|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je tako grozno če ima fantek kej roza na seb?
12.10.2006 20:54:46   
puncica
Berem temo o jaknci in se spet sprašujem. A je naš poba res preveč punčkasto oblečen.user posted image

Pa da gremo na začetek. Prvi otrok je bil punčka itak veliko cotk smo dobili roza, tako punčkaste zadeve, pa kakšne kiklce pa to, nismo premišljevali na drugega otroka, da bi bilo njemu tudi prav in da bi lahko on to ponosil. Nastal je problem, ko se je rodil fantek, pa itak sem si vedno želela parček a pri stvare je nastal problem. Tako veliko lepih stvari imam od punčice, pa so roza in mi je kar nerodno to oblečt fantku. Da bi pa vse kupovala novo se mi pa zdi noro. Nekaj smo sicer dobili a večino stvari od tistih staršev ki imajo punčke, pa smo spet v začarnem krogu.

Na živce mi gre, ko ga pripeljem kam in reče kakšna mamica o kako lepa luštna punčka, rečem ne je fantek pa me samo debel pogleda ja kaj ima pa roza gor oblečen, ne vem a je to tak greh da ima fantek kaj take barve gor. Pa sej so zdej tud moške srajce roza. Vedno bolj se sekiram zarad tega, sem že večino punčičinih stvari posrpavila, ker enostavno ne morem več prenašat tega da me potem gledajo kot bi z lune padla ko vidjo da ima fant nekaj roza oblečeno.

Moj dragi je bolj flegma in samo oči obrača ko rečem da to pa ne bo imel gor, ker je preveč punčkast, pa pravi da sem neumna in polna predsodkov. Pa rečem da bi kupila kaj novega in evo moj reče sej to sva pa ja že punčici kupila ko je bila tolk stara, dej mu tist gor, jaz pa usta do tal.

Mah ne vem a je res tako grozno če ima fantek na sebi tudi kaj roza ali bol punčkast pa če je to bodi ali hlače al kej podobnega. Itak da mu kikle ne bom dajala gor, a vseeno, a sem zato glupa in butasta in me je treba gledat po strani če tamalga kdaj tako oblečem.user posted image user posted image user posted image A vse fantke oblačite čist po fantovsko in tiste ki imate več otrok in prvo punčko a ste vse stvari kupile nove?user posted image

Tole me teži že od rojstva, moja samozavest pa itak na psu.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 20:56:50   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

a je res tako grozno če ima fantek na sebi tudi kaj roza


Meni je grozno že na punčki, kaj šele na fantku. Govorim pa samo za roza barvo, ki mi enostavno ni všeč.
Drugače pa ne morem ravno reči, da izbiram "fantovske" ali "punčkaste" barve.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 20:58:10   
rija

a je res tako grozno če ima fantek na sebi tudi kaj roza

Meni je grozno že na punčki, kaj šele na fantku. Govorim pa samo za roza barvo, ki mi enostavno ni všeč.


Enako. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 20:58:43   
mojcaziga
Zakaj pa teh roza stvari nimaš za doma, za ven pa kupiš komplet ali dva (ki se jih da z malenkostmi fajn kombinirat), ki sta bolj fantovska?

Drugače pa imam sama samo fantka in ja, je oblečen zelo fantovsko, kar se stila tiče, barv pa vseh sorte.

Lp, Mojca

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:01:17   
jazz
Mene čisto nič ne moti...je pa res,da avtomatsko ko smo kje z družino na hitro ošvrknem s pogledom otročka,precenim barve in rečem svojemu sinku...o poglej Matic kaka lepa punčka...al pa fantek...pa ponavadi vedno zadanem,pač po barvah. Če pa se res tako sekiraš,pa hitro v trgovino po kako rjavo ali modro barvo za tekstil,popokaj cotke v pralni stroj in glej ga zlomka,totalno nova garderoba za vašega fejst fanta je tu!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:01:53   
Anonimen
hehe moja logika je taka (k sreč mam 2 babi :PP) jaz bi mu oblačla roza za doma, pa za spat recimo, za vn pa ne. ok kak bodi, žabe je vseeno, ker je spodaj pod majčko oz puloverjam, ampak hlač in puloverjev za ven mu pa res ne bi roza dajala.
jaz imam pa ravno obraten primer. tamali dve lahko celi v roza oblečem pa mi vedno rečejo joj kok luštn fantek user posted image user posted image user posted image
aja pa še to..dej ti tegale tvojga deca mal v red sprav. če bo hotu nove čevle mu pa reč dej kr une moje s peto vzem sej je vseen, namo zdej nove kupval, če mam še jest tele še čist dobre??!!
js še moji tamali sem pa ke kej novga kupim ker mam skos bed filing da reva vse poverba in čist nč nima novga. no k sreč je vsaj 2 mesca bolj zgodej rojena k tavelka, tko da ji morm tut kej novga kupit sem pa ke. npr verjetno ji bom mogla kombinzon, k ji bo tisin premejhn.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
12.10.2006 21:02:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:03:29   
Anonimen
trgovino po kako rjavo ali modro barvo za tekstil,popokaj cotke v pralni stroj in glej ga zlomka,totalno nova garderoba za vašega fejst fanta je tu!!!
IZVIRNO SPOROČILO: jazz

ti tole je pa dobra ideja. sam ne kake res moreče farb e jemat da nau skos k na pogrebu :)

