pa kakav ta je star 3,5 let potem so na vrsti zobki in spat. Aleks bi bil že davno brez, pa mi ful malo je. je tak da nima časa jest. zato pa dobi flašo, da vsaj nekaj dobi vase.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 9:59:05   
pikecpokec
Naš je star 18m, pa še zjutraj in zvečer spije flašo mleka. Zobe pa umivamo - kadar se ne upira preveč. Torej vsake toliko časa.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 11:06:53   
aprilčica07
15 mesecev je star, in zjutraj spije od  2 do 3 dcl kakava.  Zvečer pije pa ponavadi čaj, zobe pa umijemo kakor padeuser posted image včasih pred čajem, provamo pa se držat tega, da gremo prat zobe seveda po čajčku..  Z flašo pa ne gre nikoli v posteljo.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 12:38:28   
ZmajTolovaj
Pri njem se mami ni zdelo to čisto nič narobe, ampak obratno - zdelo se ji je zelo fajn, da ima še vedno svojega malega fantka ...


user posted image




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 13:40:15   
skokica01
Ne. Meni se ne zdi to nič čudno. Naša je šele krepko po letu in pol starosti začela suvereno piti iz kozarca, pa še to se je kdaj končalo z mokrimi oblačilci.
Če otročičku paše piti iz flaške naj pije. Mislim, da nam otroci sami dajo vedeti kdaj so prirpavljeni na spremembo.

< Sporočilo je popravil skokica01 -- 18.8.2008 13:41:04 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 13:45:16   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

... da moja 13-mesečna punčka zjutraj in zvečer spije mleko po steklenički in ne npr. iz kozarca? Sploh nisem razmišljala o tem, doker me ni par ljudi napadlo, češ, zdaj je pa že velika in - kaj hujšega - včasih vzame stekleničko s sabo, ko gre spat, in v postelji spije do konca.
??




Jaz sem vse do osnovne šole zvečer spila mleko po steklenički. In moram povedati, da sem razvita tako telesno kot umsko nekje v mejah normale. Vsaj zdi se mi da sem. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je res tako čudno ...
18.8.2008 13:46:08   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Smo se glih včeraj zafrkavali, da je moj sosed še v prvem razredu OŠ zjutraj po flaši spil liter mleka, preden je krenil v šolo.


Moj sosed pa je bil po stklenički vsak dan, preden je zjutraj potem šel v gimnazijo ...

Pa je homoseksualec postal. Mislim, da ima pa v takih ekstremih tudi to neko povezavo. Pri njem se mami ni zdelo to čisto nič narobe, ampak obratno - zdelo se ji je zelo fajn, da ima še vedno svojega malega fantka ...


Ne ga srat. A ti to resno? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?