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:05:24   
mojčika
Jaz se ne bi sekirala, v prvo imamo punčko, ker smo večina stvari dobili, zelo kvalitetnih, so seved roza, kar sem sama kupovala je unisex, z namenom, če bo v drugo fantek, kar pa se roza trenirkic, sploh hlač tiče, bo pa jaz lepo modro ali kako drugo barvo kupila in vrgla v strj, ja kdo pa ima denar, da bi vse na novo kupoval, ali pa bom s kako mamico kaj zamenjala...Univerzalne stvari pobarvaj, pa ti bo lažje, kar pa je za doma, pa naj bo roza, kaj pa je važno, sej s hlačami itak samo tla čistijo...user posted image

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.10.2006 21:12:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:14:20   
ZARA
Puncica, puncica...user posted image  ti se res preveč obremenjuješ z okolico, draga moja...

Meni je drugače tud roza barva precej stresnauser posted image , ker je ne prenesem in to odkar mam Zaro, ker je imela/ima polovico cunj roza. (Joj, kr možgani me zabolijo, ko napišem to besedo...) Vse kar je dobila je bilo roza in se mi je enostavno obrnila. Me pa nič ne moti, če je dete napravljeno v roza, pa kaj... se pač obrnem stran user posted image  

Mene je tud ena ženska enkrat ena vprašala, če je fantek in sem rekla: " Aha, z roza rutko!?
lpZ

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:14:54   
petra81
Ojla!!

Po moje se preveč obremenjuješ, zaradi tega ti pa res ni potrebno imeti samozavesti na psu!!

Naredi kot so ti svetovale predhodice, kupi barvo in pobarvaj!!

Pa lepo ga uštimi, fantinca!!

Pozdravček

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:17:21   
Anonimen
Jah, jaz mu roza hlac res ne bi oblacila za venuser posted image  Ne glede na to, kolk je roza trenutno za fante in, mi ni glih .. Ok, kaka svetlo roza majcka/bodi ni panike, ampak kaj drugega pa neuser posted image

Ena varianta je res barvanje, samo to ponavadi lahko pobarvas lih s kakimi temnimi barvami user posted image

LP

(odgovor članu petra81)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:19:43   
KODA
Jaz sem dobila od sestrične vijoličaste trenirke in pižame v roza barvi.Za doma in spat je dobro.


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:20:20   
petra81
Temne barve gor ali dol, za ponosit bo že, pa bolje bo tudi kot roza fantek!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:21:58   
maychika
Eh, sploh se ne sekiraj. Kaj briga druge, kaj ima v hlačah in kako je oblečen. Saj je za atija tud zdaj roza moderna. Naj pa še on kaj rozega nase vrže in bosta oba moderna. Če je za ponosit, je škoda kaj novega kupovat. Ga pač ne slikat, pa ne bo vedel. Saj ti se tudi zase ne spomniš kaj si imela oblečeno, ko si bila tako majhna, ane?!

Brez skrbi...če ga imajo pa za punčko pa naj. Moja je bila enkrat cela roza, pa je en ati reku, ko sem nekaj govorila " aja? A punlka je?" tko da...khm khm...

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:22:35   
Ro-La
jaz tut ne bi mogla fantka v roza ali kake druge punčkaste cote oblačit...ne vem no...pa saj tamale v fantovske tut neuser posted image ....še dobro da imam sestrco s stilomuser posted image  ki svojo tamalo popedena v nulo, potem pa jaz to naprej dobim za tamalo in je tut moja popedenana v nulouser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:23:14   
Maxica
Ne vem, sama tudi ne bi fantku roza oblačilc, ki so narejene prav za punčke, oblačila. Se mi zdi, da imam raje, da je punčka bolj fantovsko oblečena kot obratno. Ma ja, za doma ok, valjda boš porabila oblačilca od prvega otroka, ampak za ven pa jaz ne bi, no. Pa ne zaradi drugih, z ljudmi se itak ni dobro obremenjevati, vedno kaj najdejo, ampak zaradi mene in otroka.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:30:04   
puncica
Pa sej ni cel v roza noooo, tolk pa spet ne, ampak včasih ma kak bodi ko je kej roza kaka črtica al pa kej, pa kak pajac, ko je modre barve pa ima kakšno roza zadevo gor narisano, no men se ne zdi glih samo za punčke. Pa še to samo takrat ko mi cot zmanjka, ker mi poliva ko ne vem kaj, tako da ga moram vsak dan preoblečt celga vsaj trikrat, za to pa rabiš goro cot, pa še sušilca nimamo.user posted image

Te barve za barvat, kje se pa to kupi in se to enakomerno pobarva al so kakšni fleki gor al kako gre to, pa a to samo bombaž al tud kak drug material, bunde verjetno ne morem barvatuser posted image

Ja zara, mam polno problemov, če jih glih ni videt na zunaj, si jih pa sama naredim. user posted image Lara ja to s čevlji bom pa mojmu predlagala in ti kr povem kak bo rezultat, da sem usekanauser posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 12.10.2006 21:31:31 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:40:34   
Anonimen
hehe ti mu kr povej. tvoj dec bi mogu mal k men v šolo prit :P

drgač pa barve dobiš v vsaki štacuni mal mn da ne, zihr pa v tavelkih merkatorjih, dmju, milerju in podobnih., arvajo se pa najbolje zadeve iz 100% bombaža. kaka sintetika sploh ne prime al pa je vse flekasto tko da user posted image  ja bunde tudi jaz ne bišla barvat, bi pa šla kake roza majčke če so bombažne recimo. pa bolj svetle bi ble lepš bi se pobarvale. če maš pa take zadeve k ma samo mal kej roza gor narisano pa ni panike.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 21:46:07   
sazi
Že ko sem prebrala naslov sem nameravala napisati odgovor v stilu Marogice in rije - ne maram roza barve - ne na punčkah, ne na fantkih. Ko sem bila noseča, so me vsi zafrkavali, da če bo punčka (smo se pustili presenetiti), mi bodo vse prinesli roza (vejo, da je ne maram), pa sem vsem lepo odgovorila, da bom šla pa v trgovino po kako fino močno barvo, vrgla vse v stroj in pobarvala, pa nič ne bo roza.
No, zdaj pa k praktičnosti - vseh oblačil se ne da kar pobarvat, ker imaš razne vzorčke in podobno, ampak lahko bi pa izbrala en del oblačil, ki so bolj enobarvna in jih res pobarvala na kakšno drugo barvo.
Drugače gre pa meni tudi na jetra, da se oblačila tako zelo delijo na punčkasta in fantovska. Se mi zdi, da ko smo bili mi majhni, je bilo veliko več unisex oblačil - vsaj jaz sem jih imela veliko - no,m pa itak že takrat nisem marala roza barve.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 22:03:20   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: rija


a je res tako grozno če ima fantek na sebi tudi kaj roza

Meni je grozno že na punčki, kaj šele na fantku. Govorim pa samo za roza barvo, ki mi enostavno ni všeč.


Enako. user posted image



Se pridružujem.

Sem pa jaz v sili tudi 2x Jana oblekla v roza, ko je blo že vse drugo umazano, pa še to je bilo samo za doma. Sem imela pa kontra problem, ki ga imajo mamice punčk -> da sem za našga falotka kupovala vse v modri barvi, tako, da mi je po enem letu že pošteno stopla na živce. Zdej smo bolj na vojaški barvi. In tu in tam kaj rdečega.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 22:08:02   
catja2
meni tudi ni všeč roza barva, posebno, ko so punčke čisto  cele v roza user posted image

Všeč mi je pa modra barva na punčkah-npr. oblekca ali krilo...


Jaz moja fanta oblačim tudi v rumeno, oranžno in rdečo, da se razumemo in v teh barvah tudi kupujem oblačila...

Da bi ju vedno imela v modri ali zeleni?????????user posted image user posted image



(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 22:13:18   
sato
Moja punčka ima večino oblačil roza barve, če pa niso roza, ima pa kako punčkasto stvar gor. Zato mora mali imeti vse novo- edino spat gre v kaki lepi roza pidžamici. user posted image  Pa za doma mu od spodaj dam kak roza bodi, sploh v začetku sem ponucala vse, ker je tudi grozno polival.
Za ven pa ga najraje oblečem v belo, bež ali svetlo modro- temne barve se mi zdijo ful zamorjene in malim sploh ne pristajajo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je tako grozno če ima fantek kej roza n...
12.10.2006 22:32:17   
sjug
Moj možnosi ene roza kratke hlače. Pa je čist taprav desc. Tudi moj sin ima tudi kaj roza, ker je pač podedoval od starejše sestrice. Sicer pa skombiniram, tako, da če ima majčko ali pa bodi z roza odtenkom, so hlače ta prave fantovske. Običajno se mi ne dogaja, da ga zamenjajo s punčko, edino enkrat je ena teta nesigurno vprašala, če je punčka. Mislim, da ima tvoj prav in se ne sekiraj. Itak, ko bo starejši, boš morala vse kupit. 

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?